تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)perlan نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  با چند درصد زبان میشه کمبود ریاضیاتو جبران کرد؟(به استثنای گسسته)

حقیقت که امروز تو پارسه گفت زبان بسیار مهم است وقت کمتری هم نسبت به ریاضی میخواد و حتی بهتره به جای اینکه ۱ درس دیگه از ریاضی مثل آمار بخونین بشینین به جاش نظریه بخونین که سوالا و درصدش بیشتره البته اینو واسه آی تی گفت، نظریه که تو درسای کامپیوتر از قبل بوده

میشه لطف کنین بگین دیگه چه توصیه هایی کردن امروز؟ پیشاپیش تشکر

گروه درسی آبان ماه - Pure Liveliness - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

میشه لطف کنید جواب من رو بدید اگر امکانش هست؟
الان ۳ ساعته معطل یه ثبت نامم )-:

RE: گروه درسی آبان ماه - smasoud62 - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  بچه ها کیا امروز همایش پارسه که بخاطر تغییرات ضرایب و گرایشا گذاشته بودن رفت؟ چی گفته شد؟
من رفتم کل حرف دکتر حقیقت این بود که نظریه و مدار به درساتون اضافه کنید
البته گفتن که اعتراض کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده کافیه به گوش وزیر (البته سرپرست فعلی)علوم و رئییس سازمان سنجش برسه

RE: گروه درسی آبان ماه - perlan - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)*عطیه* نوشته شده توسط:  سلام بچه ها...من تازه شرو کردم...میخواستم کنارتون باشم...این روزا با یه مشکلی دارم دست و پنچه نرم میکنم و نخواستم کنکور رو کنار بزارم..برام دعا کنید....
بچه ها من پارسه شرکت کردم
بنظرتون از اول بخونم...یا ۵۰ درصد دوم؟
میدونم خیلی دیره...ولی میخوام تلاشمو بکنم
بهتره که از یه آدم حرفه ای بپرسین، ولی حالا اگه پایتون قویه و درسارو بلدین که با همین آزمونا پیش بیاین دیگه،اگه نیست من جای شما بودم با دروس مشترک شروع میکردم و از اول هم میخوندم، اوایل کار کلا کنده ولی بعدش سرعت میگیرین. امیدوارم مشکلتون زودتر حل شه حل هم نشد بیخیالش شین و با کنکور دست و پنجه نرم کنین. موفق باشین

گروه درسی آبان ماه - Pure Liveliness - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ

اینو ویرایش میکنم تا اگه کسی دید دچار اشتباه نشه!
زنگیدم ب سنجش(حالا ور نمی داشتن ک!!). گفت کسایی ک سال سومن میتونن مثل کسایی ک امسال کنکور میدن امتحان بدن و المپیاد رو هم نزنن...
البته باز شک دارم گاهی اشتباهی میگن ب آدم...

گروه درسی آبان ماه - shamdooni - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ

بچه ها من به تابناک ( ‫karbar@tabnak.ir‬‏، ‫negaheshoma@tabnak.ir‬) هم میل دادم.
این حداقل کاریه که یه کنکوری میتونه بکنه. Sad
باشد که مورد توجه واقع شود.

متن نامه رو هم که از سایت خبر فارسی برداشتم ، میزارم که دوستان این ور اون ور کپی کنن.
متن نامه :
پس از انتشار دفترچه ی شماره ی ۱ کنکور کارشناسی ارشد ۹۴ دانشجویان رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات با حیرت متوجه شدند که دو گرایش شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات بدون اطلاع قبلی از مجموعه ی فناوری اطلاعات حذف و به مهندسی کامپیوتر اضافه شده است که در نتیجه دانشجویان مجبور خواهند شد به ناچار در گرایش های باقی مانده شرکت کنند و غیر از تلف شدن زحمات چندین ماهه ی آن ها با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش دانشگاه ها حق عده ی زیادی تضییع خواهد شد.
با حذف دو گرایش یاد شده دانشجویان می توانند در مجموعه ی مهندسی نرم افزار کنکور بدهند که باز هم غیر از همان مشکل اتلاف شدن وقتشان تا به حال،باید ۶ درس جدید را هم در فرصت کوتاه باقیمانده تا کنکور مطالعه کنند و با شرکت کنندگانی که تعدادشان چندین برابر شده رقابت کنند!
سوالی که پیش می آید این است که آیا پیش از اعمال این تغییرات وضعیتی که برای دانشجویان پیش خواهد آمد در نظر گرفته می شود؟! آیا با کارشناسان یا اساتید دانشگاه ها مشورت صورت می گیرد یا مسئولین خود را در تمام امور کارشناس می دانند که به راحتی آینده ی عده ای جوان را به بازی می گیرند؟!

ازسایت خبری X عاجزانه تقاضا دارم قدری به این موضوع بپردازند تا عده ای از مسئولین در مورد این بی عدالتی تصمیم گیری نمایند.
با تشکر

Re: RE: گروه درسی آبان ماه - tahereh_abbasi - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)smasoud62 نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)directline نوشته شده توسط:  بچه ها کیا امروز همایش پارسه که بخاطر تغییرات ضرایب و گرایشا گذاشته بودن رفت؟ چی گفته شد؟
من رفتم کل حرف دکتر حقیقت این بود که نظریه و مدار به درساتون اضافه کنید
البته گفتن که اعتراض کنید به احتمال خیلی زیاد جواب میده کافیه به گوش وزیر (البته سرپرست فعلی)علوم و رئییس سازمان سنجش برسه

میشه لطفا جزییات بیشتری از جلسه امروز شرح بدین?Sad
خداخیرتون بدهSmile
ببینیم استراتژی های پیشنهادی پارسه برا بچه های ای تی چی بوده...
شهرستان ها همایشی برا پارسه نبود وگرنه واقعا دوست داشتم برم ببینم نظر اونا چیه!!!
موچکرم

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  کسایی که توو این تاپیک الکی بهم منفی میدن به زودی حق رای ازشون گرفته میشه
Big Grinمیشه آخر دفعه معرفیش کنی
دوباره اومده منفی دادهBig GrinBig Grin

گروه درسی آبان ماه - Milestone - 20 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  بچه ها من به تابناک ( ‫karbar@tabnak.ir‬‏، ‫negaheshoma@tabnak.ir‬) هم میل دادم.

مرسی که پیگیر هستید. این نامه رو میشه علاوه بر تابناک به آدرس‌های زیر هم به عنوان مهم‌ترین سایت‌های خبری کشور ارسال کرد:

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا): subject@isna.ir و info@isna.ir
خبرگزاری مهر: hu@mehrnews.com
خبرگزاری فارس: info@Farsnews.ir
وب‌سایت تحلیلی خبری عصر ایران: info@asriran.com
وب‌سایت تحلیلی خبری خبرآنلاین: info@khabaronline.ir

RE: گروه درسی آبان ماه - perlan - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

[/quote]

میشه لطف کنین بگین دیگه چه توصیه هایی کردن امروز؟ پیشاپیش تشکر
[/quote]

گفتن هرروز لعات زبانو بخونین با ۵۰۴ شروع کنین(واسه اونایی که نخوندن تا حالا) هرروز هم یه درک مطلب.
گفتن مدار منطقی رو حتما بخونین چون ساده است و میتونین جمعش کنین و نظریه رو بخونین.گفتن اتفاق خاصی نیافتاده(میخواستن بار روانی بچه ها رو کم کنن) و حالا به جای هوش و نرم افزار بیاید منطقی و نظریه بخونین.یعنی دروس مشترک رو کامل کنین.
دروس تخصصی هم که انتقال داده همون فصول اول شبکه است، اگه جزوه ی شبکه یا ویسای حقیقت رو دارین گفت که همه رو پوشش دادم برین کپی کنین بخونین. ریاضی هم که گسسته رو داشتین که ۵ تا سواله و خود بچه های کامپیوتر هم از ریاضیشون میرن سراغ زبان و خیالتون راحت باشه. توصیه شون همین بود . البته اگه بازم وقت دارین که خوب گفتن محاسبات حجمش کمه اما ۳ تا سواله و دقت و سرعتت میخواد و آمار حجمش زیاده اما ساده تره یکی از اینارو اگه وقت داشتین خواستین اضافه کنین وگرنه گفتن گسسته کافیه و بهتره زبان بخونین.

بچه ها واقعا اتفاق بدی بود و دوست من سال دومش بود و همه اینا رو دستش میلرزیدو مینوشت. امیدوارم اعتراضا جواب بده و تو این هفته درسا برگرده.
اما اگر غیر این شد، همه بچه های امنیت و شبکه وضعیت یکسانی دارند وقطعا در نهایت خیلی هاشون برنده میشن و اون خیلی ها قطعا الان استرس رو کنار میگذارن و فقط درس میخونن. مشترک ها رو خوب بخونین چون با هیچی جبران نمیشه و تو تخصصی هام شما شبکه خوندین و انتقال داده ای که جزیی از اونه پس به حول حقیقت نرم افزاری هارو تو تخصصی میخورین! امیدوارم آخر کار همتون خوشحال باشین.

گروه درسی آبان ماه - Milestone - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  بچه ها من به تابناک ( ‫karbar@tabnak.ir‬‏، ‫negaheshoma@tabnak.ir‬) هم میل دادم.

مرسی که پیگیر هستید. این نامه رو میشه علاوه بر تابناک به خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا info@isna.ir | subject@isna.ir ، خبرگزاری مهر: hu@mehrnews.com ، خبرگزاری فارس: info@Farsnews.ir ، وب‌سایت تحلیلی خبری عصر ایران: info@asriran.com و وب‌سایت تحلیلی خبری خبرآنلاین: info@khabaronline.ir به عنوان مهم ترین سایت‌های خبری کشور هم ارسال کرد.

RE: گروه درسی آبان ماه - ehsansjs - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام هیش کی موقع ثبت نام مشکلی نداشته؟
این فرم شماره ۱ و ۲و... باید ببیریم کسی امضا کنه؟یا فعلا لازم نیست؟معدلمو چند بزنمHuhHuhمن ایشالا این ترم تقریبا بهمن یا اسفند فارغ التحصیل میشم

گروه درسی آبان ماه - Milestone - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

مرسی که پیگیر هستید. دوستان می‌تونند این نامه رو علاوه بر تابناک به خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا info[at]isna.ir | subject[at]isna.ir ، خبرگزاری ایرنا: irna[at]irna.ir ، خبرگزاری مهر: hu[at]mehrnews.com ، خبرگزاری فارس: info[at]Farsnews.ir ، وب‌سایت تحلیلی خبری عصر ایران: info[at]asriran.com و وب‌سایت تحلیلی خبری خبرآنلاین: info[at]khabaronline.ir به عنوان مهم ترین سایت‌های خبری کشور ارسال کنند.

گروه درسی آبان ماه - Milestone - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shamdooni نوشته شده توسط:  بچه ها من به تابناک هم میل دادم.

مرسی که پیگیر هستید. دوستان می‌تونند این نامه رو علاوه بر تابناک به خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا info[at]isna.ir | subject[at]isna.ir ، خبرگزاری ایرنا: irna[at]irna.ir ، خبرگزاری مهر: hu[at]mehrnews.com ، خبرگزاری فارس: info[at]Farsnews.ir ، وب‌سایت تحلیلی خبری عصر ایران: info[at]asriran.com و وب‌سایت تحلیلی خبری خبرآنلاین: info[at]khabaronline.ir به عنوان مهم ترین سایت‌های خبری کشور ارسال کنند.

RE: گروه درسی آبان ماه - Pure Liveliness - 20 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  سلام هیش کی موقع ثبت نام مشکلی نداشته؟
این فرم شماره ۱ و ۲و... باید ببیریم کسی امضا کنه؟یا فعلا لازم نیست؟معدلمو چند بزنمHuhHuhمن ایشالا این ترم تقریبا بهمن یا اسفند فارغ التحصیل میشم
سلام.
معدل میشه معدل کل تا ترم قبلتون. البته فارغ التحصیل که شدید ویرایشش کنید.
من مشکل داشتم. کسی درست حسابی پاسخگو نبود سوالای آخرمو! Sad
البته خب کسی وظیفش نیست جواب بده اما ندادن دیگه.
کسی می دونه اگه ترم ۵ بخوایم کنکور بدیم و المپیاد رو نزنیم تا توو ۲ تا رشته شرکت کنیم مشکلی پیش میاد عایا؟ و این که دانشگاه باید اسم آدم رو واسه المپیاد رد کنه یعنی چی؟ دمتون گرم اگه می دونید جواب بدید Huh