تالار گفتمان مانشت
اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - mmuid - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور بدین‌وسیله‌ به‌اطلاع‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال ۱۳۹۳ می‌رساند، نظر به‌ اینکه‌ بعضی‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی ‌مندرج‌ در جداول‌ ذیل‌ پس از اعلام نتایج، علاوه‌ بر ظرفیت‌های‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای ‌انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی (شماره ‌۲)، برای‌ پذیرش‌ دانشجو اعلام‌ ظرفیت‌ نموده‌اند و همچنین بعضی از مؤسسات آموزش عالی تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود را دارند، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و در جلسه امتحانی حاضر بودند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه‌ها، برگ راهنمای آزمون مذکور و این اطلاعیه می‌توانند از تاریخ ۲۱/۷/۹۳ الی ۲۷/۷/۹۳ به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه و بر اساس کارنامه نتایج اولیه آزمون در رشته و گرایش مربوط، نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود از کدرشته‌های امتحانی امتحانی مربوط اقدام نمایند.

این هم لینکش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - M0TRIX - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

سلام.

چرا این ارور رو میده همش؟

کد رشته محل "****" جزو رشته های علاقمندی است و شما مجاز به ثبت رشته علاقمندی نمی باشید

RE: اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - kingmax - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  سلام.

چرا این ارور رو میده همش؟

کد رشته محل "****" جزو رشته های علاقمندی است و شما مجاز به ثبت رشته علاقمندی نمی باشید

احتمالا غیر انتفاعی یا پیام نور هست که شما موقع ثبتنام کنکور برای اینا ثبتنام نکردی

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - M0TRIX - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ

من هم غیرانتفای ثبت نام کردم هم پیام نور

البته من مجاز نشدم.ربطی داره؟

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - gogooli - 21 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ

فکر نکنم...فکر کنم هرکسی در کنکور شرکت کرده باشه می تونه

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - M0TRIX - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ

هیچ کس همیچن اروری دریافت نکرده؟؟

من چیکار کنم الان؟

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - gogooli - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

به سنجش زنگ بزن

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - maryam368 - 24 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ

بچه ها ، من توی رشته نرم افزار و آی تی شرکت کردم. حالا اگه تکمیل ظرفیت واسه روزانه ی نرم افزار انتخاب کنم و قبول بشم و نخوام برم آیا میتونم توی کنکور امسال واسه آی تی شرکت کنم یا از کنکور آی تی هم محروم میشم؟؟؟؟

RE: اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - maryam.raz - 24 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط:  بچه ها ، من توی رشته نرم افزار و آی تی شرکت کردم. حالا اگه تکمیل ظرفیت واسه روزانه ی نرم افزار انتخاب کنم و قبول بشم و نخوام برم آیا میتونم توی کنکور امسال واسه آی تی شرکت کنم یا از کنکور آی تی هم محروم میشم؟؟؟؟
کلا از کنکور دادن محروم میشید واسه یکسال یا دوسال . فرقی نمیکنه چه رشته ای باشه

اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - M0TRIX - 24 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ

سلام این سنجش دیونه اس. خود به خود درست شد.

RE: اطلاعیه ‌‌سازمان‌ سنجش‌در باره‌ ظرفیت‌ پذیرش‌ رشته‌های جدید و تکمیل ظرفیت ارشد ۹۳ - maryam368 - 25 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ

مرسی از پاسختون