تالار گفتمان مانشت
کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 25 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

سلام به تمام دوستان عزیز
امسال رتبه خوبی نیوردم و دوباره میخوام شروع کنم به خوندن
ولی واقعیتش من هیچی از برنامه نویسی بلد نیستم و این هم بخاطر دانشگاه هایی بوده که....
میخواستم راهنماییم کنید و بگین که کدوم گرایش برنامه نویسی نداره یا اگه داره خیلی کم برنامه نویسی دارهConfused
اگه آینده شغلی ش هم خوب باشه که چه بهتر(هم اینور هم اونور)
میدونم سوالم شاید کمی خنده دار باشه ولی خوب دیگه پیش میاد از این سوالا
پیشاپیش ممنون از راهنمایی و توجه همتون
مرسی

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - Nfrs - 25 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ

به نظر من با توجه به علاقتون انتخاب کنید ، تابستان سال بعد فرصت برای تقویت برنامه نویسی دارید ،
موفق باشید.

RE: کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 25 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)Nfrs نوشته شده توسط:  به نظر من با توجه به علاقتون انتخاب کنید ، تابستان سال بعد فرصت برای تقویت برنامه نویسی دارید ،
موفق باشید.

مرسی از راهنمایی شما
من واقعیت متنفرم از برنامه نویسی
یعنی دانشگاه کاری کرد که اینجوری بشمHuh
اینجور بود که بجای برنامه نویسی پیشرفته به ما مدار منطقی درس دادن

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ

بعید میدونم
وقتی من مثلا از سیب بدم میاد و متنفرم چجور ازش خوشم بیاد
دوستان دیگه لطفا برسن به ما

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - explorer - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ

ببین به نظر من شما وقتی اومدی توی وادی کامپیوتر باید الگوریتم و کد و برنامه رو در یه حدی بفهمی و باهاش زندگی کنی و راه فراری هم نیست.
در غیر این صورت رشته عوض کن.

RE: کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ببین به نظر من شما وقتی اومدی توی وادی کامپیوتر باید الگوریتم و کد و برنامه رو در یه حدی بفهمی و باهاش زندگی کنی و راه فراری هم نیست.
در غیر این صورت رشته عوض کن.

تا یه حدی اشکالی نداره

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

کمــــک

Sent from my iPhone using Tapatalk

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 26 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

مرسی از شما دوست عزیز

مهندسی نرم که ١٠٠٪ داره
خوبشم داره
بین گرایش های آی تی موندم کدوم کمتر از بقیه برنامه نویسی داره و کارش هم خوب باشه
Help me plz .....!!!!

کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - hamid88 - 27 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

up 2 up

RE: کدوم رشته از کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، برنامه نویسی ندارد........!!! - dr.a_AI - 02 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  کمــــک

قورباغه رو قورت بده آقا حمید ... قورباغه رو قورت بده . تا کجا میخواید در برید Big Grin