تالار گفتمان مانشت
سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - !!! - ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ

سلام،

دوستان ظاهرا با سرعت ۱ مگابیت تو خوابگاه های امیرکبیر دانلود میشه کرد؟ حد اقل تو تابستان ظاهرا این اتفاق افتاده!

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - ali - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

من با ۱/۳ Mb دانلود میکردم

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - ADELZX - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ

دانشگاه های دیگم من سراغ دارم که با ۱ mg دانلود میکنن. تازه من یه دوستی داشتم دانشگاه رازی میگفت که با سرعت ۲/۵ mg هم دانلود میکنن اونجا Big Grin

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - !!! - ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ

جالبه! و جالب تر اینکه میگه محدودیت حجم دانلودم برداشتن، که ظاهرا قبلا محدود و خیلی کم بود، ۳۰ گیگ ماهانه!!!

RE: سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - eng_majid - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ

من خودم با سرعت ۹ مگ دانلود کردم ولی سندشو ندارم متاسفانه واسه همین کسی باور نمیکنه Dodgy
ولی سرعت ۲ تا ۳ مگ یه چیز عادی بود برا ما(البته تو شرایط خاص)

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - !!! - ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ

به امید روزی که با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه کار کنیم.

*** بالا یه سوتی دادم، منظورم ۱ مگابایت بود نه ۱ مگابیت Big Grin

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - Happiness.72 - 08 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ

حیف بچه های ما که امکانات واسشون نیست خارج کشور دارن تو فاز سلول های عصبی کار میکنن ما لنگ اینترنت و سرعتش هستیم لیاقت ما خیلی بیشتر از این هاست خودمون باید دست بکار شیم به امید این مسئولای از خدا بی خبر نمیشه موند یا علی

RE: سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - mostafa2012 - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ

کو کمتر فیلم دانلود کنید...!!!!!Big Grin

بشینید درستون رو بخونید بتونید به ی جایی برسید!!!Dodgy

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - pouya47 - 18 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ب.ظ

یعنی خاک بر سر اینترنت شریف، تو خوابگاه و دانشگاه و ... ۶۰ کیلو به زور میشه دانلود کرد Sad

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - sepanta1990 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ

بالا ترین سرعت اینترنت کشور رو شریف داره. با سرعت باور نکردنی چند کیلو بیت بر ثانیه.. خخخ

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - ×Bug× - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

بچه ها همینجا دقیق این موضوع را بررسی کنید که من بدونم کدوم دانشگاه برم.حرف یه عمر وبگردی است.

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - sepanta1990 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)×Bug× نوشته شده توسط:  بچه ها همینجا دقیق این موضوع را بررسی کنید که من بدونم کدوم دانشگاه برم.حرف یه عمر وبگردی است.

شریف نیا

RE: سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - gunnersregister - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ق.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  شریف نیا

یعنی اینقد اینترنت شریف افتضاحه؟؟

RE: سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - codin - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ)sepanta1990 نوشته شده توسط:  شریف نیا

یعنی اینقد اینترنت شریف افتضاحه؟؟
شریف بهشت کسانی هست که به اینترنت نیاز ندارن !

سرعت اینترنت خوابگاه دانشگاه امیرکبیر - sepanta1990 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  یعنی اینقد اینترنت شریف افتضاحه؟؟

افتضاح که هست..ولی شوخی کردم گفتم نیا. آخه کدوم آدم عاقلی ملاک انتخاب دانشگاهش اینترنت میشه Tongue
یه ۳G ایرانسل یگرین و با سرعت باور نکردنی ۱ مگابایت بر ثانیه وبگردی کنین. ولی دانلود نکنین که حجمتون زود تموم میشه Big Grin