تالار گفتمان مانشت
اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ

با سلام و احترام
بنده اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید رو گردآوری کردم
شاید برای برخی دوستان مفید واقع بشه
فایل، ضمیمه شده است.
موفق باشید

RE: اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - shokuh - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ

سلام وقتتون بخیر. من امروز توی مانشت عضو شدم. رشته ام ای تی بوده اما امسال همینجوری ارشد کامپیوتر دادم رتبه ام ۹۰۰ شده حدودا با این رتبه کجاها میشه آورد؟آیا بنظر شمارغیرانتفایی ارزششو داره؟ینی اگه یکسال دیگه شرکت کنم میتونم بیام حوالی۳۰۰ برای روزانه؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ

سلام
خوش اومدین
با ۹۰۰ همون غیرانتفاعی و به صورت خوش بینانه پیام نور میشه آورد
بستگی به خودتون داره که چقدر میتونین رتبه خودتون رو خوب کنین
باید تلاش کنین رتبتون زیر ۲۰۰ بشه
اگه میتونین خب بذارین واسه سال آینده
غیرانتفاعی هم خب در جای خودش خوبه
اگر دانشگاه های غیرانتفاعی رو قبول شید باز بهتره

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ

فایل دانلود نمیشه...!

RE: اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - metallica.r - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

نمیشه

Sent from my LT22i using Tapatalk

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ

لینک جدید دانلود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

داداش سایت uplod.ir کلا رو هواست باز نمیشه... Big Grin

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ

ای بابا Smile))
چرا اینطوری شد
یعنی خدا نمیخواد این رو به اشتراک بذارم؟ Smile))

اینم یه لینک دیگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - PanizIr - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ

من از لینک دوم گرفتم
خیلی خوب بود
دست شما دردر نکنه.
به نظر میرسته تقریبا همه دانشگاه های خوب ظرفیتشونو کم کردن Sad

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

صلوات!

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ

خواهش می کنم
امیدوارم بتونه ذره ای هم که شده کمکتون کنه
بعضی آموزش محور اضافه شده که اصلا ارزش نداره

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - fz_916 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
بنده اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید رو گردآوری کردم

ممنون از فایلتون. فقط من تعداد هیت علمی دانشگاه تهران را ننوشته بودید.
می دونید تهران چندتا هیت علمی داره در دانشکده کامپیوتر؟

RE: اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - Raha87 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  ای بابا Smile))
چرا اینطوری شد
یعنی خدا نمیخواد این رو به اشتراک بذارم؟ Smile))

اینم یه لینک دیگه

ممنون.دانلود شد. خیلی مفید بود.

RE: اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - shokuh - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۹ ب.ظ

متشکرم از راهنماییتون. راستی آموزش محور چرا ارزش نداره؟
پردیس خودگردان رو میدونم که پول خون پدرشونو میخوان شهریه ثابت ۳ میلیون!البته اگه شرایطش عوض نشده باشه نسبت به سال قبل

اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید - ahoo_vahshi93 - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ

خواهش می کنم
آموزش محور به دلیل اینکه شما هیچ پایان نامه و کار پژوهشی انجام نمیدهید، توی مصاحبه دکتری به دلیل بلد نبودن کار پژوهشی رد خواهید شد