تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - ahmad654321 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ق.ظ)mimidodo نوشته شده توسط:  کسی راجب دانشگاه الکترونیکی آزاد اطلاعات داره راجب مدرکش?

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینک مربوطه

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - مورتن - ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  علوی فاضل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از فردا نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعلام می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه از امروز ساعت ۱۵ نتایج کارشناسی ارشد برای ما مشخص می‌شود داوطلبان می‌توانند از صبح فردا نتایج آزمون را مشاهده کنند.

علوی فاضل تصریح کرد: در روز دوشنبه ۱۷ شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون، سه شنبه ۱۸ شهریور نتایج دکتری، چهارشنبه ۱۹ شهریور نتایج کارشناسی ارشد و پنج شنبه ۲۰ شهریور نتایج آزمون پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

یکی برا من توضیح بده هفدهم میاد یا نوزدهم؟ ازاونور میگه ازفردا ارشد میاد بعد میگه چهارشنبه!!! اینا پاک مشاهیر خودشونو ازدست دادند.

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - farhadariaei - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  علوی فاضل در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از فردا نتایج آزمون کارشناسی ارشد اعلام می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه از امروز ساعت ۱۵ نتایج کارشناسی ارشد برای ما مشخص می‌شود داوطلبان می‌توانند از صبح فردا نتایج آزمون را مشاهده کنند.

علوی فاضل تصریح کرد: در روز دوشنبه ۱۷ شهریور نتایج کارشناسی با آزمون و بدون آزمون، سه شنبه ۱۸ شهریور نتایج دکتری، چهارشنبه ۱۹ شهریور نتایج کارشناسی ارشد و پنج شنبه ۲۰ شهریور نتایج آزمون پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

یکی برا من توضیح بده هفدهم میاد یا نوزدهم؟ ازاونور میگه ازفردا ارشد میاد بعد میگه چهارشنبه!!! اینا پاک مشاهیر خودشونو ازدست دادند.
طرز بیانش اینه:امروز به دستشان میرسه چهارشنبه رو سایت قرارش می دهند.

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - HamedNet - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ

ای بابا!!
خب همون فردا بزنید بره دیگه!!
وای تا چهارشنبه :'(

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ

باید ۵۰۰ هزار تا کارنامه بره روی سایت. طول میکشه

زمان انتشار نتایج آزمونهای دانشگاه آزاد اعلام شد/ افزایش ۲۲هزار نفری ظرفیت در تحصیلات تکمیلی
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که نتایج پذیرشهای با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه در کارشناسی دوشنبه این هفته اعلام می شود.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج دوره های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد از دوشنبه هفته جاری اعلام می شود. سپس نتایج مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در نهایت نتایج پذیرشهای پزشکی، اعلام می شود.

وی درباره ظرفیت پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اظهار داشت: در مقطع دکتری بین ۸ تا ۱۰ هزار نفر و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۲ هزار نفر به ظرفیت پذیرش پیشین اضافه شده است.

به گفته معاون سنجش و پذیرش دانشجو، ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد بدون محدودیت است و در کل برای دوره های با آزمون و بدون آزمون، ۸۲۰ هزار ظرفیت خالی اعلام شده است.

Re: RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - HamedNet - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
کار خوده ما هم کار با رکورد های سنگین بانک اطلاعاتی هست
سرور کوچیک ما تو شرکت ثانیه ای ۳هزارتا query میگیره
اینا میترسن با هم بزارن چون پهنای باندشون یک ساعته نابود میشه

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - farhadariaei - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ

من که از بس استرس دارم هر چی می خورم ترش می کنم معده ام داغونه شده این چند روز!!!
اوضاع مارو ببین توروخدا Big Grin

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - مورتن - ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ

خبر خوش اینه که ظرفیتها بیشتر شده (برخی جاها دوبرابر) تا اینکه شهر اضافه بشه.

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  من که از بس استرس دارم هر چی می خورم ترش می کنم معده ام داغونه شده این چند روز!!!
اوضاع مارو ببین توروخدا Big Grin

مهندس این متخصص های داخلی یا فوق تخصص گوارش و کبد که بری
نرفته تو میگه اندوسکوپی!
خانم منشی فاکتور بزن براشون!!!

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
اصلا دست مرکز ازمون نیست
چند ده سال هست دادن شرکت افرانت
نه مشکل از این بابت نیست.. نظر من این هست

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - farhadariaei - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  خبر خوش اینه که ظرفیتها بیشتر شده (برخی جاها دوبرابر) تا اینکه شهر اضافه بشه.
کاش همه بچه های مانشت قبول بشنSmile

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

آقا به هر حال داره نتیجه میاد
مهم این هست که چی میاد!!!

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - amdvb - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

فک
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
فکر نمیکنم بحث سر مسائل فنی باشه

Re: RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - HamedNet - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  آقا به هر حال داره نتیجه میاد
مهم این هست که چی میاد!!!
اصلا با این حرفت خراب استرسم کردی

علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - H-Arshad - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ

من یک طرف ذهنم نتیجه هست یک طرف پادگان

RE: علت تاخیردراعلام نتایج ارشدودکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۷ شهریور - npour - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  من یک طرف ذهنم نتیجه هست یک طرف پادگان

Big GrinBig Grin