تالار گفتمان مانشت
برنامه ریزی به سبک ۳ گام - نسخه‌ی قابل چاپ

برنامه ریزی به سبک ۳ گام - sara417 - 07 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

با سلام، کسی از دوستان هستش که با برنامه ریزی ۳گام اشنا باشه و ازش استفاده کرده باشه؟؟
این لینکش هستش:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اول کار ی جور برنامه میزین با توجه به تایمی که داری که رایگان هستش. ولی واسه شخصی سازی و یک سری حذفیات و ... شامل هزینه می باشد.
میخام بدونم کسی استفاده کرده؟ یا راجع بهش شنیده؟
ممنونم

برنامه ریزی به سبک ۳ گام - mohammad.ardeshiri - 08 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ

پارسال من تبلیغاتشو کناره دانشگاه امیر کبیر دیدم ولی دقیقا نمیدونم چیه الان تو سایتشم یکم گشتم معرفی خواصی ندیدم

RE: برنامه ریزی به سبک ۳ گام - sara417 - 08 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ق.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  پارسال من تبلیغاتشو کناره دانشگاه امیر کبیر دیدم ولی دقیقا نمیدونم چیه الان تو سایتشم یکم گشتم معرفی خواصی ندیدم

مرسی. فک کنم از بچه های خود امیر کبیر باشن. با عضو شدن میشه یک سری از کاراشونو دید. برنامه با توجه به تایمت میدن، خوب طبق اون باید عمل کنی اما نمیدونم نتیجه میده یا نه.

RE: برنامه ریزی به سبک ۳ گام - squib - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

من الان دارم با برنامه ۳ گام میخونم..
از مهر شروع کردم..
مکانیزمش اینجوریه که شما تعداد ساعاتی که در روز میتونی بخونی رو میدی، مطابق با اون برنامه هفتگی میچینن براتون، یک روز در هفته هم روز مرور در نظر گرفته میشه. (برنامه مرور هم میذارن)
برنامه رو هم هفته به هفته میذارن
+
امکان مکاتبه با مشاور + ۳ جلسه مشاوره تلفنی با مشاور = ۸۰ هزار تومان

راستی مشاورین هم ظاهرا رتبه برترای همون رشته هستن.
مثلا مشاور کسی که میخواد کنکور هوش بده، خودش رتبه برتر هوش بوده سالهای قبل..

برنامه ریزی به سبک ۳ گام - marvelous - 20 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ

من الان دارم با سه گام پیش میرم و خیلی راضی هستم. مشاور من رتبه برتر و استعداد درخشان رشته نرم افزار بوده و واقعا مثل یه خواهر کنارمه و کمکم میکنه. با برنامه تا حالا خوب پیش رفتم و تقریبا یه سری درسها رو تموم کردم. ولی خب برنامه ای که میزارن کاملا انعطاف پذیره و انگیزه میده خصوصا به منی که از یه رشته ی غیر میخوام امتحان ارشد شرکت کنم. میتونم بگم خیلی موسسه ی خوبیه و من واقعا راضی هستم.