تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - reza6966 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

کسی از دوستان اطلاعاتی راجب دانشگاه خوارزمی نداره ؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hiddenman - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ

دوستان کسی راجبه همپوشانی رشته ها نظری نداره ، مثلا کسی که رتبش ۳۰۰ معماری شده تو گرایش خودش چقد میاد پایین که با توجه به اون ببینیم کجاها میتونیم قبول بشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hosshah - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ

یه لطفی کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hadis123 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

۱۷۰ شبکه جایی قبول میشه؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Ametrine - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ

من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!
همه برای انتخاب رشته و دانشگاه توی بخش کارنامه ها سوال پرسیدن ولی کسی جوابی نداده.
قانون محرومیت یکساله از کنکور در صورتی که قبول بشی ولی ثبت نام نکنی، برای تمام دانشگاه های روزانه و شبانه و غیر انتفاعی هست؟! لطفا یه نفر این رو جواب بده.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - nazanin_sh - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!
همه برای انتخاب رشته و دانشگاه توی بخش کارنامه ها سوال پرسیدن ولی کسی جوابی نداده.
قانون محرومیت یکساله از کنکور در صورتی که قبول بشی ولی ثبت نام نکنی، برای تمام دانشگاه های روزانه و شبانه و غیر انتفاعی هست؟! لطفا یه نفر این رو جواب بده.

سلام نه فقط برای روزانه این قانون هست

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - gogooli - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!

درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - nazanin_sh - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در صورت قبول شدن در دانشگاه برای دوره روزانه و به هر دلیلی انصراف دادن، یک سال محرومیت داریم.

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hhosseinid - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در اون صورت تا ۲۰ مرداد وقت دارید با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا درخواست کتبی، انصراف از انتخاب رشته رو اعلام کنید.
صفحه ۷ دفترچه، بند ۱۱

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من کلی سوال دارم ولی نمیدونم کجا باید بپرسم!

سلام...

شما مطمئن هستید از این بابت؟؟؟؟ Heart

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - svk7 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  بچه های علوم کامپیوتری خواهشا جواب بدین با رتبه ۵۵ گرایش ۲دانشگاه تهران قبولم؟؟

پارسال بارتبه ی ۹۹ مهندسی دانش شبانه دانشگاه تهران رو اورده بودم

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - maryam.raz - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  [quote='gogooli' pid='270207' dateline='1399897789']
درصورتیکه روزانه رو ثبت نام کنی ولی تا قبل از ثبت نام برای کنکور انصراف بدی چی؟!

در اون صورت تا ۲۰ مرداد وقت دارید با مراجعه حضوری به سازمان سنجش یا درخواست کتبی، انصراف از انتخاب رشته رو اعلام کنید.
صفحه ۷ دفترچه، بند ۱۱
[/quot
دقت کنید که نوشتن قیل از اعلام نتایچ نهایی باید از انتخاب رشته انصراف یدید چون اگه روزانه قبول شی ولی ثبت نام نکنین محرومیت یک ساله داره

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - setareye sobh - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا جواب بدین.میدونم رتبم خیلی خنده داره ولی اصلا نخونده بودم.به نظرتون با رتبه ۵۸۲۰ گرایش ۳و۴ کامپیوتر غیرانتفاعی قبولم؟؟؟ لطفا هر کی میدونه جواب بده, حیاتیه Sad ممنون ...

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ezra - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳ ب.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ)setareye sobh نوشته شده توسط:  بچه ها تو رو خدا جواب بدین.میدونم رتبم خیلی خنده داره ولی اصلا نخونده بودم.به نظرتون با رتبه ۵۸۲۰ گرایش ۳و۴ کامپیوتر غیرانتفاعی قبولم؟؟؟ لطفا هر کی میدونه جواب بده, حیاتیه Sad ممنون ...

چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

نه متاسفانه !
مگه اینکه سهمیه ای باشید !!!! منظورم معدله

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - gogooli - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

ترتیب دانشگاههای شهرستان رو چجوری بزنیم؟ به ترتیب مسافت؟