تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  کامپیوتر
زبان ۰
ریاضی و هوش ۲۹/۱۷
مشترک ۴۱/۰۳
رتبه ....
آی تی
زبان صفر
مشترک ۲۴/۴۴
تخصصی ۳۳/۳۳
معماری ۷۵/۷۸
رتبه ۲۶۵

درصدتون فرق کرده با اونی که حساب کردی؟؟؟؟؟؟

نه خیلی فقط هوش ۱۸ تا اضافه شده که توقع داشتم خیلی بیشتر اضافه شه

پس هوش مصنوعی اون سوال هرس رو تغییر دادن درسته؟؟؟؟؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sir_ams - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ

کنکور آی تی دادم کلا هم درست و حسابی نخوندم و در کل ۲۰ ساعت خوندم! خودمو کشتم!!!
زبان ۵۵
مشترک ۷
مدیریت سفید
تخصصی ۴۴
معماری -۶

----------------
گند زدیم رفت!!!!!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - matt2007 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)۲star نوشته شده توسط:  با درصد ریاضیت گل کاشتی داداش.دمت گرم

مرسی البته من خواهرم!
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)pderakhshanfar نوشته شده توسط:  زبان ۲۶/۶۷

ریاضی ۱۲/۵۰

مشترک ۵۶/۴۱

تخصصی نرم ۴۴/۴۴

بقیه هم سفید

رتبه‌ها :

معماری : ۱۱۴

هوش : ۲۰۳

نرم : ۲۱

تبریک میگم شریفی شدین احتمالا
کاش یکم مشترک من میومدم از شما یاد میگرفتم
دانشگاه قدیم ما رفتی سلام به دوستان برسون

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - CATIGA - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  خاک بر سرم......با ۲۴۵ گرایش ۱/۴ تجارت و آی تی کدوم قبرستونی میتونم برم؟روزانه....بعدش شبانه
رتبه ات که برای روزانه شهرستان که خیلی خوبه
موفق باشی

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - keywan78 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۲ ب.ظ

۸/۸۹ زبان عمومی وتخصصی /انگلیسی /
۱۲/۵۰ ریاضیات
۴۴/۸۷ دروس مشترک /ساختمان داده -نظریه زبان هاوماشین ها-
سفید دروس تخصصی معماری کامپیوتر
۳۱/۲۵ دروس تخصصی هوش مصنوعی
۳۵/۵۶ دروس تخصصی نرم افزار
۱- ۴۰۴
۲- ۸۹
۳و۴- ۱۱۴
----------------------------------------------------------

سفید زبان تخصصی
۳۵/۵۶ دروس مشترک
۵۹/۲۶ تخصصی
۵۷/۵۸ معماری کامپیوتر

۱ و ۴ - ۲۱۷
۲ و ۳ - ۴۴

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

بالاخره دو رقمی رو گرفتم
۹۸ شدم... خوب نیست اما شاید بتونم تهران بیارم

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sara88 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

دوستان سلام من رتبه ام شده ۸۳۹ گرایش معماری به نظرتون امیدی هست جایی شبانه قبول بشم؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - zoltrix_66 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

فنا شدیم رفتSadSadSadSad

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hosshah - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

خستگی تو قیافه و بدنم موج میزنه بدجور عصبی ام

[تصویر:  268862_CapturecUvbr.png]

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - mndn - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

با ۳۹۲ گرایش شبکه کجا میشه قبول شد ؟؟

زبان ۱/۱۰ -
مشترک ۱۸/۸۹
تخصصی ۶۴/۷۱
معماری سفید

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sajjad988 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  خاک بر سرم......با ۲۴۵ گرایش ۱/۴ تجارت و آی تی کدوم قبرستونی میتونم برم؟روزانه....بعدش شبانه

قم و کرمان روزانه همینجاها و احتمالا یزد و کرمانشاه و تبریز و اینجاها شبانه

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sonia1990 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ

درصدای من همه بدتر از اونی شده که با کلید سنجش حساب کردم
آخه چرا؟ Sad(((((((((((((((((((((((
دارم دیوونه میشم

تو رو خدااااااااااااااااااااااااااااااااا بگید آخرین رتبه شبکه که شبانه بدترین جا قبول شده و آخرین رتبه هوش چند بوده سالای پیش؟

مجازی و غیر انتفاعی نه فقط روزانه شبانه

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Mänu - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  بالاخره دو رقمی رو گرفتم
۹۸ شدم... خوب نیست اما شاید بتونم تهران بیارم

درصداتونم بگید

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - navidghanad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ

آخه چرا چک نمیکنن من شماره پروندم رو ندارم اما داوطبی رو دارم اما خوب خطا میده . اخه یکی نیست بیاد بگه تو که بلد نیستی یک خطا یابی ساده رو انجام بدی کار اشتباهی میکنی که میای کد میزنی

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

بابا خطا میده لامصب...

شماره پرونده از کجا بیارم؟؟؟؟