تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

- نرم افزار / واحد تهران شمال قبول شدم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - kingmax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  قبوووووووووووووووووووول شدممممممممممممم...

jتبریک میگم
کجا؟!Huh

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ب.ظ

قبووووووووووووووووووووووووووووووووووووول شدم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahsarad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

شبکه علوم تحقیقات هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - To-67 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

دوستمم قبول شده

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

دوستان من با Chrome وارد شدم خطا نداد

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - jamshidi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  واسه من باز نمییییییییییییییشه
بده من واست نیگا کنمBig GrinBig Grin بلاخره داداشی گفتنHeartHeart

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - overactive - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

قبول شددددددددددم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

واحد شیراز Smile

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - مهرانگیز - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

چرااااااااااا خطاااااااااااااااااا میدهههههههههههه خدااااااااااااااااااااااااااااااا

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Boo - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

من علوم تحقیقات قبول شدم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - اورین - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

تهران جنوب نرم تهران جنوب ول کنم نیستا

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohamad--figo - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ

فقط درصدامو نخواین که شرمنده میشم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - m-m - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ب.ظ

منم علوم تحقیقات تهران قبول شدم Big Grin رتبه ۴

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - comii - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ب.ظ

من همیشه تو ذهنم یه سوال بوده !!!
اینکه واقعا قبول شدن دانشگاه آزاد اینقدر خوشحالی داره یا استرس !!!!

البته قصد توهین به کسی رو ندارم ولی همیشه این تو ذهنم یه علامت تعجب بزرگ بوده از دوران دبیرستان!!!