تالار گفتمان مانشت
معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Riemann - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

با سلام
دانشجو های ارشد که الان بهشتی هستن یا بودن، یا اصن کارشناسی شون اونجا بوده، لطف کنن یه توضیحی در مورد این دانشگاه بدنBig Grin

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

یکی از رفیقام اونجاست! Smile
میگه بیا اینجا. از امکاناتش میگه که از یه طرف دانشگاه که فنس و دیواری نداره! میری ۵دقیقه ای میرسی اول درکه! از اون طرف دانشگاه میری بیرون با تاکسی ۱۰ دقیقه ای میرسی به توچال!
از خوابگاه چند دقیقه تا باشگاه بدن سازی راهه! استخرم نزدیکه! کلا دو سال فانه! Big Grin
تازه دانشگاه تو منطقه باکلاس شهره متری نزدیک ۱۵ تومن قیمتشه! کلاس داره میفهمی کلاس داره! Big Grin

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  وضعیت دانشگاه توی خارج بیشتر واسه اپلای کردن منظورمه، علمو صنعتم ک میگن شرق ِ ینی واویلا خخخ
بعله به نکته بسیار مهمی اشاره کردی؟! Big Grin موضوع بسیار مهم اپلای! Big GrinTongue
من با رفیقم صحبت میکردم میگفت بچه های زیادی از بهشتی میرن... تازه برو توی پیج قبولی های سایت اپلای ابرود بهشتی زیاد داره...
انگاری بد نیست... تازه یکسری از اساتیدی که فقط اسمشون رو روی کتابها دیدیم رو هم حضوری میبینیم مثل روحانی رانکوهی Big Grin خخخخخ

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Falcon - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ

فقط یه مسائله رو در نظر داشته باشید که شما همه روزه باید از دانشکدتون تا خوابگاه کوهنوردی کنین Smile من یکی دوباری رفتم بهشتی، خوابگاهاش دقیقا بالای قله کوه هست Smile

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  فقط یه مسائله رو در نظر داشته باشید که شما همه روزه باید از دانشکدتون تا خوابگاه کوهنوردی کنین Smile من یکی دوباری رفتم بهشتی، خوابگاهاش دقیقا بالای قله کوه هست Smile

آقا با بچه ها میای و میری نمیفهمی چقدر راهه... دیگه نهایتش یه دوچرخه میگیری دیگه... Big Grin

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Falcon - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ

شما تاحالا تو شیب رکاب نزدی ببین چه زوری داره، من یه بار دوچرخه دوستمو گرفتم ، تازه تو دانشگاه اصفهان که شیبش یکی دو درجه هم کمتره، سه کیلو وزن کم کردم،

بهشتی که شیب ۶۰ درجه داره ایشالا با تانک باید رفت و آمد داشته باشی Smile

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - parinaz_st70 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

کفش کتونی مارک خوب و استاندارد تهیه کن . البته داخل دانشگاه آژانس داره ما خودمون میخواستیم بریم دانشکده کامپیوتر با آژآنس میرفتیم هزار و پونصد تومن .....

استاداشم دکتر جابری پور هست که خدای کامپایلر ایرانه . و همچنین دکتر روحانی رانکوهی که خدای پایگاه داده !. دکتر اسلام ناظمی ... بقیه هم خوبن ولی من باهاشون کلاس نداشتم نمیشناسم .
جابری پور بسیار دوست داشتنی هست یه کلاس داشتم باهاش.

تو خوابگاهش شبا کل تهران زیر پای آدمه . .... خیلی خوشگله و هواش عالیه . انگار آدم رفته کوه . ....فقط برف زیاد میاد و سرده ....

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Hamooo90 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

ترم اول خوابگاه میدن؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - izadan11 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  کفش کتونی مارک خوب و استاندارد تهیه کن . البته داخل دانشگاه آژانس داره ما خودمون میخواستیم بریم دانشکده کامپیوتر با آژآنس میرفتیم هزار و پونصد تومن .....

استاداشم دکتر جابری پور هست که خدای کامپایلر ایرانه . و همچنین دکتر روحانی رانکوهی که خدای پایگاه داده !. دکتر اسلام ناظمی ... بقیه هم خوبن ولی من باهاشون کلاس نداشتم نمیشناسم .

تو خوابگاهش شبا کل تهران زیر پای آدمه . .... خیلی خوشگله و هواش عالیه . انگار آدم رفته کوه . ....فقط برف زیاد میاد و سرده ....

هوشش چطوره؟

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - parinaz_st70 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  کفش کتونی مارک خوب و استاندارد تهیه کن . البته داخل دانشگاه آژانس داره ما خودمون میخواستیم بریم دانشکده کامپیوتر با آژآنس میرفتیم هزار و پونصد تومن .....

هوشش چطوره؟

نمیدونم ولی شهید بهشتی نرم افزارش از قدیم قوی بوده به خاطر همین دو تا استاد قویش.
راجع به هوشش باید بپرسین

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Morris - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  علمو صنعتم ک میگن شرق ِ ینی واویلا

منظور شما چیه از این حرف Huh ؟

ممکنه کمی راجع به سخت گیری در مورد دانشجو های ارشد نرم افزارش صحبت کنید ؟

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - eli-77 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ

آقا کسی می دونه تا چه رتبه ای پارسال قبول شدن؟؟؟

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Falcon - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  علمو صنعتم ک میگن شرق ِ ینی واویلا

علموصنعت تو تهران پارسه، یکم هوای گرم تر و دودی تر تنفس میکنید و وقتی از در دانشگاه میایید بیرون ماشینای معمولی میبینید
در مقایسه با منطقه قرار گیری شهید بهشتی ، شمال تهران ، ولنجک که معمولا پورشه و بنز و ازاین اسباب بازیا پرسه میزنن اون دورو برا.

معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - hoda ahmadi - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ

به نظرتون با رتبه ۹۲ نرم شهیدبهشتی قبولم؟؟

RE: معرفی کلی نرم افزار شهید بهشتی (اساتید و خوابگاه و ....) - Falcon - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ق.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  علمو صنعتم ک میگن شرق ِ ینی واویلا

علموصنعت تو تهران پارسه، یکم هوای گرم تر و دودی تر تنفس میکنید و وقتی از در دانشگاه میایید بیرون ماشینای معمولی میبینید
در مقایسه با منطقه قرار گیری شهید بهشتی ، شمال تهران ، ولنجک که معمولا پورشه و بنز و ازاین اسباب بازیا پرسه میزنن اون دورو برا.

توی منطقه نارمک هستش. به نظر من از جای دانشگاه های تهران و شریف خیلی بهتره. چون مرکز شهر نیست هواشم به نظر من سالم تره. دانشگاه تهران برین باید همش دود استشمام کنین.
نمیشه گفت در مقایسه با شریف یا تهران بهتره، تقریبا یه جورن، همشون در امتداد مسیر شرق به غرب یا هستن تقریبا یه جور.
ولی خوب، اصلا قابل مقایسه نیستن با شهید بهشتی و یا حتی تربیت مدرس Smile