تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - soheilazadvar - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)guest12 نوشته شده توسط:  دوستان Exclamationمثل اینکه یه خبراییه چون سایت سنجش کلا از دسترس خارج شدهHuh

از ظهر که من رفتم از دسترس خارج شد....

نه ه ه ینی دارن میذارن؟؟؟؟؟ نه..... نگو توروخدا نگو

نه من از صبح هی چک میکنم و میره سایت سنجش و هیچ مشکلی هم نداره

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - kharegi - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ)guest12 نوشته شده توسط:  دوستان Exclamationمثل اینکه یه خبراییه چون سایت سنجش کلا از دسترس خارج شدهHuh

هیچ خبری نیست ، با چیز پی ان باز میشه

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - gholizadeh1992 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ

من که دارمش !

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - nasim** - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

نه !من همین الان سایت سنجش بودم.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - soheilazadvar - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتایجو دارن میزنن اینو گوش بدین

دیشدله دیشدنگه، مستو ملنگه

واقعا خوب بود ، با اون چشای از حدقه بیرون زدش

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Asemaneabi - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بی مزه....
خودت هم برو وسط لوس

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  بچه ها همگی رو سپاس کلیک کنید ببینم تا ۲۰ تای از سپاس می کنند.

چی چی میگی شما؟؟؟؟؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - hosshah - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  بچه ها همگی رو سپاس کلیک کنید ببینم تا ۲۰ تای از سپاس می کنند.

چی چی میگی شما؟؟؟؟؟؟

ایشون AI رو میخواد Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Asemaneabi - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  چی چی میگی شما؟؟؟؟؟؟
بعَعع بععَع

آخی....

شما دیگه از شدت استرس وضعیتت از من حاد تره برادر....

انشاا...درست میشه .... : دی

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - gholizadeh1992 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

کلیپه حرف نداش =))))))

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - maryam.raz - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

Big GrinBig Grin
عجب دوپینگی بود اینو از کجا آورده بودیSmile
خداییش خیلی دیگه داریم چرت و پرت میگیم قبول دارین؟؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - hosshah - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ب.ظ

Big Grin Big Grin Big Grin
من از دیوونگی انصراف میدم
جوات بازاره

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Asemaneabi - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

یکی تو این تاپیک درصد های شما بر اساس سازمان سنجش اومده بود گفته بود

...." چه خبرتونه این جا تخمین بازی راه انداختین....."...

از این لغت تخمین بازی کلللییی خندم گرفت...

گفتم شماها هم بخندین!!!!! همین
ها ها ها

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - maryam.raz - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  عجب دوپینگی بود اینو از کجا آوردی بودیSmile
ها ما یه مدتی با اینا خودمونو نگه داشتیم، الان به چیزای سنگین تر روی آوردیم، یکیش که میدونید چیه به دوپست بالاتر رجوع کنید.
ها میدونم. یه مشت معتاد قراره فردا ارشد بگیرنSmile

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sahar_rostami2 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ

Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - masoud67 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  

Big GrinBig Grin
عجب دوپینگی بود اینو از کجا آورده بودیSmile
خداییش خیلی دیگه داریم چرت و پرت میگیم قبول دارین؟؟
شراره شو هم ببینید فیض اکبر میبرید.
این آدم توی کیبورد تقریبا به بالاترین درجه های عرفانی رسیده و میشه الگویی باشه برای بقیه کیبوردی ها Idea