تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - مورتن - ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

چهره هفته یا بعبارتی چهره ماه:
[تصویر:  300888_201408231652221154.jpg]

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ

بعد از ظهر به فاصله زمانی بین اذان ظهر تا ۴ ساعت بعد اون می گن حالا اگه تو این مدت نتایج نیومد بدونید علوی فاضل به کمک مراجع عظام تو ساعات شرعی ایران دست برده

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  نتیجه اومد الان
دیگه اگه راست بگی هم باور نمیکنم..Smile
من می خواستم همچین شوخی بکنم.دیدم به فحشش نمی ارزه

Re: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ

بچه ها این دقایق اخر کمتر رفرش کنید که سروراشون تعطیل نشه.Shy

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - salam5 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  نتیجه اومد الان
دیگه اگه راست بگی هم باور نمیکنم..Smile
من می خواستم همچین شوخی بکنم.دیدم به فحشش نمی ارزه
کار عاقلانه ای کردیBig Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

جالبه هنوز اطلاعیه نزدن Big Grin
این یعنی دوستان ایشالا بعد از بازی امشب والیبال کشورمون با استرلیا جوابا میاد ایشالا
موافقم ایرانه ها،اینقد رفرش نکنید یهوو دیدید سر شانس ما سرورشون پوکییید Big Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - sand - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

یعنی ۴۵ دقیقه دیگه میاد؟؟؟؟
کشتن مارو با این نتیجه زدنشون.

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ

بعدم علوی فاضل اطلاعیه میزنه : به علت بار ترافیکی بسیار زیاد و کم بودن پهنای باند نتایج اصلا اعلام نمیشه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

مهدی بفهم چی میگی

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - alma90 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  یعنی ۴۵ دقیقه دیگه میاد؟؟؟؟
کشتن مارو با این نتیجه زدنشون.
مگه گفتن ساعت۴؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

سلام دوستان
اگر من خبر نگار بودم همون اول صد تا عکس ازش میگرفتم با ژست های مختلف توی خبر اول میزدم که دیگه بقیه اذیت نشن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mahdi200hell - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  بعدم علوی فاضل اطلاعیه میزنه : به علت بار ترافیکی بسیار زیاد و کم بودن پهنای باند نتایج اصلا اعلام نمیشه
انوقت مجبورن نتایج رو دستی بیارن دم خونه ها یکسالی طول میکشه!!!!!! :-)))))

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ

یه سوال دوستان
حداقل تعداد واحد وحداکثر چند تاست با معدل بالای جند بیشتر میشه چند تا؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ

فاضل گفته بعد از ظهر ، پس اذان که ساعت یکه + چهار میشه پنج . دوستان تا پنج اعلام نشد بدونید فاضل دندش می خاره

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ

اکه ساعت ۴ می خواستن بزنن تا الان اعلام کرده بودن، دوستان من خواجه نصیر مجازی نرفتم، مهلتم تموم شد،تنها امیدم به ازاد کی میخواد یه سال دیکه بخونه؟!!!؟!!!!