تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Amoojan - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  ایشون صد در صد تک رقمی میشن جلوشون بنویسید تک رقمی

جوابا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیا برو بچه های مردم رو سر کار نزار من اینا رو از پریروز دارم تست میکنم! Big Grin
اینا برا کنکور سال پیشه!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  ایشون صد در صد تک رقمی میشن جلوشون بنویسید تک رقمی

جوابا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بیا برو بچه های مردم رو سر کار نزار من اینا رو از پریروز دارم تست میکنم! Big Grin
اینا برا کنکور سال پیشه!

Big Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Amoojan - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ

خلوت شد!
همه رفتن ببینن! Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - zahra2012 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  ۱۴- sorlin بین ۵۰ تا ۱۵۰

ایشون صد در صد تک رقمی میشن جلوشون بنویسید تک رقمی

جوابا

خیلی بدین سکته زدم خب Angry

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Amoojan - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

خخخخخخخخخ Big Grin
دانشجوی کامپیوتر هم هستن همه! Big Grin
همه رفتن سره کار... الان دارن شماره پرونده وارد میکنن... چند دقه دیگه همه میان! Big Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ

من مطمئنم الآن چند ده نفری هستن که نتیجه رو دیدن اما از کجا معلوم نیست Big Grin
این چه وضعشه یعنی هیچ‌کس از این مانشتی‌ها با این چند ده نفر دوست نیست؟ Big Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ

الآن یکی یهو بیاد و بگه کارنامه ها اومد، بعد ببینیم شوخی کرده !!!
به نظرتون چه حسی داره ؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sorlin - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  زبان : ۲۵
مشترک :۳۵
مدیریت : ۵۵
تخصصی : ۵۰
بی برو برگرد؛ زیر ۳۰ آی‌تی. بدبینانه البته

اره منم خیلی بدبینم به کنکور امسال ..
خیلی ها بعد کنکور تو همین تالار گفتن مشترک بالای ۴۵ زدند.تخصصی هم چند نفر گفتن بالای ۷۰ زدیم.اصلا یه وضعی بودش امسال.
فقط امیدوارم درصدا مثل پارسال باشه ..Angel

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - zahra2012 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  خخخخخخخخخ Big Grin
دانشجوی کامپیوتر هم هستن همه! Big Grin

TongueBig GrinBig GrinBig Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

پ.ن: احتمالاً امسال اگر نتایج بخواد بیاد روی اون آی‌پی کلیدها میاد.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ

هنوز تخمینه منو نذاشته Dodgy

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  خیلی بدین سکته زدم خب Angry

[تصویر:  268460_81628_eskelet_54.gif]

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - zahra2012 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  خیلی بدین سکته زدم خب Angry

سکته کامل زدین یا ناقص ؟
سکته قلبی بود یا مغزی؟
موقع دیدن لینک سکته زدین یا موقع فهمیدن الکی بودن لینک ؟
خانواده رو هم صدا کردین بیان تایج رو ببینین یا صدا نکردین؟
چای پرنگ بریزم یا کمرنگ ؟
استکانش کریستال باشه یا بلوری ؟ Big Grin

عزیزم ببخشید Big Grin هر چی شما بگین Tongue

خب حق بدین من تو سفرم شماره پرونده و اینا ندارم مونده بودم چه کنم Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Amoojan - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  [تصویر:  268463_81628_eskelet_54.gif]

احسنت حرکت جالبی بود... سرعت این تاپیک خیلی بالا رفته بود! Big Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - helena - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

قشنگ دارن با اعصاب و روان بچه های مردم بازی می کنن!!!!!!!!!!!!