تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - neda_Network - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ق.ظ

من با محاسبه گر شهریه دانشگاه آزاد قزوین زدم ۹ واحد درسی و ۲ واحد سمینار شد ۱۹۴۰۸۵۰۰
بدون سمینار۱۷۴۸۲۵۰۰

فوقش امسال ۱۰۰ تا ۱۵۰ بهش اضافه شده دیگهUndecided

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ق.ظ)mohsen62 نوشته شده توسط:  سلام
بالاخره نتایج امروز میاد یا فردا؟
چهار شنبه ۱۹ شهریور
امروز و فردا مقطع کارشناسی هست
امروز کارشناسی و فردا دکتری هستش

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ق.ظ

نه بیشتر از ۱۰۰ اضافه میشه
حداقلش ۱۵ درصد هست.یعنی بین ۱۵ تا ۲۵ درصد

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - k1.technology - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ق.ظ

یه جا من خوندم گفته بود بین ۸ تا ۱۸ درصد نمیدونم درسته یا ن؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ق.ظ

من هم یک خبر خودنم عید ۹۳ . گفته بود میشه با دستور هیئت امنا برخی رشته ها تا ۲۵ درصد بالا ببرن
میگم هنوز هیچی مشخص نیست باید صبر کرد. به نظرم حدود ۱۵ درصد

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  من با محاسبه گر شهریه دانشگاه آزاد قزوین زدم ۹ واحد درسی و ۲ واحد سمینار شد ۱۹۴۰۸۵۰۰
بدون سمینار۱۷۴۸۲۵۰۰

این هزینه ای که فرمودین مربوط به دکتری دانشگاه آزاد؟

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - مورتن - ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ق.ظ

[quote='neda140781' pid='299683' dateline='1410149287']
من با محاسبه گر شهریه دانشگاه آزاد قزوین زدم ۹ واحد درسی و ۲ واحد سمینار شد ۱۹۴۰۸۵۰۰
بدون سمینار۱۷۴۸۲۵۰۰

[quote='H-Arshad' pid='299682' dateline='1410149261']
[quote='mohsen62' pid='299681' dateline='1410148395']

بله دیگه فوقش بابایی صد تا صدو پنجاه اضافه به شما میدن Wink

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ

راست میگه خانم ها که مشکل ندارن
فوقش یک مقدار بالا و پائین!

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  من با محاسبه گر شهریه دانشگاه آزاد قزوین زدم ۹ واحد درسی و ۲ واحد سمینار شد ۱۹۴۰۸۵۰۰
بدون سمینار۱۷۴۸۲۵۰۰

این هزینه ای که فرمودین مربوط به دکتری دانشگاه آزاد؟
ارشد
دکترا ماشین حساب جواب گو نیست.

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ

خواهش می کنم این واحد پولش هم در پایان عدد مربوطه ذکر کنین نزدیک بود سکته بزنمBig Grin
۱۹۴۰۸۵۰۰ ریال

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - mc2013 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ

واقعا جواب چهارشنبه میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بقران از استرس پیر شدم

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

بخوای کلی حساب کنی با خرجای دیگش یه ۱۰ تومن در میاد

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - مورتن - ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ

یک وبلاگ میخوام درست کنم اندر حکایات دکتر علوی فاضل Tongue

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

رفتم تو فکر این که برم یه ترم ثبت نام کنم مشکل خدمت حل شه . بعدش بخونم واسه دولتی . ولی کاش دولتی هم ورودی بهمن داشت.
اینجوری یک سال آدم عقب می افته

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  ۱۰ تومن پول یه یخچال جهازه..سکته نداره کههههه...Big Grin

خداروشکر ما پسریمBig Grin

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - مورتن - ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  یک وبلاگ میخوام درست کنم اندر حکایات دکتر علوی فاضل Tongue

توش اینم بذار: بیااااااااااااااااااا دوری کنیم از هم...Smile

نه اتفاقا میخوام به چالش سطل آب یخ دعوتش کنم. سه نفر منتخب:

آنجلیا جولی - جنیفرلوپز - دکتر علوی فاضل Big Grin

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - sahar ardeshir - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ

نتایج ارشد سه شنبه میاد یا چهارشنبه!!!؟