تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 12 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان منم امروز به جمع صمیمیتون پیوستم
چند روز به صورت الکیم درس خوندم:دی
من هنوز برنامه ای واسه درس خوندن ندارم! و نمیدونم چطوری باید برنامه ریزی کنم! میخواستم از برنامه آزمونها استفاده کنم ولی متاسفانه گیرشون نیووردم شما چطوری برنامه ریزی کردین؟ لطفا به منم یاد بدین
امشب دوباره به اینجا سر میزنم امیدوارم راهنماییم کرده باشین
امروزم میخوام مدار منطقی و معماری بخونم!

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پرهام - ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ب.ظ

بچه‌ها من این صفحه رو ایجاد کردم، به مرور زمان هم با توجه به منابعی داخل انجمن مانشت هست کامل‌ترش می‌کنم:
منابع کنکور ارشد - دانشنامه مانشت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatima1537 - 12 مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ ب.ظ

دوستان نمیخوام از بحث منحرف بشم ولی چاره ای نیستSmile
اگر دارید تست میزنید و میخواید دروس را بهتر متوجه بشید خوبه توی تالار مباحث داغ هم شرکت کنید
چون کسانی که پارسال کنکور دادن و بهتر با مسائل آشنا هستن مباحثی را مطرح کردن که حل و بحث کردنش مفیده حداقل به نقاط قوت و ضعفمون پی میبریم
البته اونجا جای تدریس نیست و فقط مسائل مهم و نکته دار مطرح و روش بحث میشه
حیفه از دست بدیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 12 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ

خدا وکیلی این کتاب مدار منطقی نامور شاهکاریه واسه خودش !! من نمی دونم این چرا با خودش اینطوری کرده.... زبون "مانو" که اون ور دنیا کتاب نوشته رو متوجه میشم زبون نامور رو نه !!!! .... عجب کتابیه به به ...

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 12 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ

این هم واسه تنوع
My father chose my name, and my last name was chosen by my ancestors
That's enough, I myself choose my way

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - maedeh - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ

سلام دوستان
منم به دلیل مشکلاتی تازه شروع کردم...( با اینکه میدونم دیره واسه شروع...Sad )
هر چند مشکلات هنوز کاملاً پایان نیافته، ولی امیدوارم بتونم بخونم....
از تیر ماه هم که تاپیک رو ایجاد کردین و حالا در ماه دوم (مرداد) هم ادامه دادین‌، دارم تاپیک رو دنبال میکنم و واقعاً از این همه صمیمیت لذت میبرم...
برای همتون هم آرزوی موفقیت دارم

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ق.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان

دوست عزیز به یاد داشته باش که: ::
It's never to late to begin againSmileSmile

هر وقت فکر کردی دیر شده و هر وقت فکر کردی دیگه وقت نداری , همون لحظه شکست خوردی و شروع نکرده بازنده هستی پس هیچ وقت برای شروع کدن دیر نیستShy
موفق باشی

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - maedeh - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ق.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ق.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  سلام دوستان

دوست عزیز به یاد داشته باش که: ::
It's never to late to begin againSmileSmile

هر وقت فکر کردی دیر شده و هر وقت فکر کردی دیگه وقت نداری , همون لحظه شکست خوردی و شروع نکرده بازنده هستی پس هیچ وقت برای شروع کدن دیر نیستShy
موفق باشی

یک دنیا ممنون از روحیه دادنتون دوست عزیز Shy

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ

دوستان راهنمایی نمیکنید که چطوری برنامه ریزی کردین؟
مثلا تا پایان این ماه درسارو تا کجا میرسونید؟
چه ترکیبی از درسارو در طول هفته میخونید؟

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ

بچه‌ها من خیلی افت کردم.خیلی بازدهم کم شده.نمی دونم چی کار کنم؟؟؟؟

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - aka111 - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ

سلام بچه‌ها آرمین هستم خوشحالم از آشناییتون ایشالا از این به بعد ما رو هم تو جمعتون پذیرا باشید

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hadi_m - 13 مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ

این روزها اینجا چقدر سوت و کووور شده...گویی همه نشستن پای تلوزیوتن

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پرهام - ۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ)tah_206207 نوشته شده توسط:  دوستان راهنمایی نمیکنید که چطوری برنامه ریزی کردین؟
مثلا تا پایان این ماه درسارو تا کجا میرسونید؟
چه ترکیبی از درسارو در طول هفته میخونید؟
برای اینکه برنامهٔ درست حسابی‌ای ندارم، چیز مهمی برای جواب دادن ندارم.
اما یه چیزی رو خوب یاد گرفتم، اینکه هر چیزی شروع کردن‌اش سخته اما وقتی شروع کردی، می‌بینی اونقدرها هم سخت نبوده.
اگه هنوز برای شروع، فکر می‌کنید حتما باید برنامه ریزی کنید، من پیشنهاد می‌کنم، اول شروع کنید به خوندن بعد در همین حین، خودشناسی‌تون بیشتر می‌شه. مثلاً‌ متوجه می‌شید که صبح‌ها از چه ساعت تا چه ساعت می‌تونید یکسره درس بخونید و چه ساعتی رو حتماً‌باید به خواب‌تون اختصاص بدید.
اولین قدم برای برنامه ریزی خودشناسی‌ست. به همین دلیل من نگران برنامه‌ریزی نباشید که خود به خود در طول زمان برنامه‌تون منظم و منظم‌تر خواهد شد. بدون هیچ قلم و خودکاری و جدول برنامه‌ریزی و غیره.

گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - blackhalo1989 - 14 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ

الان که تابستونه باید حالشو‌ ببرید. هم ساعت مطالعاتی کمه، هم وقت خیلی‌ دارید تا کنکور، هم کنکور آزمایشی ندادید.
با خیال راحت بشینید درس بخونید و حال کنید.
هنوز معلوم نیست هرکی‌ چه رتبه ای‌ قراره کسب کنه. میتونید فکر کنید که رتبهٔ خوب کسب خواهید کردید و انرژی بگیرید.

RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه -ماه دوم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 14 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۱۴ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان که تابستونه باید حالشو‌ ببرید. هم ساعت مطالعاتی کمه، هم وقت خیلی‌ دارید تا کنکور، هم کنکور آزمایشی ندادید.
با خیال راحت بشینید درس بخونید و حال کنید.
هنوز معلوم نیست هرکی‌ چه رتبه ای‌ قراره کسب کنه. میتونید فکر کنید که رتبهٔ خوب کسب خواهید کردید و انرژی بگیرید.
=====================
تو ازمونای مهر به بعد (ازمونای پارسه) وقت برای رسیدن به سرفصلا کم نمی اریم به نظر شما ؟ سوال دیگه اینکه من الان فوقش بخوام حساب کنم تا یه هفته یا ۱۰ روز دیگه به ۲۵ درصد برسم ....اینطوری عقب نیستیم ؟