تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای نوشتن رزومه Curriculum Vitae - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای نوشتن رزومه Curriculum Vitae - pouya47 - 08 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

سلام
من می خوام رزومه برای استخدامم رو که به زبان فارسی نوشتم به انگلیسی برگردونم اما چند تا سوال داشتم

۱- من که لیسانس مهندسی IT دارم باید به چه صورتی بنویسمش مثلا IT Engineering Bachelor؟
۲- من ۲ سال تو اداره بوق کارشناس IT و شبکه بودم رو چه جور بنویسم؟
۳- دوره کارآموزی به انگلیسی چی میشه؟؟؟؟؟Huh
۴- من کارشناسی ام رو ۷ترمه تموم کردم بنویسمش یا نه؟؟!

دوستانی که در مورد نوشتن رزومه به زبان فارسی و مخصوصا انگلیسی تجربه دارند لطفا راهنمایی بفرمایند

این وب سایت هم کمک خوبی بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر

راهنمایی برای نوشتن رزومه Curriculum Vitae - hamid88 - 10 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ

نمیدونم بگم یا نه
ولی میگم پویا جان
سوالاتت رو نمیتونم درست ج بدم
ولی این نکته رو یادت باشه که حتی یه بار هم با یه برنامه ای کار کرده ای بنویس براشون.
با این روش الان دوستم استانداری پذیرفتنش.
..........!!!

راهنمایی برای نوشتن رزومه Curriculum Vitae - pouya47 - 10 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ

ممنون hamid88 جان
می خوام بنویسم، ولی خدا وکیلی برگردونش به انگلیسی خیلی سخته
کاش دوستانی که می دونن راهنمایی کنن چون فکر کنم جواب این دست سوالا به درد همه بخوره Smile

RE: راهنمایی برای نوشتن رزومه Curriculum Vitae - equilibrium - 10 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  سلام
۱- من که لیسانس مهندسی IT دارم باید به چه صورتی بنویسمش مثلا IT Engineering Bachelor؟
۲- من ۲ سال تو اداره بوق کارشناس IT و شبکه بودم رو چه جور بنویسم؟
۳- دوره کارآموزی به انگلیسی چی میشه؟؟؟؟؟Huh
۴- من کارشناسی ام رو ۷ترمه تموم کردم بنویسمش یا نه؟؟!
سلام،
۱- یه قسمت رو بطور مجزا اختصاص بدید به سوابق تحصیلی با عنوان Education و زیر یا جلوی اون بنویسید:
University Name, Country, City
و زیرش:
B.Sc. Faculty Name, 2009-2013 (for example)
و زیرش:
Major: IT Engineering
GPA: 17.00
Last Two Years GPA: 18.45
Thesis Topic: Title ..
Supervisor: Prof Name
Optional Course Work: دروس اختیاری

۲- یه قسمت دیگه با عنوان Work Experience قرار بدید و در اون به سوابق مختلف کاری همراه با مدت زمانی که مشغول بودید اشاره کنید؛ مثلا:
IT/Network Expert at Cor. Name, Sep. 2013-Jul. 2014

۳- میتونید یه قسمت دیگه به اسم Certificates ایجاد و مشابه با مورد ۲ اونو پر کنید؛
۴- برای اینجور چیزها یه بخش دیگه به نام Honors and Awards می تونید باز کنید اما موردی که اشاره کردید بنظر من چیز چندان مهمی نیست؛

نکات فوق تنها یک نمونه برای ایجاد CV هست و خودتون با یه سرچ کوچیک میتونید نمونه های به مراتب کاملتری رو پیدا کنید؛