تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ

یکی از دوستان هست که من هر چی پست می زارم آنلایک می کنه .Big GrinBig GrinBig Grin
مرحبا به این همت . واقعا خندم گرفتهSmileSmileSmile

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - npour - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ

آنلایک یعنی چی؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - mimidodo - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ

خدا به دادمون برسه

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  آنلایک یعنی چی؟
همین عکسه شصته این گوشه هست . رد و تایید !! یعنی نمی دونستی ؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - npour - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ

فکر میکردم اسمش همون مثبت، منفیه، عوضش من بهت مثبت دادم

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فکر میکردم اسمش همون مثبت، منفیه، عوضش من بهت مثبت دادم
هر کی هست بد پیله هست همه رو رد می زنه . Big Grin ببین چقد مهمه واسش که همه رو رد زده ....رد خور نداره

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - farhadariaei - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  از دوستان اگر کسی اهل اصفهان هست در جریان نمایشگاه کتاب هم باشین.
از ۱۵ الی ۲۰ شهریور ماه.

من اصفهانم. فردا عصر میرم یه سر. کسی سفارشی چیزی نداره؟ Smile
کارت ملی یا کارت دانشجویی ۲۰درصد تخفیف خود نمایشگاه چندتا دنبالتون ببرین.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فکر میکردم اسمش همون مثبت، منفیه، عوضش من بهت مثبت دادم
هر کی هست بد پیله هست همه رو رد می زنه . Big Grin ببین چقد مهمه واسش که همه رو رد زده ....رد خور نداره
جالبیش اینه که فقط به من منفی نداده!!! فکر بد نکنیداااا من نیستم...
چطوری میشه فهمید کیه؟

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  از دوستان اگر کسی اهل اصفهان هست در جریان نمایشگاه کتاب هم باشین.
از ۱۵ الی ۲۰ شهریور ماه.

من اصفهانم. فردا عصر میرم یه سر. کسی سفارشی چیزی نداره؟ Smile
کارت ملی یا کارت دانشجویی ۲۰درصد تخفیف خود نمایشگاه چندتا دنبالتون ببرین.

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فکر میکردم اسمش همون مثبت، منفیه، عوضش من بهت مثبت دادم
جالبیش اینه که فقط به من منفی نداده!!! فکر بد نکنیداااا من نیستم...
چطوری میشه فهمید کیه؟
نه شما که نیستی مطمئنم .

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - mahsa.ss - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ

سلام بچه هامن شماره داوطلبیم روگم کردم اماشماره پروندم دارم میتونم نتیجه ازادروببینم باید حنماهم ش پرونده وهم ش داوطلبی باشه؟یااگه یکیشوداشته باشیم هم میشه؟خواهش میکنم واب بدین ؟

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mahsa.ss نوشته شده توسط:  سلام بچه هامن شماره داوطلبیم روگم کردم اماشماره پروندم دارم میتونم نتیجه ازادروببینم باید حنماهم ش پرونده وهم ش داوطلبی باشه؟یااگه یکیشوداشته باشیم هم میشه؟خواهش میکنم واب بدین ؟

حالا عجله نکن. سه روز وقت داری

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mahsa.ss نوشته شده توسط:  سلام بچه هامن شماره داوطلبیم روگم کردم اماشماره پروندم دارم میتونم نتیجه ازادروببینم باید حنماهم ش پرونده وهم ش داوطلبی باشه؟یااگه یکیشوداشته باشیم هم میشه؟خواهش میکنم واب بدین ؟
با شماره ملی و مشخصات شناسنامه میشه نگران نباش

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ

امسال سیستمشون فرق کرده میشه

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

الان یکی دو سال هست که شماره داوطلبی نیاز هست

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ

نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی . تمام

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور به بعد - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی . تمام
میبگم شما چطوری میگید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

محض اطلاعت