تالار گفتمان مانشت
مهم: قابل توجه قبولی های مانشت! - نسخه‌ی قابل چاپ

مهم: قابل توجه قبولی های مانشت! - Soheil - 07 شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ب.ظ

سلام بچه ها!
مجددا بهتون تبریک میگم!
ازتون میخواستم خواهش کنم اگه میشه نتیجه‌ها تون رو با یه پیام خصوصی بصورت (دانشگاه قبولی، روزانه/شبانه‌، گرایش‌، تراز‌، رتبه، سهمیه) برای ادمین (فقط ادمین سایت) بفرستید!
اصلا فرق نمیکنه رتبتون چند بوده فقط مهم اینه که در یک دانشگاه(باز فرق نمیکنه کجا و چجوری!) پذیرفته شده باشید!

هدف از این کار تشکیل یه لیست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستش!

دلیل این کار(ارسال با پیام خصوصی) هم این بود که حس کردم بعضی از کاربرا از اینکه شناخته شده (حتی بین همکلاسی های آینده شون) باشن معذب هستن، مثلا به جای رتبه خیلی‌ها از کلماتی مثه نجومی و محرمانه و تعریف نداره و ... استفاده کردند! (از جمله خود من!)

تشکیل این لیست خیلی میتونه به بچه های مجاز ۹۰ واسه انتخاب رشته/دانشگاه کمک کنه و تخمین خیلی خوبی برای نتیجه نهایی شون میتونه باشه، یادمون نرفته که خودمون چقدر دنبال اطلاعات این شکلی بودیم!

توجه: اطلاعات شما پیش مدیریت سایت محرمانه میمونه و فقط فیلد هایی که
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دیدید داخل لیست نهایی میاد.

راستی، موضوع پیام رو هم "شیرینی قبولی های ۸۹ به ۹۰ی ها!!" Big Grin بذارید!!!!

البته اونایی که خواستن هنوز میتونن تو
اطلاعاتشون رو وارد کنن! فقط
هم حتما یادشون باشه !

منتظر نظرات دوستان هستیم!

مهم: قابل توجه قبولی های مانشت! - yasemi - 07 شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ

خیلی خوب میشه لطفا همکاری کنید ممنون

مهم: قابل توجه قبولی های مانشت! - admin - 08 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ

یه مثال به صورت زیر هستش:

صنعتی ....، روزانه‌، نرم افزار‌، تراز:۶۴۳۴‌، رتبه: ۲۳

از اینجا این پیام رو بفرستید:

مهم: قابل توجه قبولی های مانشت! - Fardad-A - 08 شهریور ۱۳۸۹ ۰۵:۳۹ ب.ظ

یه لطف دیگری که قبولشده‌ها میکنن اینه که رابطه شون رو با مانشت قطع نکنندو در مواردی که هست وگاهی بچه‌ها سوال دارن لطف کنن نظر بدن.واقعا" نظر بعضی دوستان مثل آقا سهیل و خانمmahdieh-z خیلی مفید هست. امیدوارم همکاریشون قطع نشه.Shy