تالار گفتمان مانشت
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - MEHDI_M - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ

سلام

تبریک به همه اونایی که قبول شدن

فایل پیوست قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت هست که به مراتب به روز خواهد شد

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - saeedgh144 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ

آفرین سرعت عمل Smile

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - npour - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ

من کوشم پس

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - MEHDI_M - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  من کوشم پس
آپدیت میشه
شما هم اضاف میشید

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mahshidq - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ

۲۱۹ الزهرا روزانه هم خواستی بزن Wink

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - a.kam - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

فقط یک نکته ای من خیلی وقته امیر کبیر قبول شدم ها؟ Smile الان ورودی ۹۳ دکترام :دی
گرایش ام هم نرم افزاره Smile

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - reza6966 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ

۱۳۲ هوش - خواجه نصیر

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - Amoojan - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ

رتبه ۱ نرم افزار هم زد شیراز

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - msalami - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

مرسی ممنون

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mohammads11ba - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

بچه ها اولا خسته نباشید دوما ارزوی موفقیتای بیشتر دار براتون سوما این زحمات خودتون بود که نتیجش امروز دیدید چهارما واخرن ایشالله به امید خدا سال بعد من هم یکی از قبول شدگان روزانه یا شبانه ام ایشالله همتون هرجای ایرانید موفق پیروزززززززززززززززززززز باشیددددددددددددHeart

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - shvh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

آفرین به سرعت و اطلاع رسانی. ممنونم
خیلی خوبه اینجا همه رتبه ها رو ببینم کجا قبول شدن و نخوام همه صفحات تاپیکهای دیگرو بگردم Big Grin
منم تنبللللللللللللللللل Tongue

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - shvh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ

IT هم میشه بزنیددددددددددد ؟؟؟؟

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - shabnamZ - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ

خدا قوت به همتون ...
انشاالله همیشه موفق و سالم و سرزنده و خوش بخت باشید
یا علی

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - MEHDI_M - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  IT هم میشه بزنیددددددددددد ؟؟؟؟
برید به لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - hamid88 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ ب.ظ

عاغا منم غیرانتفاعی پویش قم قبول شدم با رتبه ١٨٥٠
خداروشکر راضی ام
هم کارم درست شد هم دانشگاهم
جفتشم تو یه شهر
خداروشکر
..........!!!