تالار گفتمان مانشت
قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ

منم با شما موافقم، آزاد مثل سراسری نیست که از یه جا شروع به پر شدن بشه، آزاد رو هر کس اول از شهر خودش شروع میکنه

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماهhttp://http:// - babakhazinia - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ

اینم کارنامه من

[تصویر:  301696_39470168590531594189.png]

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - hosseintapesh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ق.ظ

اینم از من، شبکه علوم تحقیقات تهران !!!
بین شبکه علوم تحقیقات تهران و قزوین از روی تراز نشون میده که تهران بهتره ولی واقعا بین این دوتا کدوم بهتره؟؟؟؟؟

[attachment=16787]

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - GodPascal - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ

مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی / واحد علوم و تحقیقات

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - khashayar2 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)GodPascal نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی / واحد علوم و تحقیقات
عالیه
تعداد هوش های علوم تحقیقات مانشتی به ۵ نفر رسید تا الان

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - pamta - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ

مهندسی کامپیوتر نرم افزار واحد علوم تحقیقات مشهد
زبان ۳۱
ریاضی ۳۰
مشترک ۴۵
تخصصی نرم ۵
تراز ۶۵۱۵
تراز اخرین فرد قبولی ۵۶۴۳
رتبه من ۸۲
رتبه اخرین فرد قبولی ۳۴۰
من ثبت نام نمیکنم

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - shahryar711 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

[تصویر:  arshad.JPG?_subject_uid=231191117&am...pwyohu0GDA]

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - virtual girl - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

شبکه های کامپیوتری واحد قزوین - تزار ۶۸۰۰ - رتبه ۷۰

زبان ۵۸
مشترک ۴۲
مدیریت ۲۰
هوش ۱۵
سیستم ۵۵
معماری۵

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - navidghanad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ

چقدر امسال پذیرش ها رفته بالا...
فکر کنین چقدر دانشجو کم شده که این همه پذیرش میکنن تا برن ثبت نام ...

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - virtual girl - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ

هوم فک کنم خوب گرفتن امسال !‌خدا کنه سطح بچه ها پایین نباشه انگیزه لیز شه !‌ منم که درسخووون !‌ عصاب مصاب ندارم Smile)))

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - mm123456789 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

دوستان شهریه پردیس علوم تحقیقات با علوم تحقیقات فرق میکنه؟؟؟؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - iApp - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ

مهندسی کامپیوتر نرم افزار واحد علوم تحقیقات تهران
زبان ۵۶/۷۰
ریاضی ۲۰/۰۰
مشترک ۵۱/۷۰
تخصصی نرم ۳۸/۴۰
تراز ۷۷۶۶

ورودی بهمن ماه!!!

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - minami - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ

اینم کارنامه من
شبکه قزوین

[attachment=16791]

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - samang - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

دوستان پردیس با علوم تحقیقات فرق داره؟
نظرتون راجع به پردیس علوم تحفیفات بوشهر چیه؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - n268 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

اینم کارنامه من

[attachment=16792]