تالار گفتمان مانشت
کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - farhoudjk - 02 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

با سلام
اینم کارنامه من
البته فقط با اطلاعات عمومی و هیچی نخونده بودم!!!!

[تصویر:  265809_99293221484571288714.jpg]

RE: کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - sdb_i - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ

[attachment=15768]
اینم کارنامه من .... کلا نمی دونستم چه دروسی تو آزمون هست!!

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام
زبان سفید
استعداد ۱۴
تخصصی ۲۲
معدل موثر ۱۵
رتبه ۳۸۶

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - uniquegirl - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

سلام
اینم کارنامه من که البته فقط محض آشنایی شرکت کرده بودم... و هیچی نخونده بودمTongue

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - rahim06 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ب.ظ

زبان -۲
تخصصی ۲۷
استعداد ۲۶
معدل موثر ۱۶/۶۳
رتبه ۱۸۰

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - omid93 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ

در این رشته رقابت شدیدتر است تخصصی کمتر از ۵۰% نباید زد

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - rahim06 - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ

میانگین ۳۵ درصد برای قبولی کافی است

کارنامه های اولیه آزمون دکتری ۹۳ - گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) - کد ۲۳۷۲ - shivap - 08 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ

کسی فناوری اطلاعات سال ۹۷ شرکت نکرده؟