تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

اقادکتری ساعتش رو که گفتن کار کشید به ۷ هفت
ارشد که ساعتش رو نگفتن
پزشکی فردا رو فکر کنم اصلا ندن :دی

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Yektax نوشته شده توسط:  نوشین شما که دولتی قبول شدی نکنه میخوای بری آزاد ؟!!!

علوم و تحقیقات تهران گرایش هوش رو اگه بیارم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - sand - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

دوستان برای انتخابهای دوم و سوم تراز بالاتر نمیره؟ یعنی اینطوری هست که برای انتخاب شدن توی انتخاب دوم تراز بالاتری احتیاج باشه؟ کسی میدونه؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ

کی شبکه علوم تحقیقات زده؟؟
یا شبکه قزوین؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - overactive - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)overactive نوشته شده توسط:  انتخابهای من :

ساری
پردیس مازندران
بابل
پردیس آمل

---------------
فکر کنم آمل قبول بشم..

اصلا قبول بشم!!! هر کدوم بود خدایا شکرت...!!!
منم انتخاب اولم ساری
----------

پارسال هم شرکت کرده بودید؟!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ

اتفاقا سوال منم هست

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - sand - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

منم اول شبکه علوم تحقیقات زدم بعدش شبکه قزوین

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Yektax نوشته شده توسط:  نوشین شما که دولتی قبول شدی نکنه میخوای بری آزاد ؟!!!

علوم و تحقیقات تهران گرایش هوش رو اگه بیارم

انشالله قبول میشی

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - neda_Network - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

ایتی رشته جداس مهندسی کامپیوتر جداس اگه بشه از نرم افزار شبکه خوند پس از ایتی هم میشه عمران خوند نمیشه که قصد توهین ندارم اما کاش حد و مرز معلوم میشد چون نرم افزار خیلی از درساش با ما تو کنکور مشترکه همه هجوم آوردن سمت آیتی تو را خدا رشته خودتونا بخونید بزارید ما با همین ظرفیت کم یه غلطی بکنیم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - alma90 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)overactive نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)overactive نوشته شده توسط:  اصلا قبول بشم!!! هر کدوم بود خدایا شکرت...!!!
منم انتخاب اولم ساری
----------

پارسال هم شرکت کرده بودید؟!

اره معماری کامپیوتر قبول شدم نرفتم
امسال نرم افزار دادم

Re: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ

منم خیلی تعجب کردم وقتی دیدم از رشته در اومده

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - neda_Network - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  کی شبکه علوم تحقیقات زده؟؟
یا شبکه قزوین؟
همه زدن خیالت تخت

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم خیلی تعجب کردم فقط دیدم از رشته در اومده

نه بابا اشتباه شده حالا همچین رشته ای هم نیست اما جداس

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ

سلام بچه ها جوابا چه ساعتی میاد ؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ

صفحه ۱۷ دفترچه انتخاب رشته گروههای ریاضی

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - neda_Network - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  صفحه ۱۷ دفترچه انتخاب رشته گروههای ریاضی
احتمالن از کارشناسی گروه بندی کردن چون مشابهت داشته بیشتر به کامپیوتر گذاشتن تو این رشته تا گرایشا انتخاب کنن

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  قرار بر این شده که از ترم ۴ به بعد گرایششون را انتخاب کنن مگه نمیدونستین؟؟؟؟؟؟
خوش بحالشون حداقل با شناخت انتخاب میکنن من بر میگشتم نرم میخوندم برای ارشد هم هوش

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  سلام بچه ها جوابا چه ساعتی میاد ؟
سلام خبری نیس که فعلا