تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ۷۰ نفررر؟ هیچوقت با علوم و تحقیقات اینکارو نمیکنن..علوم و تحقیقات آبروشونه
می بینیم حالا
ولی زیر ۶۰ تا عمرا باشه

از کجا میبینیم؟ توی دفترچه زده ۱۵ نفر تو بگو اصن ۱۰۰ درصد افزایش ظرفیت بدن که نمیدن میشه ۳۰ تا
ایشالا قبول که شدی رفتی سر کلاس ببین چند نفرین

آقا دیگه خیلی گند بزنن به ارشد سر هر کلاس سی نفر..نه ۶۰ نفرBig Grin

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  یکی به من بگه بعد از ظهر دقیقا از چه ساعتی به بعد میشه ؟ و تا چه ساعتی ادامه داره

سوال منم هست

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

آره داره توشون مهندسی فناوری اطلاعات نداره...!!!!!!!!!!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

دلیلی نداره حتما یه کلاس باشه . می کننش دوتا کلاس

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  آره داره توشون مهندسی فناوری اطلاعات نداره...!!!!!!!!!!

شاید چون فناوری اطلاعات یکی از گرایشهای کامپیوتر شدهExclamationHuh

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

جااااااااااااااااااااااان؟؟؟
نه بابا
مگه می شه؟؟؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  جااااااااااااااااااااااان؟؟؟
نه بابا
مگه می شه؟؟؟

چی مگه میشه؟Undecided

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

سلام ، بازم اسم اعلام نتایج اومد من اومدم ، بازم مثل همیشه من مردود میشه Big Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ

ایشالا که همه مون قبولیم توی انتخاب اولمون

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

من اینقدر بیخیالم تا ساعت ۱شب امشبم برناممو پر کردم :۴:
اول اعلام نتایج ساعت ۷
بعد استخر ساعت ۹ شب
بعد هم والیبال Big Grin

هیچ نشونی از استرس در من مشاهده می کنید؟
ممنونم دکتر علوی فاضل Big Grin Big Grin Big Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ

چرا من نرم افزار علوم تحقیقات زدم ؟ ؟ ؟ ؟!!!!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Pegasus - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ

بچه ها انتخاب رشته ام اینطوری بود:
هوش قزوین
هوش علوم تحقیقات
هوش پردیس قزوین
نرم افزار قزوین
نرم افزار علوم تحقیقات
نرم افزار تهران شمال
نرم افزار تهران مرکزی
نرم افزار تبریز
نرم افزار ارومیه
.......
خودم فکر میکنم تبریز یا ارومیه قبول میشم نمیدونم.کاش زودتر جوابا رو بدن.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Yektax - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

نوشین شما که دولتی قبول شدی نکنه میخوای بری آزاد ؟!!!

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  جااااااااااااااااااااااان؟؟؟
نه بابا
مگه می شه؟؟؟

چی مگه میشه؟Undecided

اینکه شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر باشه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  جااااااااااااااااااااااان؟؟؟
نه بابا
مگه می شه؟؟؟

چی مگه میشه؟Undecided

اینکه شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر باشه

توی دفترچه کارشناسی امسال ،مهندسی فناوری اطلاعات دیگه رشته نبود..بلکه یکی از گرایشهای مهندسی کامپیوتر بود..حالا اینکه توی ارشد تاثیر داره یا نه رو نمیدونم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - khashayar2 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها انتخاب رشته ام اینطوری بود:
هوش قزوین
هوش علوم تحقیقات
هوش پردیس قزوین
نرم افزار قزوین
نرم افزار علوم تحقیقات
نرم افزار تهران شمال
نرم افزار تهران مرکزی
نرم افزار تبریز
نرم افزار ارومیه
.......
خودم فکر میکنم تبریز یا ارومیه قبول میشم نمیدونم.کاش زودتر جوابا رو بدن.

دوست من آخه اتخابای علوم تحقیقاتت بعد از انتخابای قزوینت یکم خنده دار نیست جون من؟ Big Grin
چون اگه قزوین قبول نشی مطمئنا ۱۰۰ درصده که دیگه علوم تحقیقات هم قبول نمیشی آخه Big Grin
حالا شانس بیاری انتخاب اولت قبول بشی