تالار گفتمان مانشت
محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - نسخه‌ی قابل چاپ

محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - reza_a - 12 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ

سلام. اگر کمک کنید تا راه حل این سوال رو بفهمم خیلی ممنون میشم. پاسخ رو هم دارم ولی کلا متوجه نمیشم چطوری حل میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید. صورت سوال پیدا کردن تابع خروجی هست. معذرت میخوام که به خاطر کمبود امکانات مجبور شدم با paint سوال رو بکشم. با تشکر از شما.

[تصویر:  279248_78774223785566662432.jpg]

RE: محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - reza_a - 14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ

خواهش میکنم در صورت امکان کمک کنید. خیلی ممنونم.

RE: محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - Pakniat - 14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ

A و B حالت قبلی FF و [tex]A^{\times},\: B^{\times}[/tex] حالت فعلی FF هستند بعد به FF ها مطابق گیت ها ورودی گرفته و براساس معادله مشخصه ی FF ، حالت فعلی شون مشخص شده ؛ قسمت FF ها رو دوباره نگاه کنید ضمنا ورودی X رو واضح مشخص نکردید

RE: محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - reza_a - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ق.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط:  A و B حالت قبلی FF و [tex]A^{\times},\: B^{\times}[/tex] حالت فعلی FF هستند بعد به FF ها مطابق گیت ها ورودی گرفته و براساس معادله مشخصه ی FF ، حالت فعلی شون مشخص شده ؛ قسمت FF ها رو دوباره نگاه کنید ضمنا ورودی X رو واضح مشخص نکردید

آقا ممنون از توضیحتون. فقط میشه یکم بیشتر و ساده تر توضیح بدین Huh اینکه دقیقا راه حل چنین مسائلی چی هست؟ متاسفانه ورودی X رو ندارم. ولی راه کلیش رو میشه بگید؟

RE: محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - Pakniat - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: محاسبه تابع خروجی در فلیپ فلاپ [کارشناسی] - reza_a - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

فلیپ فلاپ ها رو که کامل بلدم و میشناسم. مشکل حل کردن و رسیدن به جواب تابع خروجی هست.
کسی نمیدونه؟