تالار گفتمان مانشت
ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - نسخه‌ی قابل چاپ

ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - mahtab26 - 09 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ

سلام دوستان
کسی می دونه چه جوری میشه به آدرسهایی که با infoشروع میشن ایمیل زد؟
مثلا info@mahtab.com
لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه .
با تشکر

RE: ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - mahtab26 - 10 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین ایمیل که نوشتید رو تو ادرس بنویسید.
امتحان کردم .نمیشه.پیغام خطا میده.

RE: ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - mahtab26 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پیغامش چیه؟ اینجا بنویسید.
Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain mahtab.com by mahtab.com
The error that the other server returned was:
۵۵۰ No Such User Here
بایت آدرسش مطمئنم که درسته.وقتی تو سایتی که آدرس رو نوشته مستقیما روی آدرس کلیک می کنم outlookباز میشه ولی به این راحتی ها نمیشه فرستاد .فکر کنم باید یه سری از تنظیمات کامپیوترم رو دستکاری کنم.
ی دنیا ممنون که پیگیر سوالم هستیدSmile

RE: ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - codin - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ق.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پیغامش چیه؟ اینجا بنویسید.
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain mahtab.com by mahtab.com
۵۵۰ No Such User Here
بایت آدرسش مطمئنم که درسته.وقتی تو سایتی که آدرس رو نوشته مستقیما روی آدرس کلیک می کنم outlookباز میشه ولی به این راحتی ها نمیشه فرستاد .فکر کنم باید یه سری از تنظیمات کامپیوترم رو دستکاری کنم.
سلام
سرور پاسخ گو نیست به هر دلیلی. اگر مطمئن هستید که آدرس درسته ممکنه پورت ایمیلشون به مشکل خورده باشه.

RE: ارسال ایمیل به آدرسهایی که با infoشروع میشوند - mahtab26 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پیغامش چیه؟ اینجا بنویسید.
۵۵۰ No Such User Here
سلام
سرور پاسخ گو نیست به هر دلیلی. اگر مطمئن هستید که آدرس درسته ممکنه پورت ایمیلشون به مشکل خورده باشه.
ممنون بابت راهنمایی تونSmile