تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - kakoli19 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ

خدایا کمکم کنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - amdvb - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

خدایا امشب هوای این تیم ملی والیبال رو داشته باش!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

فقط ۱۰ دقیقه دیگر.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - maryam.iii - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

بچه ها خدا بهتون صبر حضرت یعقوب بده ه ه ه ه ه ..خخخخخخ
من ارشدمو تازگیا گرفتم... اینجا اومدم بهتون سر بزنم....

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohamad--figo - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - jamshidi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  از بچه ها کیا قبولی واسشون حیاتیه؟؟؟؟؟؟

من قبول نشم سرباز میشم

هرچه زودتر بری سربازی بهتره بخدا. البته ایشالله قبول شی. وقتی رفتی سربازی یاد حرف من می افتی داداشBig Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

بیاید چت روم نماز جماعت بخونیم CoolBig Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  میگم از خانوم NOOSHIN61 و آقای محمد خبری ندارین؟؟؟؟ اینا کوجااااااااااان؟؟؟ Smile

من هستم Big Grin
امشب تولدمه امیدوارم ننیجه کنکور خرابش نکنه Big GrinCool

تولدتون مبارک

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - m_ok - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

خیلی جالبه من اصلا آزمون ارشد ندادم اما از هیجان شما هیجان زده شدم ! احساس میکنم الان منم باید استرس داشته باشم ! هی میرم صفحه نتایجو refresh میکنم Smile))))

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

آخی!
یاد انتخاب واحد دانشگاه افتادم که حمله میکردیم!!!

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)samang نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  میگم از خانوم NOOSHIN61 و آقای محمد خبری ندارین؟؟؟؟ اینا کوجااااااااااان؟؟؟ Smile

من هستم Big Grin
امشب تولدمه امیدوارم ننیجه کنکور خرابش نکنه Big GrinCool

تولدتون مبارک

مرسسسسسسیییی Big GrinCoolBlush

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ

ای بابا!
ساعت ۱۰:۰۱
هنوز نیومده Sad

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

میاد چند دقیقه صبر...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mndn - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

الان ساعت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

همچنان نیومد UndecidedHuh