تالار گفتمان مانشت
"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - نسخه‌ی قابل چاپ

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - shishabori - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ

پس از حدود یک ماه تلاش و رایزنی گروه های ایرانی خارج از کشور، سرانجام غول اینترنی "یاهو" از محدودیت هایی که علیه ایرانیان وضع کرده بود، عقب نشینی کرد.

امیدوارم هر چه زودتر تمام تحریم ها برداشته بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  302037_yahooMailIran.jpg]

RE: "یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - raisemohammad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ای دهنشون سیمان!!!! همین دیروز بود من میخواستم واسه یه بنده خدایی ایمیل یاهو بسازم، کلی ضایع شدم!!!

oخخخخخخخخخHeartTongue

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - H-Arshad - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ

اون ها هم علقشون کار نمیکنه
اخه یاهو تحریم کنی. مثلا رئیس جمهور ازش استفاده میکنه که بخواد به مشکل بر بخوره؟ یک مشت مردم عادی گرفتار میشن همین

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - shishabori - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ

البته ما که همیشه تحریما رو دور زدیم و حتی توی زمان تحریم یاهو هم میتونستیم ایمیل بسازیم ولی خوب برای افرادی عادی الان بهتر شد

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - mehrdad_tclh - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ

تا وقتی عمو گوگول(!)(google)خوش اخلاق رو داریم نیازی به یابو(yahoo)نداریم!!

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - danial_atash - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ

من که با وجود تحریم ها هم اکانت ساختم... بابا ما دیگه خود کفا شده بودیم...Smile

RE: "یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - blackhalo1989 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  تا وقتی عمو گوگول(!)(google)خوش اخلاق رو داریم نیازی به یابو(yahoo)نداریم!!
گوگل که خیلی بیشتر تحریم کرده تا یاهو!

RE: "یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - rezajam - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ

ما که گوگل رو داریم به یاهو نیازی نیست.Tongue
پاسخ کوبنده به یاهو .Big Grin

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - miss msv66 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

هورا هورا
دغدغه هامون :|

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - pary - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ

خداروشکر بالاخره این همه رای زنی ی نتیجه ای داد!!!!

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - ehsan137 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ

سلام نمیدونستم این و کجا بزارم ارائه من در پایان دوره زبان
دیدنش خالی از لطف نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: "یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - tiradan - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ

واقعن باید ناراحت شد. شکستن تحریم ساختن ایمیل. انگار آب رو به رومون باز کردن بعد از هزار سال. چشم و دلمون روشن

"یاهو" تحریم های ایرانیان را لغو کرد(ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانی ها) - miss msv66 - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ب.ظ)ehsan137 نوشته شده توسط:  سلام نمیدونستم این و کجا بزارم ارائه من در پایان دوره زبان
دیدنش خالی از لطف نیست

خوب بود Congratulations
اما Drug&Alcohol هم جواب میده Wink دیدم که میگماااا