تالار گفتمان مانشت
قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - dooman - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ

به نظر من کارشناسی ارشد هم بی مزه شده. وقتی که دانشگاه دولتی ۱۵۰ هزار نفر پذیرش می کنه و دانشگاه آزاد هم ۲۰۵ هزار نفر، دیگه چه انتظاری می تونی از ارتقاع دانش در دانشگاه های ایران داشت. دقیقاً وضعیت دانشگاه های ما شده مثل زمان دبستان رفتنمون. زمانی که توی هر کلاس ۴ نفر روی یک نیمکت می نشتیم. خدا به داد همه برسه.

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - farzad.arshad - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم
با تراز ۸۱۲۶ رتبه یک آوردم
شبکه ارومیه روزانه هم قبول شدم
رفتم ارومیه ثبت نام کردم اما واقعاااااااا دورهههههه!!!!!!!!!!!

الان موندم چه کنم و کجا برم!!!
اول تبریک میگم Smile

ولی عجب حرفی می زنید Rolleyes
خوب اگر نمیخواستید روزانه دور برید، چرا انتخاب کردید؟

به هر حال از نظر ارزش مدرک و هزینه و خوابگاه قطعا ارومیه بهتره
از نظر نزدیکی مسافت هم علوم تحقیقات

شما بالاخره هزینه های زندگی در تهران رو نباید با جای دیگه مقایسه کنی. از حمل و نقل گرفته تا خرید ساده ترین کالاها
از یک نظر هم اگر ترک زبان نیستید شاید یکمی براتون سخت باشه درس خوندن در ارومیه(البته میگن خیلی در این زمینه مشکلی نیست)

کاش حداقل آزاد قزوین بزنید که خوابگاه داره.... البته اگر براتون هزینه مهمه

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - arminjahan - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

حتما ارومیه برو، علوم تحقیقات در آی تی بسیار ضعیفه

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید و امکانات آن را در این تاپیک ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - ستنا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  من شبکه علوم تحقیقات قبول شدم

اول تبریک میگم Smile

ولی عجب حرفی می زنید Rolleyes
خوب اگر نمیخواستید روزانه دور برید، چرا انتخاب کردید؟

به هر حال از نظر ارزش مدرک و هزینه و خوابگاه قطعا ارومیه بهتره
از نظر نزدیکی مسافت هم علوم تحقیقات

شما بالاخره هزینه های زندگی در تهران رو نباید با جای دیگه مقایسه کنی. از حمل و نقل گرفته تا خرید ساده ترین کالاها
از یک نظر هم اگر ترک زبان نیستید شاید یکمی براتون سخت باشه درس خوندن در ارومیه(البته میگن خیلی در این زمینه مشکلی نیست)

کاش حداقل آزاد قزوین بزنید که خوابگاه داره.... البته اگر براتون هزینه مهمه

جغرافیام از بچگی ضعیف بود Big Grin

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - هدفدار - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ

سلام دوستان . سوالی داشتم.
من رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین رو انتخاب کرده بودم که متاسقانه با تراز ۵۴۴۷ قبول نشدم
خواستم بدونم ممکنه قزوین برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت بده یا نه ؟ (با توجه به اینکه الان بر افرادی که قبول شدن ذکر شده که ورودی مهر هستند یا بهمن)
اگه الان تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شم آیا تو تکمیل ظرفیت احتمالی بهمن ماه میتونم مجدد شرکت کنم یا نه ؟
میشه کمک کنیدHuhConfused

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - ستنا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

پیشنهادم اینه به مرکز آزمون پاسداران مراجعه کنید و بگید علوم تحقیقات را به آزاد قزوین برایتان تغییر دهد، و کلاس هاتونو در یک روز پنج شنبه بگیرید و راحت رفت و آمد کنید یا اینکه می توانید خوابگاه بگیرید
دروس ارائه شده و اساتید آن را در این تاپیک ببین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه انتقالی گرفت به قزوین؟

احتمالش هست تو تکمیل ظرفیت جای دیگه ای قبول شم که بهتر باشه؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - sand - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ

بچه ها کسی درباره تجارت الکترونیک توضیح میده و اینکه شبکه بهتره یا تجارت الکترونیک از نظر حیطه کاری ؟؟؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - arminjahan - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)ستنا نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  

دروس ارائه شده و اساتید آن را در این تاپیک ببین

میشه انتقالی گرفت به قزوین؟

احتمالش هست تو تکمیل ظرفیت جای دیگه ای قبول شم که بهتر باشه؟
بله می شود
در آی تی بهترین جا قزوین هست بروید اساتید را ببینید متوجه می شوید با سابقه ۱۲ ساله

کلا دوستانی که علوم تفریحات رشته شبکه را انتخاب کردند به نظرم هر چه سریعتر به پاسداران مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنند چون ترازشون بالاتر بوده می توانند درخواست تغییر دانشگاه دهند، اما شاید همتون بخوایید تغییر بدهید مشکل ایجاد کنند، به نظرم تراز های بالای ۷۰۰۰ به مرکز آزمون مراجعه کنند مناسب تر باشه

کسانی که کیفیت و اساتید براشون مهمه آزاد قزوین
کسانی که صرفا مدرک می خواهند علوم تحقیقات

از نظر مسافت بنده از تجریش تا دانشگاه آزاد قزوین ۲ ساعته با سرویس دانشگاه میرم ، حالا اگر بخوام با مترو برم صادقیه ۴۵ دقیقه و از صادقیه تا علوم تحقیقات ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت راهه ، که روی هم میشه ۱:۴۵ ساعت، حالا خودتان می توانید انتخاب کنید

Re: RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - npour - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

سلام، اگه شاغل نیستین سختی دوری رو بپذیرین و ارومیه رو برید، به هر حال دولتی و روزانه است، قطعا با ارزش تره

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - محبوبه فروغی - ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ

من نرم افزار شیراز قبول شدم .
کسی هست که بدونه شهریه ثابت چقدره ؟
کلا کی باید برا ثبت نام بریم ؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - iApp - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ

بچه ها یه سوال دارم.
از اونایی که نرم افزار علوم و تحقیقات تهران قبول شدن، کسی ورودی مهر هم هست؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - H-Arshad - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)محبوبه فروغی نوشته شده توسط:  من نرم افزار شیراز قبول شدم .
کسی هست که بدونه شهریه ثابت چقدره ؟
کلا کی باید برا ثبت نام بریم ؟

سلام
مهندس کارنامه ات میتونی بزاری؟ با رتبه که اوردی و ترازش

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - Boo - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)iApp نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم.

اره یکش خودم کارنامه ام صفحه ۵ هست برو ببین یه مثبت، یه سپاس بزنBig Grin

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - m-m - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)iApp نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دارم.
من ورودی مهرم ، اینطور که سایت نوشته از ۲۹ تا ۳۱ ام ثبت نام علوم تحقیقات.

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - darya62 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

سلام
من مهندسی نرم افزار علوم تحقیقات آمل قبول شدم
نظرتون در موردش چیه؟