تالار گفتمان مانشت
[درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - نسخه‌ی قابل چاپ

[درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - pooyaa - 25 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ

سلام

از دوستان کسی هست کتاب ساختمان داده ۹۳ پورانو داشته باشه و حل تشریحیاشونو بتونه به ما هم بده

کتابم چاپ ۹۱هSad

RE: [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - software94 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ

من دارم چاپ۹۳/ولی جوابهاش خیلی کوتاهه.فردا میزارم براتون.
طراحی الگوریتم هم تا اونجا که من دیدم سوالات ۹۳توش نبود.
استاد قراره تو دی سوالات چند سال اخیر رو برای ما تشریحی حل کنه من سعی میکنم ویس وجزوه اش رو براتون اپلود کنم.

RE: [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - pooyaa - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  من دارم چاپ۹۳/ولی جوابهاش خیلی کوتاهه.فردا میزارم براتون.
استاد قراره تو دی سوالات چند سال اخیر رو برای ما تشریحی حل کنه من سعی میکنم ویس وجزوه اش رو براتون اپلود کنم.
مرسی ی یSmile

RE: [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - gogooli - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  من دارم چاپ۹۳/ولی جوابهاش خیلی کوتاهه.فردا میزارم براتون.
بچه ها می گفتن آخر کتاب پوران مهم های ساختمان داده قدسی حل شده میشه اگه زیاد وقتتون رو نمی گیره آنها رو هم بگذارید؟

RE: [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - software94 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

هرچی استاد حل کنن من میزارمSmile

RE: [درخواست] حل سوالات ساختمان داده کنکور ۹۲و۹۳ از کتاب پوران - gogooli - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  هرچی استاد حل کنن من میزارمSmile
منظورم این بود که من چاپ جدید پوران رو ندارم در چاپ جدید آخر کتاب چند تا از مساله های قدسی رو جل تشریجی کرده؟