تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) - fimen - 08 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان کسی مبانی منطق و نظریه مجموعه ها به جز کتاب منطق ریاضی اندرتون, منبع دیگه ای میدونه که خوب باشه؟

کسی کتاب تمریناتی در مبانی منطق و نظریه مجموعه ها

نویسنده: ال ای سیگلر
مترجم: دکتر بهنام رز

رو خونده,کتاب خوبی هست یا نه؟Huh

راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) - zarisa - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ

سلام . من هم راجع به درس منطق و منابع ان اطلاعات میخوام با توجه به اینکه در کنکور دکتری از این درس سوال میاد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) - fatemeh69 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ق.ظ

سلام ما برای کنکور ارشد از روی کتاب لین و لین خوندیم همه ی بخش هاش لازم نیست باید به سرفصل وزارت علوم نگاه کنید ولی کتاب خیلی خوبی بود کلی هم تمرین داشت که صورت خود تمرین هاش هم علاوه بر قضیه های متن کتاب حفظ کردنشون لازم بود.
من کنار دستم کتاب گسسته پوران رو هم داشتم چون چند تا فصل هاش مشترک بود و تست های خوبی داشت هم کنکور های سالهای قبل هم تالیفی و هم اینکه چند تا فرمول و روش گفته بود که خیلی به تست زدنم سرعت داد.

بعد از کنکور، کتاب های المپیاد انتشارات فاطمی رو دیدم که انصافا سوالای زیبایی واسه بحث منطق و مجموعه ها داشتند و واقعا وقتی جواب ها رو می خوندم لذت می بردم که چقدر قشنگ از مفاهیمی که خوندیم می شه استفاده کرد.
من سطح سوالای دکتری رو نمی دونم اگه فکر می کنید سوالای کنکور از سطح کتاب لین و لین بالاتره اون کتاب های المپیادی رو هم یه ورق بزنید

راهنمایی برای کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها (help me plz ) - agha_Yahya - 14 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ

من این ترم این درس رو دارم.کتاب دکتر اردشیر هم کتاب خیلی خوبی هست