تالار گفتمان مانشت
چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - npour - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

منم پارسال اصن انتخاب رشته نکردم

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - nice day - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ

ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - Mohammad.K - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

اینم حرفیه. ولی خب نمیشه هم ثبت نام کرد هم شرکت کرد توی کنکور! این که دیگه صریحتا سنجش گفته!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - nice day - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

اینم حرفیه. ولی خب نمیشه هم ثبت نام کرد هم شرکت کرد توی کنکور! این که دیگه صریحتا سنجش گفته!!

مرخصی چی میشه گرفت و شرکت کرد؟ میشه لینک اینکه سنجش گفته برام بذارید؟کجا سنجش ذکر کرده؟

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - sahar_rostami2 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  ولی من میخوام ثبت نام کنم غیرانتفاعی رو. روی هیچ چیز این سنجش نمیشه حساب کرد! به غیر از تلاش ما عوامل دیگه مثل نظر طراح سوال خیلی دخیله تو ارشد بنظرم!فقط بستگی به خوندن ما نداره پس ممکنه یک سال الکی عقب بیافتیم! البته میخوام اگه امکانش باشه کنکور هم شرکت کنم آیا کسی اطلاع دقیق در مورد قانونش داره؟میتونم ثبت نام کنم و کنکور مجدد هم بدم؟اینطوری هم دوباره امتحان کردم و هم عقب نیافتادم

مرخصی چی میشه گرفت و شرکت کرد؟ میشه لینک اینکه سنجش گفته برام بذارید؟کجا سنجش ذکر کرده؟

ببینید این سوالاییه که من ار سنجش پرسیدم:

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۵-۱۳:۶
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر
اما خیلی ها شرکت کردنو بعد از قبولی انصراف دادن و مشکلی پیش نیومده!

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - nice day - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر

خب پس! زیاد بهش اعتباری نیس! ای خدا اینجوری که هیچی معلوم نباشه تصمیم گیری مشکل تره! بنظرم اگه قبول شدیم انصراف میدیم چیزی نمیشه! بخدا سنجش خودشم نمیدونه چیکار میکنه؟! من از کنکور امسال خیلی ترسیدم! خیلی خارج از انتظار بود از کجا معلوم سال بعد چی بشهSadSadSadSadSadSadSad

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - npour - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ

توی همین مانشت کسی بوده که با ارشد تهران شمال دکترای یزد دراومده، اگه آزاد شرکت کردین جای خوب دراومدین بهتر از غیرانتفاعیه

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - nice day - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  توی همین مانشت کسی بوده که با ارشد تهران شمال دکترای یزد دراومده، اگه آزاد شرکت کردین جای خوب دراومدین بهتر از غیرانتفاعیه

آزاد شرکت نکردم چون توی آی تی اصفهان نداشت .کامپیوترش را داشت که فکر نمیکنم سطح دانشگاه آزاد اصفهان بهتر از غیرانتفاعیش باشه .شاید درمورد تهران اینطور باشه

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - sahar_rostami2 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  

خب پس! زیاد بهش اعتباری نیس! ای خدا اینجوری که هیچی معلوم نباشه تصمیم گیری مشکل تره! بنظرم اگه قبول شدیم انصراف میدیم چیزی نمیشه! بخدا سنجش خودشم نمیدونه چیکار میکنه؟! من از کنکور امسال خیلی ترسیدم! خیلی خارج از انتظار بود از کجا معلوم سال بعد چی بشهSadSadSadSadSadSadSad

شما همونی هستی که نمیخواستی از اصفهان خارج شی؟آدمه دانشجو که نمیتونه برای کنکور بخونه! پس تصمیم بگیرید که یا برید یا اصلا ثبت نام نکنید و بخونید ۵ماهه دیگه کنکوره

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - mt_saman - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ

به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - sahar_rostami2 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

خب تقصیر من چیه کار پیدا نمیشه و با عذاب میخونم Sad

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - npour - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ

سحر آزاد شرکت کردی؟

Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - Mohammad.K - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

آی گفتی...

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - sahar_rostami2 - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سحر آزاد شرکت کردی؟
نه

RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟! - mt_saman - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  به نظر من ما نباید کل زندگیمونو وابسته کنیم به ارشد خوندن تا کار به اینجا بکشه که حالا اگه ۲ ۳ سال یا حتی بیشتر عقب افتادیم زندگیمون به هم بریزه. به نظر من باید کارمون رو داشته باشیم و جنبه های مختلف زندگی مون رو ببریم جلو و در کنارش با علاقه و بدون استرس (نه اینکه درس خوندن برامون عذاب بشه) برای کنکور ارشد هم مطالعه کنیم.

اگه فقط ۲ ماه وقت بزاری و بری دنبال یه تخصصی کار پیدا میشه چرا نمیشه؟ اصلا کار میاد سمت تو نه این که تو بری سمت کار.