تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ

ظهر هنگامی که خورشید در وسط آسمان قرار گیرد. در این هنگام اذان ظهر و نماز ظهر خوانده می‌شود.
عصر حدود چهار ساعت پس از ظهر است

منبع :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ

الان یه مشکلی هست، دانشگاه خواجه نصیر آخرین مهلت رو امروز تا پایان وقت اداری اعلام کرده، یعنی ۲ روزم سراسری تمدید کرد هنوز نباید جواب دانشگاه آزاد بیاددددد؟!؟؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آدم بره به کی بگه آخههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ

ساعت ۱ اگه اذان بگه ۴ ساعت بعدش تازه میشه عصر
ولی قبل از ساعت ۵ میشه بعد از ظهر

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ

به نظرتون نتایج امروز با افزایش ظرفیتهاست؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ق.ظ

نه پ بعد این همه مدت با کاهش ظرفیت ها نتایج و اعلام می کنند.... البته ازین بی برنامگی هیچی بعید نیست....

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mina.1 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ

علوی فاضل معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: نتایج کار‌شناسی ارشد بعدازظهر امروز اعلام می‌شود اما ساعت دقیق آن مشخص نیست.

وی افزود: در این آزمون از ۵۰۰ هزار دانشجوی ثبت نامی ۲۰۰ هزار نفر قبول شده‌اند و داوطلبان می‌توانند براساس دفترچه انتخاب رشته اگر در رشته و مکان مورد نظر قبول نشده‌اند، براساس اولویت‌هایی که دانشگاه آزاد برای آن‌ها در نظر گرفته از فردا انتخاب رشته مرحله دوم خود را دوباره انجام دهند و در هفته آینده نتایج مرحله دوم انتخاب رشته آن‌ها اعلام می‌شود.

علوی فاضل تصریح کرد: انتخاب مرحله دوم رشته‌ها برای دانشجویان دکتری نیز محقق شده، چنانچه این دانشجویان می‌توانند از امروز برای دومین بار و براساس اولویت‌های در نظر گرفته شده دانشگاه آزاد که در پایین کارنامه آن‌ها درج شده است برای دومین بار انتخاب رشته خود را انجام دهند و در هفته آینده نتایج مرحله دوم انتخاب رشته آن‌ها نیز اعلام می‌شود.

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ

الان دارن نفرات برترو جدا جدا میکنن میخوان بهشون جایزه بدن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ

دوستان راهنمایی کنید، من دیکه مجبورم بی خیال ازاد شم برم سراسری ثبت نام ....مهلت ثبت نام ها رو دیکه تمدید نمی کنند؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mohsen62 - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

سلام
دولتی قبول شدی برو ثبت نام دیگه برا چی میخوای بری ازاد؟؟؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

ما از دکتر اولی اومدیم و منتظر

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلام
دوستان ما رو هم در غمتون شریک بدارین
من دیگه دارم به رحمت خدا میرم
زنگ زدم اون جای کزایی که اسمش هست موسسه صنعتییییییی غیر انتفاعی مازندران می گن مهلت ثبت نام تموم شده!!
این نامردا همه کاراشون برنامه ریزی شده است...
من تمام امیدم فقط به شبکه علوم تحقیقاته و البته یه کوچلو قزوین حالا یه درصد اگه علوم تحقیقاتو نیارم چه نوع خاکی عزیزان واسه سر مبارکم پیشنهاد می نمایند؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ

ولی من فکر میکنم بدون افزایش ظرفیتها باشه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ

وایییی نههههه!!! من خواجه نصیر رفتم کفتن تمدید اعلام نشده ولی تا ۴شنبه بیایی مشکلی نیست....نکنه اینحام دبه کنن!!!؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ

زمانش معلوم نیست
یعنی همین طوری باید چک کنیم!

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  زمانش معلوم نیست
یعنی همین طوری باید چک کنیم!

اول باید مرکز ازمون اطلاعیه رسمیش رو بزنه..که داره خودشو لوس میکنه باز