تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 29 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ق.ظ

بالاخره من امشب فصل حافظه معماری تموم کردم
اخیش.....

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 29 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ق.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  میتونم جواب تمرینایی رو که بلد نیستم از شما بپرسم؟
==============
بله البته ...چرا که نه به قول معروف .....

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 29 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)HRZ نوشته شده توسط:  میتونم جواب تمرینایی رو که بلد نیستم از شما بپرسم؟
==============
بله البته ...چرا که نه به قول معروف .....
پس سوالامو تو بخش طراحی مطرح می کنم

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fatemeh-r - 29 تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ

سلام بچه‌ها من دیروز از مسافرت برگشتم . امروز و فردا میخام ریاضی مهندسی رو که مشهد با دوستم خونده بودم رو دوباره خودم بخونم تا یادم نره . و از شنبه دوباره برنامه‌ی قبلی مو ادامه بدم
برنامه من این بود که تمام دروس رو پوشش میده و همه رو موازی می خونم. برنامه هفته‌ی بعد رو ایشالا فردا میزنم .
من نرم افزار هستم.
سال اولمه.

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - HRZ - 29 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان خب امروز آخرین روز هفته بود و نسبت به دو هفته قبل بهتر بودم ولی فکر می کنم باید بهتر عمل کنم یکی اینکه کیفیت مطالعه‌ام رو ببرم بالاتر اخه فکر می کنم کیفیت مطالعم زیاد جالب نیست و دیگری تعداد دروس رو بیشتر کنم.
برنامه این هفتم این بود که فصل شش و هفت مدار منطقی رو مطالعه بکنم و فصل های چهار وپنج و شش و هفت سی ال ار اس و فصل اول نظریه که متاسفانه نتونستم نظریه رو مطالعه کنم که سعی می کنم اونو فردا جبران کنم. همچنین چندتا از تمرینای سی ال رو بلد نبودم که سعی میکنم اونا رو اینجا مطرح کنم.
خب حالا می رسیم به برنامه هفته پیش رو واسه این هفته می خوام کتاب ۵۰۴ رو به برنامم اضافه کنم و هر دو شب یک درس رو مطالعه کنم همچنین می خوام فصل های هشت و نه و ده مدار منطقی رو مطالعه کنم و مدار رو این هفته تموم کنم بعد نوبته سی ال اره که می خوام فصلای هشت نه ده و یازده رو مطالعه کنم و در اخر فصلای دو و سه نظریه.
برنامه‌ام اینه که خودم رو مقید نکنم که تو یه روز خاص و یه ساعت خاص یه درس خاص رو مطالعه کنم و هرچه اون لحظه عشقم کشید: -) رو مطالعه کنم و همین دیگه ‎:-D‎

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 29 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

سلام
من امروز کتاب امار پارسه خریدم که از فردا امارو شروع کنمSmileجالبه که رفتم این کتابو بخرم مسئول فروش منو برد توی انبار تا ببینه این کتابو دارن یا نه! انبارشون پر از این کتاب امار بود ولی نمیخواست بهم بفروشه! میگفت باید ازمونهارو ثبت نام کنی تا این کتابارو مجانی بهتون بدیم!!!!!!!!جالبه بعد از دادن ۴۰۰ ۵۰۰ هزارتومن قراره کتابو مجانی بهم بدن!!!!! ولی من کلی باهاش صحبت کردم که این کتاب فروش ازاد و... باید الان اینو به من بفروشید که بازهم راضی نشد! در نهایتم با تهدید ازش خریدمBig Grin گفتم این کار شما کم فروشیه اگر این کتابو بهم نفروشید منم زنگ میزنم پارسه تهران و ازتون شکایت میکنمCool که این حرفم اثر کرد و تسلیم شد!Big Grin
خیلی مشتاقم برای شروع کردن این درسRolleyes
فردا بهتون گزارش میدم که چطور بود!Wink

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - salehi57 - 30 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  جالبه که رفتم این کتابو بخرم .........اگر این کتابو بهم نفروشید منم زنگ میزنم پارسه تهران و ازتون شکایت میکنم..............
سلام
آدرس بدین ما هم بخریم
جدی میگم منم میخوام بخرم ........
خیلی دنبالشونم .............. وای میشه آزاد بخریمشون
........ منتظر جواب شما

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 30 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  سلام
من امروز کتاب امار پارسه خریدم که از فردا امارو شروع کنمجالبه که رفتم این کتابو بخرم مسئول فروش منو برد توی انبار تا ببینه این کتابو دارن یا نه! انبارشون پر از این کتاب امار بود ولی نمیخواست بهم بفروشه! میگفت باید ازمونهارو ثبت نام کنی تا این کتابارو مجانی بهتون بدیم!!!!!!!!جالبه بعد از دادن ۴۰۰ ۵۰۰ هزارتومن قراره کتابو مجانی بهم بدن!!!!! ولی من کلی باهاش صحبت کردم که این کتاب فروش ازاد و... باید الان اینو به من بفروشید که بازهم راضی نشد! در نهایتم با تهدید ازش خریدم گفتم این کار شما کم فروشیه اگر این کتابو بهم نفروشید منم زنگ میزنم پارسه تهران و ازتون شکایت میکنم که این حرفم اثر کرد و تسلیم شد!
خیلی مشتاقم برای شروع کردن این درس
فردا بهتون گزارش میدم که چطور بود!
===============
این کتاب رو هنوز پارسه به من نداده ... اعصاب ادم رو خورد می کنن

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 30 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ق.ظ

سلام دوستان .امروز مثل دیروز ۴ ساعت خووندم منطقی وآمار وزبان .

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - مهشاد - ۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ

سلام دوستان
کسی که رشتش IT هست میتونه تو این برنامه گروهی شرکت کنه؟

گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 30 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)مهشاد نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی که رشتش IT هست میتونه تو این برنامه گروهی شرکت کنه؟
بله مهم نیست چه رشته ای باشید هر کس برنامه ریزی خودش را دارد وافراد وابستگی درسی به هم ندارند .

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 30 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  جالبه که رفتم این کتابو بخرم .........اگر این کتابو بهم نفروشید منم زنگ میزنم پارسه تهران و ازتون شکایت میکنم..............
سلام
آدرس بدین ما هم بخریم
جدی میگم منم میخوام بخرم ........
خیلی دنبالشونم .............. وای میشه آزاد بخریمشون
........ منتظر جواب شما
شما میتونید به نمایندگی پارسه شهرتون مراجعه کنید و کتابو از اونجا تهیه کنید (البته اگر بخوان که بفروشن!)

من امروز میخواستم درس نخونم چون این چند وقت که شروع کرده بودم به درس خوندن اصلا به خودم off نداده بودم یکم احساس خستگی میکردم ولی اینقدر این کتاب امار وسوسه برانگیز بود و حسابی داشت بهم چشمک میزد نتونستم جلوی خودمو بگیرم و توی یک چشم بهم زدن برش داشتم و شروع کردم به خوندنش!Smile
وای که چقدر خوشمزه بود! معلومه اشپز(اقای طورانی) ماهری پختش! برای همینم نفهمیدم چجوری یک ساعت و نیمی که داشتم این اش خوشمزه رو میخوردم گذشت!Wink

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - Jabar-Asadi - 30 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ

پس چرا طورانی ساختمان دادش اینقدر خلاصص ؟؟؟..... خیلی خیلی تلگرافی نوشته ... بعضی از مباحث رو هم که اصلن نگفته ...

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - SarahArshad - 30 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ

کلا کتابهای پارسه فقط ۳ تا کتابش رو میشه به عنوان مرجع در نظر گرفت بقیه برای خلاصه خوبن والبته بعضا نکات عالی توشون هست. گسسته ومنطقی و معماری هم فقط مناسب ماهی خشک کردن .
آمار -ریاضی مهندسی عالی هستن و به عنوان مرجع قابل اعتماد.

RE: گروه درسی مانشت تیر ماه -ماه اول( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 30 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ

(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mystack نوشته شده توسط:  پس چرا طورانی ساختمان دادش اینقدر خلاصص ؟؟؟..... خیلی خیلی تلگرافی نوشته ... بعضی از مباحث رو هم که اصلن نگفته ...
من کتاب ساختمان داده اقای طورانی رو نخوندم و نمیتونم درموردش نظر بدم در مورد کتاب امار هم چون کامل نخوندم بازهم نمیتونم در مورد همه کتاب نظر بدم ولی میشه حدس زد که کتاب خیلی خوبی هست چون همین چند صفحه ای که من خوندم خیلی خوب توضیح داده شده بود و مطالبو پله به پله جلو برده
بنظرم کتابه خیلی خوبی هست امیدوارم واقعا همینطوری باشه