تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 13 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

یه امشب به عزاداری برسیم بعدش خودمو میکشم اینقد درس میخونم

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  جای چند نفر از بچه های این تاپیک خالیه چند روزه، امیدوارم خوب باشن و مشغول درس خوندن

اواجون دلت واسه من تنگ شده؟ Tongue

گروه درسی آبان ماه - A V A - 13 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  یه امشب به عزاداری برسیم بعدش خودمو میکشم اینقد درس میخونم

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  جای چند نفر از بچه های این تاپیک خالیه چند روزه، امیدوارم خوب باشن و مشغول درس خوندن

اره عزیزم یکیش خودتیBig Grin
بچه ها کجان پس؟

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 13 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ

بچه ها گسسته داره دیونم میکنه اول از رو گریمالدی میخوندم خوب بود دیدم وقت کم میارم حالا دارم از رو پارسه میخونم هر صفحه کلی نگته و فرمول مثالم در اپسیلون آدم مخش داغ میکنه شما چیکارش میکنین باهاش راحتین؟!

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 14 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  یه امشب به عزاداری برسیم بعدش خودمو میکشم اینقد درس میخونم

بچه ها کجان پس؟

نمیدونم والله کسی نیس اینجاها سوت و کور شده. Undecided

RE: گروه درسی آبان ماه - e2000 - 14 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ

چگونه در دو روز ۵۰٪ را ببندم؟
برنامه امشب سینما مانشت

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

نقل قول: نمیدونم والله کسی نیس اینجاها سوت و کور شده. Undecided
مدیونی اگه فکر کنی ما هم آدمیمTongue ادم که نیستیم برگ چغندریمBig Grin

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  چگونه در دو روز ۵۰٪ را ببندم؟
برنامه امشب سینما مانشت
تکی که نمیشه هر کی یه درسو ببندهCool ۸ نفر دیگه میخوایم کامل بشه

RE: گروه درسی آبان ماه - tanhatarin - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ

میشه صندوقتونو خالی کنید من چندتا منبع ندارم میخام بدونم شما دارین؟

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها گسسته داره دیونم میکنه اول از رو گریمالدی میخوندم خوب بود دیدم وقت کم میارم حالا دارم از رو پارسه میخونم هر صفحه کلی نگته و فرمول مثالم در اپسیلون آدم مخش داغ میکنه شما چیکارش میکنین باهاش راحتین؟!

======================
گسسته پارسه خیلی غلط داره
سعی کن پوران بخونی صدای یوسفی هم رو همین سایت هست
بعدش مهمترین قسمت هرچی میخونی تحلیلشون کن
شما گراف شمارش منطق بازگشتی بخون نصف سوالات حداقل از اینا میان بعدشم بیس واسه چندین درس
۴فصل دیگه ر وبیخیال شو بجاش اینا رو فول شو
در ضمن شما باید هر مسئله رو تحلیل کنی
مثلا:
تو بازگشتی وقتی میگه فرمول بازگشتی برای رشته های مبنای p بنویس بشرطی که شامل ab نباشه شما باید حلش کنید بعدش میتونی خودت فرمولشو بسازی مثلا جواب این سوال میشه
An=p An-1 - An-2
چراشم چون طول رشته ممنوعه ات۲ هست به ۲تا قبلی وابستگی داره
ضریب p ومنهای بینشون هم شما تحلیل کن

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ق.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  یه امشب به عزاداری برسیم بعدش خودمو میکشم اینقد درس میخونم

بچه ها کجان پس؟

خدا هیچکسیو با مهمون آزمایش نکنه! آمینشم بلند بگید که نصیبتون نشه! Big Grin
خوشبحال اونایی که تونستن بخونن! ما که مورد آزمایش الهی بودیم , حسابمون سواست!Wink

RE: گروه درسی آبان ماه - A V A - 14 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها گسسته داره دیونم میکنه اول از رو گریمالدی میخوندم خوب بود دیدم وقت کم میارم حالا دارم از رو پارسه میخونم هر صفحه کلی نگته و فرمول مثالم در اپسیلون آدم مخش داغ میکنه شما چیکارش میکنین باهاش راحتین؟!
به نظر من اگه اون نکته هارو سعی کنی دلیلشو نو بدونی، خیلی راحت تر میتونی حفظشون کنی، در واقع اصلا نیاز نیست حفظشون کنی، وقتی دلیلشون رو بدونی!

حرف ایشون کاملا درسته. استاده گسسته م قصدش همینه و وقتی دلیل فرمولارو بهمون میگه واقعا خوب یاد میگیرمش
روش دیگه ای هم هست
بنویسین بزنین به دیوار هر روز ببینینش

گروه درسی آبان ماه - bahar1369 - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ

یعنی میشه سال دیگه منم بیام اینجا یاد خاطرات...
امسال که دارم تجربه هامو میگم، سال دیگه با تجربه های بیشتر بعد از قبولی یه جای خووووب......................
میشه؟؟؟؟
یعنی میشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی آبان ماه - IR.Sina - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  میشه؟؟؟؟
یعنی میشه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا که نه؟
همواره به یاد داشته باش که عزم تو برای دسترسی به موفقیت، از هر عامل دیگری مهم تر است! آبراهام لینکن میگه اینو!

گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

این آبراهام لینکلن جدای از اینکه کی بود و چی بود یکی از افرادی بود که واقعاً ازش درس گرفتم, شخصی با زندگی پـــُـــر از شکســـــت و در نهایت ۱ موفقیت که باعث شد شکستای قبلی کنار برن!

یه نُت از زندگی آبراهام رو از دوران دبیرستان تو کیف پولم همراهم هست و هروقت خیلی زندگی سخت میگیره بهش نگاه میندازم میگم هنوزم امیدی هست....

RE: گروه درسی آبان ماه - Asemaneabi - 14 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام... دلم برای اینجا بسی تنگ شده بود...
پارسال این موقع دم دمای آزمون ۵۰ درصد بود و ما هم در حال و هوای شما....و الان هم دانشجوی خواجه نصیر هستیم...

مطمئن هستم برای شما هم بهترین ها رقم خواهد خورد... شک ندارم... ظرفیت ها بالاتر خواهد رفت... اصلا نگران نباشید

گروه درسی آبان ماه - نگاه - ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ

چند درس در روز؟
بچه ها سلام
یه راهنمایی می خواستم و اون اینکه من که از اواخر مهر واسه کنکور شروع کردم (ارشد آی تی) تا امروز به بیشتر کتابها یه نگاهی انداختم
اما نتونستم در روز بیشتر از دو درس یا سه تا بخونم. زبان رو هرشب می خونم ولی به جز اون مثلا فقط میتونم روزانه دو درس بخونم یعنی اگر روزمو دوتا درس مثل نرم و الگوریتم بخونم دیگه به چیزای دیگه نمی رسم!
چون با یکساعت وقت واسه هر درس یک فصل رو هم نمی تونم تموم کنم!
نظر تون چیه شما چجوری میخونین
البته چون وقتم کمه تست ها رو تقریبا همزمان میزنم

RE: گروه درسی آبان ماه - NP-Cσмρℓєтє - ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  چند درس در روز؟
بچه ها سلام
یه راهنمایی می خواستم و اون اینکه من که از اواخر مهر واسه کنکور شروع کردم (ارشد آی تی) تا امروز به بیشتر کتابها یه نگاهی انداختم
اما نتونستم در روز بیشتر از دو درس یا سه تا بخونم. زبان رو هرشب می خونم ولی به جز اون مثلا فقط میتونم روزانه دو درس بخونم یعنی اگر روزمو دوتا درس مثل نرم و الگوریتم بخونم دیگه به چیزای دیگه نمی رسم!
چون با یکساعت وقت واسه هر درس یک فصل رو هم نمی تونم تموم کنم!
نظر تون چیه شما چجوری میخونین
البته چون وقتم کمه تست ها رو تقریبا همزمان میزنم

۲درس در روز نرماله , من خودمم همینطورم با کمی تفاوت در تست زدن, هرچند از آی تی اطلاع چندانی ندارم ولی اگه آخر مهر شروع کردید قبلاً نخوندید ,الان واسه هر فصل ۱ ساعت وقت میذارید , خیلی ایده آلید!