تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 23 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ ب.ظ

سلام به همه، دوستان من هم دیشب هم امروز واسه آپ کردن جزوه اقدام کردم چندین بار اما نشد...Sad
امشب امیدوارم بشه...ببخشید من در تلاشم....

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 23 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ

[attachment=16991][attachment=16992][attachment=16993]

بچه ها بعد از بارها آپ ناموفق ، بالاخره شد، ولی مجبور شدم بازم تو دراپ باکس بذارم واینکه جلسه جلسه جدا کنم
و اینکه عذر میخوام که کیفیت خوبی نداره....امیدوارم مفید باشه، بقیه رو هم به زودی میذارم... موفق باشید

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 24 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ق.ظ

واقعا هر چی از خدا میخخای بابت جزوء بهت بده یه سووال داشتم؟ شما جزوء مربوط به ویس های ریاضی گسسته رو هم که دوستتون در قسمت دانلود ویس های استاد یوسفی گذاشته رو دارید مربطو به همین تابستان ۹۳

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - march1905s - 24 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ

امکانش هست قسمته اخرشم بزارید ( گفتید ۱۱ قسمته )
بعد ایا شما ویس های مدار منطقی هم دارید ؟ اگر دارید امکانش هست اونارم اپلود نمایید Smile

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 26 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

[attachment=17013]
[attachment=17014]

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 29 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ

[attachment=17031]
[attachment=17033]

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - threefx - 04 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

جزوه آخرین جلسه رو میشه بذارید ؟ ( جلسه دهم ) ...
خیلی ممنون

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 04 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ ب.ظ

[attachment=17086]
[attachment=17087]
[attachment=17088]
موفق باشید دوستان...موقع راز و نیاز منو هم یاد کنید..مرسیSad

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - ziba.O - 04 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ

مرسی ساراجان دستت درد نکنه، چشم التماس دعا

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 04 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

هرچی از خدامیخای بهت بده ویک رتبه خوب ارشد ایوللل

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - thegreatcyrus - 06 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ب.ظ

تشکر فراوان بابت ویس و جزوه ها ، بچه ها اگه کسی می تونه بگه ویس هر جلسه مربوط به کدوم فصله که هر کدومو می خوایم دانلود کنیم. قبلا از همکاری شما متشکریم :یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - metallica.r - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

مچکرم

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - ldns0098 - 09 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sarah.arshad94 نوشته شده توسط:  سارا جان میدونم خواهشی که میخوام کنم دیگه یه ذره پررو بازیه ولی اگه امکان داره میشه اون کپی‌هایی که جلسه ۵ بهتون داده رو هم آپ کنی. چون من تو CSA خیلی مشکل دارم. Cool Heart

[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 09 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این دو صفحه مربوط به کپی ای هست که استاد برای ضرب ارایه ای دادن

RE: [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - sarah.arshad94 - 10 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)ldns0098 نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)sarah.arshad94 نوشته شده توسط:  سارا جان میدونم خواهشی که میخوام کنم دیگه یه ذره پررو بازیه ولی اگه امکان داره میشه اون کپی‌هایی که جلسه ۵ بهتون داده رو هم آپ کنی. چون من تو CSA خیلی مشکل دارم. Cool Heart

این چه حرفیه، عذر میخوام من دیر یه دیر میام اینجا، آواجان زحمتش رو کشیدن به جای من Smile