تالار گفتمان مانشت
۱۸۰ هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۸۰ هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - v-e - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان
لطفا کمک کنید تا بتونم انتخاب رشته ی خوبی داشته باشم
علی رغم اینکه رشته خودم مهندسی فناوری اطلاعاته و خیلی هم خونده بودم ولی چندان رتبه جالبی نیاوردم و امیدی بهش ندارم!
بنظرتون با این رتبه میتونم روزانه تهران قبول شم؟
سال پیش گویا با ۱۸۰ دانشگاه علم و صنعت تهران قبول شدن
یه راهنمایی هم که نیاز دارم اینه که اولویت دانشگاه ها در گرایش هوش مصنوعی به چه ترتیبی هست؟ من یه خورده تحقیق که کردم رنکینگ به این صورت رو مد نظرم هست؛ لطفا در صورت نیاز اصلاح بفرمایید:

۱- دانشگاه شریف
۲- دانشگاه تهران و امیر کبیر
۳- دانشگاه شیراز !
۴- دانشگاه علم و صنعت
۵- دانشگاه صنعتی اصفهان
۶- دانشگاه فردوسی مشهد
۷- دانشگاه شهید بهشتی
۸- دانشگاه مالک اشتر
۹- دانشگاه خواجه نصیر

تشکر Shy

RE: 180 هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - v-e - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ

کسی نیس که بتونه کمکم کنه؟ خیلی سردرگمم...

لطفا به دادم برسین Sad

۱۸۰ هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - v-e - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ

کسی نیس این نزدیکیا...

RE: 180 هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - bahman2000 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ

تبریک دوست عزیز اگر به شکرانه ی موفقیتی که بدست آوردید می خواهید تجربیات خودتون رو به بقیه دوستان انتقال بدید در صورت تمایل به آدرس زیر مراجعه کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: 180 هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - v-e - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ)bahman2000 نوشته شده توسط:  تبریک دوست عزیز اگر به شکرانه ی موفقیتی که بدست آوردید می خواهید تجربیات خودتون رو به بقیه دوستان انتقال بدید در صورت تمایل به آدرس زیر مراجعه کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با اینکه رتبه م چندان جالب نیس ولی چشم، as soon as possible...

۱۸۰ هوش مصنوعی ، لطفا دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایید... - reza6966 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ب.ظ

یکی از مدیران مانشت (Masoud05) , این ترتیب رو اعلام کردند
تقریبا مانند انتخاب های خود شما هست Smile

پیشنهاد برای هوش :

۱- شریف
۲- امیرکبیر
۳- تهران
۴- علم و صنعت
۵- شیراز - صنعتی اصفهان - اصفهان - شهید بهشتی - فردوسی مشهد - تبریز (ترتیب انتخاب بر اساس سلیقه و مسافت)
۶- خواجه نصیر
۷- خوارزمی
۸- باهنر کرمان
۹ - یزد - اهواز - شاهرود - بوعلی سینا
۱۰ - کردستان
۱۱- سمنان

دانشگاه الزهرا و مالک اشتر رو هم فکر کنم قبل از خواجه نصیر جای گیرند

این تاپیک رو ببینید