تالار گفتمان مانشت
بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - abji22 - 08 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ

سلام
بچه هایی ک رتبه تک اوردینو امیرکبیر بودید چرا جزوه جدید دکتر صبائی را عکس نمیگیرید به ما بدید؟
میشه یکی ی فعالیتی در این مورد کنه؟
ممنون میشیم

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - hamid88 - 08 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

خود دانشگاه نداره تو انتشارات بگیرم؟

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - abji22 - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

من نمیدونم

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - hamid88 - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه سال ۹۰ هستش و ۴۵۰ مگ حجمشه
..........!!!

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - Mohammad-A - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

اگر تونستید از دانشجوهای امیرکبیر جزوه‌ی جدید (مربوط به امسال یا نهایتاً پارسال) رو پیدا کنید خیلی بهتره. جزوه‌ی ترم بهار امسال اگر باشه، به‌روزترینه

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - abji22 - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

افا حمید این لینکو ک دیدم اما قدیمیه

RE: بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - hamid88 - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  افا حمید این لینکو ک دیدم اما قدیمیه

بهتر از هیچیه ک
..........!!!

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - khayyam - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ

به نظرم نیازی نیست با اینکه منکر این نیستم که خیلی کمک می کنه ولی باید کتاب مرجه تننباهم اونم انگلیسیشو خوند

RE: بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - mamadzebal - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ

سلام
جزوه ی دکتر صبایی تغییر خاصی نکرده و تقریبا همون سر کلاس درس داده میشه، انجمن علمی هم همون رو همچنان برای فروش گذاشته. فقط جزوه شبکه ۲ هم اضافه شده چند ساله که اونم میتونید از انجمن علمی دانشکده کامپیوتر بخرید.
اون جزوه ای که لینکشم یکی از دوستان گذاشته رو اگه کامل بخونید و بلد باشید همچنان خیلی هم خوبه خیلی از بچه های خود دانشگاه هم همونو میخونن همچنان. تمرین هارم بخونید مکمل اون جزوه هست.

RE: بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - sanahin - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ

ببخشید. اونایی که حقیقت پارسه میخونن. کدوم فصلا رو از حقیقت و کدوم قسمتا رو از جزوه ی دکتر صبایی بخونیم؟

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - abji22 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ

اخه شنیدم ۲تا تست های امسال شبیه سوالات میانترم صبایی بوده،اصلش شبکه ۲ هست
حالا هرچی امیرکبیریه رتبه اوردن اما یکیش یعنی نمیاد این تایپیکو بخونه؟

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  ببخشید. اونایی که حقیقت پارسه میخونن. کدوم فصلا رو از حقیقت و کدوم قسمتا رو از جزوه ی دکتر صبایی بخونیم؟
حقیقتو کامل بخون جزوه صباییم کامل بخون

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)mamadzebal نوشته شده توسط:  سلام
جزوه ی دکتر صبایی تغییر خاصی نکرده و تقریبا همون سر کلاس درس داده میشه، انجمن علمی هم همون رو همچنان برای فروش گذاشته. فقط جزوه شبکه ۲ هم اضافه شده چند ساله که اونم میتونید از انجمن علمی دانشکده کامپیوتر بخرید.
اون جزوه ای که لینکشم یکی از دوستان گذاشته رو اگه کامل بخونید و بلد باشید همچنان خیلی هم خوبه خیلی از بچه های خود دانشگاه هم همونو میخونن همچنان. تمرین هارم بخونید مکمل اون جزوه هست.
شما امیرکبیر هستی درسته؟خب شبکه ۲ رو میخوام دیگه از کجا بیارم؟
من میانترماش و پایانتر صبایی رو هم حتما میخوام

پاسخ : بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - sanahin - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ

منظورتون اینه جزوه ی دکتر صبایی هم شبکه ۱ هم شبکه ۲ رو کامل بخونیم؟

Sent from my C6603

RE: بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - abji22 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  منظورتون اینه جزوه ی دکتر صبایی هم شبکه ۱ هم شبکه ۲ رو کامل بخونیم؟

اره دیگه،۲ کتاب جدا از هم ک نیستن هرکدومشو اول بخونی،خوندن دومی وقتی نمیگیره
Sent from my C6603

RE: بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - mamadzebal - 18 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  اخه شنیدم ۲تا تست های امسال شبیه سوالات میانترم صبایی بوده،اصلش شبکه ۲ هست
حالا هرچی امیرکبیریه رتبه اوردن اما یکیش یعنی نمیاد این تایپیکو بخونه؟

(۱۶ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  ببخشید. اونایی که حقیقت پارسه میخونن. کدوم فصلا رو از حقیقت و کدوم قسمتا رو از جزوه ی دکتر صبایی بخونیم؟

[quote='mamadzebal' pid='288874' dateline='1407400864']
سلام
شما امیرکبیر هستی درسته؟خب شبکه ۲ رو میخوام دیگه از کجا بیارم؟
من میانترماش و پایانتر صبایی رو هم حتما میخوام

من امیرکبیری هستم. جزوه شبکه ۲ هم انجمن علمی اسکن کرده و میفروشه باید برید دانشگاه و از انجمن علمی بگیرید.
به نظرم اگه جزوه رو خوب بلد باشید و به دنبالش تمرین هارو حل کنید میتونید کامل بزنید. این که میگید سوالا توی میان ترم بوده هرکی گفته اشتباه گفته. به نظرم دنبال اینجوری خوندن نرید. کامل جزوه رو بخونید با تمرینا تست های کتاب حقیقت هم بلد باشید خوبه. یک تست رو من دقیقا توی کتاب حقیقت دیده بودم و اومد تو کنکور.
اینم بگم که دکتر صبایی هم میدونه که جزوه اش اومده بیرون و همه دارن! برای همین مدل سوالا هر سال عوض میشه ولی اگه جزورو کامل بلد باشید مشکلی نخواهید داشت.

بچه هایی ک امیرکبیرن چرا جزوه شبکه صبایی رو نمیدید؟ - explorer - 18 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mamadzebal نوشته شده توسط:  من امیرکبیری هستم. جزوه شبکه ۲ هم انجمن علمی اسکن کرده و میفروشه باید برید دانشگاه و از انجمن علمی بگیرید.
.
.
.

منبع ایشون واسه تدریس کراس هستش ، درسته؟؟؟