تالار گفتمان مانشت
کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - fatemeh_5831 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

دانشگاه یزد سطحش چجوریه؟ پارسال تو گرایش های مختلف مهندسی و آی تی تا چه رتبه ای آوردن؟

کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - master of net - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ

رتبه دیگه یادم نیس، پارسال یکی با ۱۶۶روزانه آیتی اونجا رفت....اما تو کامپیوتر و آیتی قوی بود....نمیگم خفن اما خوب استادایی داره

RE: کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - saho - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ

استاداش خوب و سخت گیرن.
شبکه روزانه تا۲۳۰ نرم هم حدود ۳۳۰ فکر کنم قبول شده بودن روزانه

کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - hamid88 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ب.ظ

کلاساش چندروز در هفتس؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - shishabori - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ

دانشگاهش که از نظر وسعت بزرگه!!!!! امکانات خوبی هم داره تقریبا.
بالا شهر هم هست!!!! غذاهاش هم خوبه!!!!

پارسال یکی از بچه ها با حدود ۲۵۰ نرم رو اورد

کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - f_8169 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ق.ظ

بچه ها شبکه یزد بهتره یا همدان؟

هر دو دانشگاه خوابگاه میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

RE: کسی هست ارشد دانشگاه یزد باشه راهنمایی بده؟ - fatemeh_5831 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ق.ظ)f_8169 نوشته شده توسط:  بچه ها شبکه یزد بهتره یا همدان؟

هر دو دانشگاه خوابگاه میدن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

ببین من خودم دانشگاه یزد کارشناسیمو خوندم. منتها ۶ سال پیش. اون موقع خوب نبود ولی الان با توجه به شنیده هام و چیزایی که بچه های اینجا گفتن به نظرم خیلی فرق کرده
در مورد خوابگاه میتونم بگم دانشگاه یزد از نظر امکانات خوابگاهی مخصوصا برای دخترا جزء بهتریناس