تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ۱آسمان - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ

چرا هیچ کی جواب منو نمیده با ۵۵ گرایش ۲علوم جایی قبولم؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  مشترک ۳۳
تخصصی ۴۹
ریاضی ۱۰
زبان ۷

دقیقا همون درصدایی که خودم درآورده بودم شد.

رتبه ۱۷۳

به نظرتون تهران میتونم بیارم؟

فکر نکنم مخصوصا که تلاقی ها کم شده
کارنامه های پارسال رو بگرد

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - n_amiry - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ

گرایش ۳و۴ کامپیوتر ۹۵۶ شدم غیرانتفاعی میارم؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sarah_azd - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ

بچه های آی تی یه سرم به این تاپیک بزنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - masoud67 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رتبه ام ۵۱ هوش . فکر کنم بتونم یه جای خوب تهران بیارم (غیر از شریف [تصویر:  confused.gif] [تصویر:  biggrin.gif] )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مبارکه. ایشالا شریف. من که خستگی تو تنم موند... ۱۷۳ کجا میشه آورد آخه!؟
شریف کجا بود؟ من امیر کبیر بیارم شانس آوردم. Angel

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ۸۸۱۴۹۸۰۴ - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ

ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۱۹/۳۳
تخصصی(نرم افزار)۳۱
رتبم شده ۸۰۰/هیچ جا قبول میشم؟و چی؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - shivap - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ

لطفا یکی جواب بده.
نظرتون در مورو۱۶۷تجارت و آی تی؟؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - alirezad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ

دانشگاه تهران چرا امسال توی هوش مصنوعی پذیرش نداره؟!!!!!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - CATIGA - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  لطفا یکی جواب بده.
نظرتون در مورو۱۶۷تجارت و آی تی؟؟؟

پارسال
۱۶۵ دانشگاه تهران شبانه فناوری اطلاعات و
۱۶۷ قم تجارت روزانه قبول شده

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ۱آسمان - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ

اینجا علوم کامپیوتری نیست؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - n_amiry - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  اینجا علوم کامپیوتری نیست؟؟

من هستم

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Ametrine - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

کسی اطلاع داره که پارسال برای شبانه تا چه رتبه ای قبولی بوده؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - stysh - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ب.ظ

بچه ها امیدی هست با رتبه ۴۷۰۰ گرایش ۲و۳ آی تی جایی قبول شم ؟ Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Marjan Asiaee - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  چرا هیچ کی جواب منو نمیده با ۵۵ گرایش ۲علوم جایی قبولم؟؟

چرا قبول میشی
چون خیلیا هر دو گرایشو قبول میشن دومی رو نمیرن

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ۱آسمان - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ

بچه های علوم کامپیوتری خواهشا جواب بدین با رتبه ۵۵ گرایش ۲دانشگاه تهران قبولم؟؟