تالار گفتمان مانشت
یادگیری اکسل - نسخه‌ی قابل چاپ

یادگیری اکسل - negar.v - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ

سلام دوستان
به نظرتون برای کسی که کار کردن با اکسل رو فقط در حد ابتدایی بلده بهترین راه برای یادگیری چی هست؟
فقط هم سه روز وقت دارم

Sent from my C5302 using Tapatalk

RE: یادگیری اکسل - elham_a7 - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به نظرتون برای کسی که کار کردن با اکسل رو فقط در حد ابتدایی بلده بهترین راه برای یادگیری چی هست؟
فقط هم سه روز وقت دارم

سلام.
در چه حد میخواین یاد بگیرین؟ کتابای apress واسه یادگیری از پایه و به صورت حرفه ای مناسب هستن.
ولی خوب چون وقتتون کمه من لینک دانلود یه کتاب نسبتا کامل و به زبان فارسی رو میزارم. باشد که رستگار شوید Blush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Re: RE: یادگیری اکسل - negar.v - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)elham_a7 نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  سلام دوستان
فقط هم سه روز وقت دارم

سلام.
در چه حد میخواین یاد بگیرین؟ کتابای apress واسه یادگیری از پایه و به صورت حرفه ای مناسب هستن.
ولی خوب چون وقتتون کمه من لینک دانلود یه کتاب نسبتا کامل و به زبان فارسی رو میزارم. باشد که رستگار شوید Blush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون در حد ابتدایی میخواستم یاد بگیرم

یادگیری اکسل - saeed_435 - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ب.ظ

از کتابای هفت مهارت کاردانش رشته طراحی وب سال دومشون استفاده کنین،ساده و ابتدایی گفته،هرچند اکسل مهم همون فرمولاشه که اونم نصف روز واسه یادگرفتنش کافیه

RE: یادگیری اکسل - frr - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ

کتابای کاردانش
فقط ۴ فصل اول و هر چی بدرد میخوره
کلا یه روز بیشتر وقت نمیبره

ویدیوی آموزشی هم روی یوتیوب هست

RE: یادگیری اکسل - negar.v - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ

ممنون دوستان