تالار گفتمان مانشت
شرکت در کلاس آمادگی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

شرکت در کلاس آمادگی ارشد - qandeasal7 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان
من امسال میخوام تو کنکور ارشد هوش مصنوعی سال ۹۴ امتحان بدم و باااااااید قبول بشم
میخوام توی سه تا از کلاسای آموزشی نصیر ثبت نام کنم.
یکیش که معماری کامپیوتر
ولی اون دوتای دیگه نمیدونم کدوم از همه مهمتره.....کدوم بهتره
اصلا نمیدونم چه درسایی اهمیت دارن و اگه خوب بخونم حتما قبول میشم
من کارشناسی توی دانشگاه شهید باهنر کرمان گرایش نرم افزار خوندم و برای ارشدم هم میخوام حتما یا تهران یا کرمان قبول بشم.
خیلی استرس دارم.
توی همه ی درسام ضعیفم. SadSadSadConfused
میشه راهمایی کنین...که چه درسایی مهمترن و اگه درصد بالا بزنم حتما فبول میشم

شرکت در کلاس آمادگی ارشد - نازین - ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

درس های پر اهمیت :اختصاصی و مشترک

هوش ->آسان
مدارمنطقی->آسان
معماری با کلاس حل می شه
سیستم امسال آسان بود هرسال یک جور سوال میدن بری کلاس می تونی بزنی
بقیه درسا نظری ندارم

شرکت در کلاس آمادگی ارشد - qandeasal7 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ

هیشکی دیگه نمیتونه راهنماییم کنه؟
ای بابا

RE: شرکت در کلاس آمادگی ارشد - golche70 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

من تا حالا کنکور ندادم و تجربه ام کمه.
اما اگه من بودم:
۱/ ببین توی کدوم درس خیلی کند پیش میری
۲/ببین توی کنکور چند تا تست از اون درس میاد. چقد سوالاش نجومی هست! مثلا سیستم عامل تست اشتباه و مزخرف زیاد داره. تازگیا هم که ۴تا تست شده. الکتریکی جدیدا ۴ تا تست میاد و خوندنش باید اساسی و از ریشه باشه.(در عین حال اگه تمرین زیاد کرده باشی شاید راحت بشه زد)
۳/ شما داری مسابقه میدی. ببین رقیبات تو چی قوی هستن. مثلا مدار منطقی رو اکثرا میزنن. نظریه میزنن. اینا رو از دست نده.
۴/ اگه تو همه درسا ضعیف هستی شاید بهتر باشه به ریاضی و زبان اصلا فکر نکنی.(بستگی داره به اینکه آیا اینکار باعث میشه ۵ تا ۱۰ درصد بره روی درسای مشترک و تخصصی یا نه! اگه جوابت نه هست چند تا فصل مهم رو حتما بخون) همه فشار و توانت رو بذار برای مشترک ها (کاری که رقیبای قوی و ضعیف انجام میدن)
۵/ ببین تو نصیر از بین درسای مشترک چه استاد محشری هست که اومدی خونه با یه مرور کوتاه بتونی راحت تست بزنی!
۶/ پستای مشاوره مانشت رو بخون. زود به نتیجه برس و زودتر شروع کن! شروع کردی دیگه به هیچی جز درس فکر نکن.
راستش رو بخوای این تصمیما خیلی مهم نیست. مهم اینه که شروع کنی بخونی

RE: شرکت در کلاس آمادگی ارشد - aida! - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  من تا حالا کنکور ندادم و تجربه ام کمه.
اما اگه من بودم:
۱/ ببین توی کدوم درس خیلی کند پیش میری
۲/ببین توی کنکور چند تا تست از اون درس میاد. چقد سوالاش نجومی هست! مثلا سیستم عامل تست اشتباه و مزخرف زیاد داره. تازگیا هم که ۴تا تست شده. الکتریکی جدیدا ۴ تا تست میاد و خوندنش باید اساسی و از ریشه باشه.(در عین حال اگه تمرین زیاد کرده باشی شاید راحت بشه زد)
۳/ شما داری مسابقه میدی. ببین رقیبات تو چی قوی هستن. مثلا مدار منطقی رو اکثرا میزنن. نظریه میزنن. اینا رو از دست نده.
۴/ اگه تو همه درسا ضعیف هستی شاید بهتر باشه به ریاضی و زبان اصلا فکر نکنی.(بستگی داره به اینکه آیا اینکار باعث میشه ۵ تا ۱۰ درصد بره روی درسای مشترک و تخصصی یا نه! اگه جوابت نه هست چند تا فصل مهم رو حتما بخون) همه فشار و توانت رو بذار برای مشترک ها (کاری که رقیبای قوی و ضعیف انجام میدن)
۵/ ببین تو نصیر از بین درسای مشترک چه استاد محشری هست که اومدی خونه با یه مرور کوتاه بتونی راحت تست بزنی!
۶/ پستای مشاوره مانشت رو بخون. زود به نتیجه برس و زودتر شروع کن! شروع کردی دیگه به هیچی جز درس فکر نکن.
راستش رو بخوای این تصمیما خیلی مهم نیست. مهم اینه که شروع کنی بخونی
توصیه ۵ چطور متوجه بشه ؟

RE: شرکت در کلاس آمادگی ارشد - golche70 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ

در مورد توضیح ۶: ازین تا پیک ها فراوونه که "کلاس بریم یا نه?" "کدوم درسا کلاس لازمه" و از این قبیل عنوان ها.
من که تا حالا موسسه ای نرفتم ولی کسی که رفته تجربه داره. خیلی ها هم همینجا تجربه هاشون رو نوشتن.

در مورد ۵/
نداشتن استاد خوب, یعنی یکی تو سر کتاب زدن و.... اون وقت کی تست بزنیم?
اگه پیش استاد میرید کسی باشه که کامل مطلب رو جا بندازه. جای هیچ ابهامی باقی نذاره. مثله اینه که مطلبی رو به شما تزریق کنه. احتیاجتون رو به خواندن کمتر کنه. که بیشتر به تست بپردازین