تالار گفتمان مانشت
درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - mhma_1367 - 13 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ

سلام به تمام مانشتی های عزیز
اگه کسی جزوه یا کتاب برای درس توصیف و وارسی برنامه های مربوط به دوره ارشد مهندسی نرم افزار سراغ داره یا لطف کنه اینجا بزاره یا معرفی کنه خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z
درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z

درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - a.kam - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ

منبع اصلی درس تو این سایت هست به همراه کتاب و اسلاید ها حتی تمارین Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - mhma_1367 - 13 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  منبع اصلی درس تو این سایت هست به همراه کتاب و اسلاید ها حتی تمارین Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مچکرم از پاسخ سریعتون
کتاب ترجمه شده ای برای این درس نیست.

RE: درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - unknown! - 14 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ)a.kam نوشته شده توسط:  منبع اصلی درس تو این سایت هست به همراه کتاب و اسلاید ها حتی تمارین Smile

ممنون بابت معرفی سایت
من نتونستم solution ها رو دانلود کنم user و pass میخواد
میشه راهنمایی کنید.

REکمک برای پیاده سازی بخشی از سیستم ثبت نام دانشگاه با زبان z - hermit - 04 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ

سلام
من باید در مورد Formal Method Based Software Development ارا ئه بدم
و بخشی از سیستم ثبت نام دانشگاه رو با زبان z پیاده سازی کنم
از شما سپاسگزار خواهم بود اگر بتونید بهم کمک کنید

RE: درخواست جزوه درس توصیف و وارسی برنامه ها _ زبان توصیف z - mhma_1367 - 05 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ق.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)hermit نوشته شده توسط:  سلام
من باید در مورد Formal Method Based Software Development ارا ئه بدم
و بخشی از سیستم ثبت نام دانشگاه رو با زبان z پیاده سازی کنم
از شما سپاسگزار خواهم بود اگر بتونید بهم کمک کنید