تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 07 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  زندگی دور از جوانان . . . جوانان دور از زندگی!!!
(جرات داری از دلتنگی بگو . . .)
۹۰ درصد مشکلات به دلیل عدم وجود امنیت شغلی و کار درست حسابی هست وقتی نباشه هی ادم از ازدواج فرار می کنه Sad

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ

کاشکی میشد یکی بود ازت مهریه نمیخواست. عروسی نمیخواست. توقع خونه و پول نداشت به خاطر خودت میومد زنت میشد.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - negarin_ - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  کاشکی میشد یکی بود ازت مهریه نمیخواست. عروسی نمیخواست. توقع خونه و پول نداشت به خاطر خودت میومد زنت میشد.
کاش این نتیجه گیری آخر، متقابلاً بود.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - αɾια - ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  کاشکی میشد یکی بود ازت مهریه نمیخواست. عروسی نمیخواست. توقع خونه و پول نداشت به خاطر خودت میومد زنت میشد.
مورد داشتیم دختره گفته هیچی نمیخوام و فقط خودت، پسره گفته نه چشمات آبی نیست ://

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  کاشکی میشد یکی بود ازت مهریه نمیخواست. عروسی نمیخواست. توقع خونه و پول نداشت به خاطر خودت میومد زنت میشد.
مورد داشتیم دختره گفته هیچی نمیخوام و فقط خودت، پسره گفته نه چشمات آبی نیست ://

غیر منطقی که نیس هر کی ازاده هر معیاری داشته باشه فقط پسری که دنبال چشم ابی و دختری که دنبال قد ۱۸۰ ان بعدن نیان اه و ناله کنن از شکست عشقی و خیانت و الخ.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۴ ق.ظ

دقیقا codin جان یه موردی برای من اینطوری پیش اومده ولی متاسفانه من چون شهرستان کار ندارم نمی تونم عشق بورزم و به برگشت فکر کنم و عین سنگ شدم

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ

من که فکر میکنم عشق و عاشقی مال دهه سوم زندگیه و من هر چقد به ۳۰ سالگی نزدیک تر میشم بیشتر و بیشتر بی احساس میشم Big Grin یه جوری شده که خودذم به تفکرات گذشته م مثلا ۴ سال اخیرم میخندم (:

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ق.ظ

به نظر من عقل و دل با هم ترکیب و همصدا میشن. مثلا یکی که مهربونه حتی اگر قیافش عالی نباشه یهو میبینی عاشقش شدی.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - خانه سبز - ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۴ ق.ظ

من قبلا ها فکر می کردم عشق مثل سینما پارادیزو یا تایتانیک یا نوت بوک یا ... هست

بعد فهمیدم اگه در گیر مواد مخدر می شدم اینقدر ضربه نمی خوردم که تفکرم رو عشق حقیقی نبود

عشق واقعی یعنی عشق به مادر عشق به پدر عشق خواهر کسی دوست داشته باشی که اونم همونقدرتورو بخواد مثل مادر و خواهر و این حرفا جدا نشدنی باشه. بیشتر از این نیست رمانتیک نباید بکنیش

هرکسی فکر می کنه عشقی هست مثل عشقای سینمایی یا تو بلند مدت ضربه میخوره از عشقش
یا اصلا تو رویا واقعیت از دست میده اخرش می بینی هرروز تو مانشت داری ولگردی می کنه

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Amir V - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ

دوستم متولد ۶۹ ه ، با یه خانوم متولد ۶۱ عقد کرد. تمام.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستم متولد ۶۹ ه ، با یه خانوم متولد ۶۱ عقد کرد. تمام.
دختره پول داشته ؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Amir V - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستم متولد ۶۹ ه ، با یه خانوم متولد ۶۱ عقد کرد. تمام.
دختره پول داشته ؟
نه...
کلا خیلی دختر خوبی هم هست!

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - خانه سبز - ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ

واقعا state الانت بریتیش کلمبیاست؟؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 08 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  کاشکی میشد یکی بود ازت مهریه نمیخواست. عروسی نمیخواست. توقع خونه و پول نداشت به خاطر خودت میومد زنت میشد.

منظورت چیه؟ اگر در ادامه همون جذابیت های بریتیش کلمبیاس منظورم اینه به خاطر بریتیش کلمبیا زنت نمیشد به خاطر خود خودت میشد.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - خانه سبز - ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  

منظورت چیه؟ اگر در ادامه همون جذابیت های بریتیش کلمبیاس منظورم اینه به خاطر بریتیش کلمبیا زنت نمیشد به خاطر خود خودت میشد.
چقدر ساده ایی تو خودت کجا بود

قشنگ به مثابه یه کالا بهت نگاه می کنن کافیه یه بار اقدام خواستگاری کنی