تالار گفتمان مانشت
درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - hesam alizadeh - 07 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ق.ظ

با سلام حضور تمامی دوستان عزیز
اگر کسی در مورد نرم افزار cloud sim اطلاعاتی داره ممنون می شم در اختیارم بزاره.

درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - aboualfazl - 02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ

سلام.
یعنی واقعا کسی با این نرم افزار کار نکرده ؟؟؟

درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - m!r@ - 02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

سلام

بهترین کار استفاده از documentation موجوده. من خودم دارم روی موضوعاتی تو زمینه cloud کار می کنم. که هنوز به Simulator نرسیده. ولی توصیه من به شما این لینک هاست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

How to work in cloudsim در گوکل
Cloudsim Tutorial

درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - crevice - 02 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان.
آخرین نسخه از شبیه ساز کلود سیم:

اینجا آزمایشگاه کلود دانشگاه ملبونه که متعلق به سازنده همین سیمولتور یعنی راجکومار بویاست. امیدوارم مفید باشه.
در ضمن کلا دنبال آموزش و توضیح کلاسهای این سیمولاتور زیاد نگردین و خودتونو اذیت نکنین چرا که وجود خارجی نداره و تنه راه درک این سیمولاتور اجرای سمپل ها و الگوریتمهای پیاده سازی شده درون خودشه و برسی نحوه عملکرد سیمولاتور.
در ضمن این سیمولاتور واسه جاواس و شما میتونین از محیط هایی مثل netbeans و یا eclipse استفاده کنین.
واسه سوالای خودتونم میتونین از این گرپ استفاده کنین:

واسه تون آرزوی موفقیت میکنم.

درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - jafarir - 03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ

سلام واقعا ممنون بابت توضیحاتتون ،اما دانلود این شبیه ساز ،حتی مثال هاش نیاز به فیلتر شکن داره
راهی نیست که بدون فیلتر شکن بشه دانلودش کرد؟
ممنون

RE: درخواست نرم افزار و آموزش نرم افزار cloud sim - crevice - 03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  سلام واقعا ممنون بابت توضیحاتتون ،اما دانلود این شبیه ساز ،حتی مثال هاش نیاز به فیلتر شکن داره
راهی نیست که بدون فیلتر شکن بشه دانلودش کرد؟
ممنون
نه متاسفانه، آخه گوگل مارو تحریم کرده واسه اونه!
اما در کل نگران نباشید حجمش خیلی کمه میتونید با *****شکن دانلود کنین.