تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
[دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

باشد تا رستگار شویمBig Grin
لینکها در dropbox آپلود شدند، در حال حاضر تنها جایی که اذیتم نکرده اینجاس، مدیا فایر چندین بار وسط آپلود قطع میشه، لطفا صبورانه دانلود کنیدBig Grin
ویس ها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقداری از درس در جلسه ی حل تست که دی ماه برگزار میشه داده خواهد شد[/quote]

جزوه ها: دوسته خوبمون sara.arshad94 زحمت جزوه رو کشیدن، رفته رفته لینکهای جزوه هم کامل میشه

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ

با سلام وخسته نباشید خواهشمندم جزوء ویس استاد یوسفی رو هم قرار بده اخه ویس بدون جزوء اصلا بدرد نمیخوره هرچنه که کتاب های معماری استاد یوسفی مثل جزوشه اگه امکانش هست جزوء همین ویس رو هم قرار بده با تشکر از شما

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - meysam1310 - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

سلام. مرسی ببخشید جزوه رو هم میزارید ؟

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kakoli19 - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ

مهندس تو رو خدا جزوء رو هم بزار ؟

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ق.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید خواهشمندم جزوء ویس استاد یوسفی رو هم قرار بده اخه ویس بدون جزوء اصلا بدرد نمیخوره هرچنه که کتاب های معماری استاد یوسفی مثل جزوشه اگه امکانش هست جزوء همین ویس رو هم قرار بده با تشکر از شما

متاسفانه من سر کلاس جزوه ننوشتم، استاد تقریبا طبق کتاب پیش میرن فقط ممکنه یکم پسو پیش جلو برن، در حدی که من فقط چندتا نکته ممکنه توو کتاب اضافه کرده باشم، و اگرم میخواستن مثالی بزنن که توو کتاب نیست، چون میدونستن اکثرا جزوه نمینویسیم، میگفتن فلان موردو بنویسین، در نهایت من جزوه ای ندارمBig Grin

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - mcse2010 - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

بچه ها من میخوام شبکه قبول بشم ولی از معماری بدم میاد!!!!
نمیشه معماری نخوند و رتبه زیر ۳۰ اورد؟؟؟؟خیلی بدم میاد از معماری اصلا نمیتونم بخونم

Re: RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - explorer - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام شبکه قبول بشم ولی از معماری بدم میاد!!!!
نمیشه معماری نخوند و رتبه زیر ۳۰ اورد؟؟؟؟خیلی بدم میاد از معماری اصلا نمیتونم بخونم

باید مشترک خعلی عالی بزنی تا جبران کنه.

Sent from my cell

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - iammiti - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

معماری فقط بخش حافظه فک کنم کافی باشه ویس...بقیه فصلا خیلی ساده اس
یه فداکار پیدا بشه ویس گسسته بزاره :دی
ممنون بابت زحمتی که می کشین
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام شبکه قبول بشم ولی از معماری بدم میاد!!!!
معماری آیتی که معمولا اسون میاد راحت ۲۰ ۳۰ میشه زد

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ

خب پس دیگه معماری نمیزارم همه یا گفتین الگوریتم یا گسسته یا کلا ترکوندین معماریوBig Grin

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)meysam1310 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید جلسه ی آخر الگوریتم امسال رو نمیزارید واسه دانلود؟(جلسه ۱۲)

شما تمام جلساتو دارین بجز ١٢؟!!! Big Grin

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - kingmax - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بنا به درخواست دوستان، زین پس ویس های کلاس دکتر یوسفی رو قرار میدم
این ویس ها متعلق به خودم نیستن چون نمیتونستم حجم ویس های خودم رو تا این حد پایین بیارم پس موقع دعا کردنتون دو نفرو دعا کنینBig Grin
ازونجایی که حجم ها خیلی خیلی کم خواهند شد، با هدفون گوش بدین که واضح تر باشه
سعی میکنم لااقل شبی یک جلسه رو آپلود کنم

سپاس ویژه آوا خانوم ان شاءالله بتونم جبران کنم

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - saeidkhan - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خب پس دیگه معماری نمیزارم همه یا گفتین الگوریتم یا گسسته یا کلا تر*****دین معماریوBig Grin

(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ)meysam1310 نوشته شده توسط:  

ننننننننننننننه معماری رو بذارین لطفااااااااااااااااااااااااااHuh

RE: [دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - MiladCr7 - 14 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ

سلام دوستان
یه انتقاد دارم از بعضی بچه ها.هر کسی که درخواست ویس های الگوریتم رو داره خواهشا یه تاپیک تو قسمت مربوط به خودش ایجاد کنه.اینجا مربوط به معماریه و هر کی هم به این ویس ها نیازی نداره حداقل برای بقیه کسایی که لازم دارن مشکلی ایجاد نکنه مثل الان که اینقدر درخواست ویس الگوریتم توی قسمت معماری شدش که ایشون انگاری دلسرد شدن و نمیخوان بقیه ویس ها رو اپلود کنن و ماها که احتیاج داریم هم ...
خیلی ها حتی به خودشون زحمت ندادن یه تشکر کنن یا حتی دکمه سپاس رو بزنن.Dodgy
نتیجش هم دلسردی ایشون شده.خواهشا بچه ها درباره هر موضوعی توی قسمت خودش بحث کنید

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - A V A - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ

شب دوم و جلسه ی دوم در پست اول

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - ziba.O - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

مرسی دوست عزیز اجرت با خدا.

[دانلود] ویس معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ - IR.Sina - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ

چه کارهای خوبی!
من خودم بعیده وقت کنم خیلی ویس گوش بدم یا جزوه های دیگه رو بخونم (با اینکه میدونم حتما خیلی خوب و عالین) ولی واقعا میخواستم تشکر کنم که شما و دوستتون (تو تاپیک های دیگه) در حال اینکه خودتون کنکور دارین و زمان هم واستون خیلی مهمه اما بازم به فکر بقیه هستین و از بخشی از وقتتون میزنین و چیزهایی که دارین رو با بقیه به اشتراک میزارین! خیلی کار خوبیه، خیلی با ارزشه، به خیلی ها کمک میکنه و کلا اینکه خیلی ها دعاتون میکنن، واقعا مرسی، خیلی مرسی