تالار گفتمان مانشت
قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - هدفدار - ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)هدفدار نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اطلاع داره که کلاس های رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین چه روزهایی تشکیل میشه؟؟؟؟؟؟
بستگی به واحدهایی داره که بهتون دادن...برای مثال کلاسای من پنجشنبه جمعه هاست یا برای یسری دیگه از بچه ها سه شنبه و چهارشنبه هاس
ممنون که جواب دادین

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - sfksfk - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ق.ظ

سلام اینجا کسی نیست که علوم تحقیقات تهران ثبت نام کرده باشه می خوام بدونم انتخاب واحد چه روزیه؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - saahaar1 - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان
من امروز رفتم برا ثبت نام It- تجارت تهران شمال (بماند که خیلی خر تو خر بودا مسئولا خوده دانشگاه با هم دیگه دعواشون شد جوری شد که میخواستم بیخیال ثبت نام بشم ولی از دانشجوها اونجا بودن پرس جو کردم گفتن استاداش خوبن و تو رشته it خوبه )

برا ثبت نام که رفتیم از من کپی کارت ملی کپی مدرک کارشناسی و کپی کارنامه را گرفتا یه برگه کوچیک داد به ما روش نوشته بود ۹۳/۷/۲۲ مراچعه کنید برا ثبت نام و گفت برو ۲۲ ام بیا
الان سئوالم اینجاس بقیه بچه ها که تهران شمالن هم گفتن برین ۲۲ ام بیاین ؟و اینکه ۲۲ ام تازه بریم برا ثبت نام کلاسا کیه پس ؟
نکنه بریم بعدش بگن برین ترم بهمن بیاین برا کلاس ؟؟؟

من دنبال خوابگاه میگردم از دوستانی که شهرستانی هستن و تهران خوابگاه پسرانه گرفتن و خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبوله خواهش میکنم ادرس و شماره تماسشا بزاره تا ما هم بتونیم این مشکل بزرگ خوابگاها رفع کنیم ؟؟؟؟

از دوستان تهرانیم که خوابگاه پسرانه خوب وقابل قبول می شناسند لطفا ادرس و شماره تماسشا بزاره ؟؟؟
( واقعا این مشکل خوابگاه عصاب ما را ریخته بهم )

با تشکر فراوان

واقعا؟؟؟ نگفت هزینه باید واریز کنی ؟؟؟ ۲۲ ک دیره !!! من تهران جنوبم شنبه تازه گفتن بیایید برم ببینم چ جوریاست

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - مورتن - ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ق.ظ)sfksfk نوشته شده توسط:  سلام اینجا کسی نیست که علوم تحقیقات تهران ثبت نام کرده باشه می خوام بدونم انتخاب واحد چه روزیه؟

یکشنبه ۶ام اینطور که گفتند.

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - slx12345677 - 01 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  آخه تجارت که دکتری نداره یعنی استاداتون فوق بودن؟؟

یه دکتر قلی زاده بود که اونم از کانادا دکتراشو گرفته بود..
مابقی شون فوق بودن..ما کارشناسی بودیم اونموقع..اونم پیام نور..مسلم همینه دیگه..Sad

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - pedram25teh - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

بچه ها تو دوره کارشناسی درس شبکه۲ مگه یه درس اختیاری نبود؟؟؟
اینجا لینک سرفصل وزارت علوم واسه درس شبکه هست:http://iausep.com/silabes/25236.pdf
پس چرا اینجا جزء دروس جبرانی امده؟
تو قزوین هم دیدم این درس واسه ترم یک بچه های جدید شبکه گذاشته نشده!!!!
ولی واسه ما شبکه ۲ رو گذاشتن که برداریم

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - babakhazinia - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ

بچه ها یی که قزوین قبول شدن این هفته کلاس برگزار میشه؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - مورتن - ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ

[quote='pedram25teh' pid='304602' dateline='1411466957']
بچه ها تو دوره کارشناسی درس شبکه۲ مگه یه درس اختیاری نبود؟؟؟
اینجا لینک سرفصل وزارت علوم واسه درس شبکه هست:http://iausep.com/silabes/25236.pdf
پس چرا اینجا جزء دروس جبرانی امده؟
تو قزوین هم دیدم این درس واسه ترم یک بچه های جدید شبکه گذاشته نشده!!!!
ولی واسه ما شبکه ۲ رو گذاشتن که برداریم
[/quote

بستگی به دانشگاه داره که جبرانی بذاره یا نه . یک دانشگاه میده یکی فقط یکی دودرس میده و یک دانشگاه اصلا جبرانی نمیده.

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - mohamad--figo - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ

مدارک کارشناسی رو نتونستم به موقع برسونم یه یک هفته ای طول میکشه؟چی میشه؟ اسمم میمونه واسه بهمن؟

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - pedram25teh - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ

دوستان قرار بود یه مرحله تکمیل ظرفیت دیگه هم در راه باشه
شنیده بودم ۱ مهر اعلام می شه...
کسی خبر نداره؟

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - anika - 01 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز چه وضع ثبت نام افتضاحی بود توی علوم تحقیقات!

جـــــدا!!!!Huh
بایــــد میومدید نظم باراجین و می دید
همه چیز step to step
Smile

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - m.mosallaei - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان
من امروز رفتم برا ثبت نام It- تجارت تهران شمال (بماند که خیلی خر تو خر بودا مسئولا خوده دانشگاه با هم دیگه دعواشون شد جوری شد که میخواستم بیخیال ثبت نام بشم ولی از دانشجوها اونجا بودن پرس جو کردم گفتن استاداش خوبن و تو رشته it خوبه )

برا ثبت نام که رفتیم از من کپی کارت ملی کپی مدرک کارشناسی و کپی کارنامه را گرفتا یه برگه کوچیک داد به ما روش نوشته بود ۹۳/۷/۲۲ مراچعه کنید برا ثبت نام و گفت برو ۲۲ ام بیا
الان سئوالم اینجاس بقیه بچه ها که تهران شمالن هم گفتن برین ۲۲ ام بیاین ؟و اینکه ۲۲ ام تازه بریم برا ثبت نام کلاسا کیه پس ؟

۲۲ ام که خیلی دیره پس کی میخوان درس رو شروع کنن دانشگاه قزوین از ۲۵ شهریور ثبت نام شروع شده من که دیر ثبت نام کردم تازه ۲۹ شهریور بود کلاسهای ما از ۵ مهر شروع میشه بهمون هم اخطار دادن که باید از ۵ ام بیایم سر کلاس اینجوری شما رفت آبان برید سر کلاس خوب شد تهران شمال نرفتم

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - anika - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ)m.mosallaei نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۳ ق.ظ)JEYBUY نوشته شده توسط:  با درود فراوان

۲۲ ام که خیلی دیره پس کی میخوان درس رو شروع کنن دانشگاه قزوین از ۲۵ شهریور ثبت نام شروع شده من که دیر ثبت نام کردم تازه ۲۹ شهریور بود کلاسهای ما از ۵ مهر شروع میشه بهمون هم اخطار دادن که باید از ۵ ام بیایم سر کلاس اینجوری شما رفت آبان برید سر کلاس خوب شد تهران شمال نرفتم

یــکی از دوستان رفته بود تهران شمال پرسیده بود اساتید چه کسانی هستند،گفته بودند هنوز مشخص نیس!!!!!
فـــــــــــــک کــــــــــن!

قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - saahaar1 - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ

تهران جنوب کسی نرفته ثبت نام ارشد ؟؟؟؟؟
همون روز انتخاب واحده یا نه ؟؟
پول تو کارت بذارم یا نه :دی

RE: قبولی های ارشد دانشگاه آزاد - ۹۳ - ورودی مهر ماه - neda_Network - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ

هیچ جا از علوم تحقیقات بدتر نشده وضعیتش دکتر رحمانی میگفت ما به مرکز آزمون گفتیم یه حدی برامون بفرستن انقد پذیرش کردن صدای دانشگاها در اومده دیروز دوستم میگفت باراجینم جلسه تشکیل دادن برا نظم دهی به کلاساخیلی هر ج و مرج پذیرش کردن دیرم نتیجه زدن تمام دانشگاها به مشکل خوردن همش تقصیر مرکز ازمونه نه کس دیگه