تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mohammad.ardeshiri - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تازه این سایت پیدا کردم ،خیلی هم خوشحالم .
تو سایت دیدم یه سری از بچه ها از اسفند شروع کردند ،من می خوام از الان شروع کنم به نظرتون خیلی دیر شده ؟؟؟؟؟اگه از الان بخونم خوبه یا دیر؟؟؟؟ به نظرتون روزی چند ساعت باید خوند واسه سراسری؟؟؟؟
کمکم کنید .
نه دقیقا به موقعه هست
چندی ساعتتون بستگی به توان حوصله و سطحتون داره لزوما ساعت پر کردن باعث رتبه اوردن نیست

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - Mahsash - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تو سایت دیدم یه سری از بچه ها از اسفند شروع کردند ،من می خوام از الان شروع کنم به نظرتون خیلی دیر شده ؟؟؟؟؟اگه از الان بخونم خوبه یا دیر؟؟؟؟ به نظرتون روزی چند ساعت باید خوند واسه سراسری؟؟؟؟
کمکم کنید .
نه دقیقا به موقعه هست
چندی ساعتتون بستگی به توان حوصله و سطحتون داره لزوما ساعت پر کردن باعث رتبه اوردن نیست
جدی به موقعه؟ :-s
من تازه رفتم عضو کتابخونه شدم که از فردا برم کتابخونه. چون تو خونه حتی یک کلمه هم نمی‌تونم بخونم (خونه‌مون خیلی شلوغه)
ولی همه‌ش حس می‌کنم خیلی دیره و خیلی استرس دارم. تازه کتابخونه هم فقط روزهای زوج هست Sad

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mohammad.ardeshiri - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
کمکم کنید .
نه دقیقا به موقعه هست
من تازه رفتم عضو کتابخونه شدم که از فردا برم کتابخونه. چون تو خونه حتی یک کلمه هم نمی‌تونم بخونم (خونه‌مون خیلی شلوغه)
ولی همه‌ش حس می‌کنم خیلی دیره و خیلی استرس دارم. تازه کتابخونه هم فقط روزهای زوج هست Sad
نه خیلی به موقع هست اصلا وقتشه چون اگه از قبل تابستون و تیر شروع میکردین مطمئنا یکی دوماه مونده به کنکور زده میشدین و ساعت مطالعه و گیرایتون حتی ناخواسته پایین میومد اگه دیر ترم شروع کنید ساعت مطالعتون و استرستون زیاد میشه

اگه تو کتابخونه نتونستی بخونی حتما برگرد خونه خیلی ها تو محیط کتاب خونه نمیتونن بفهمن هی هم استقامت میکنن یه زمانی به خودشون میان که کلی انرژی و وقتشون تلف شده ولی برای بعضی ها هم کتاب خونه خوبه

راستی کدوم کتابخونه هستین که فقط روزای زوجه ؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - reZa_N - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کمکم کنید .

خیلی خوش اومدی دوست عزیز
به نظر من هیچ موقع دیر نیست مهم مفید خوندن شاید خیلی ها به قول شما از اسفند شروع کردن ولی اونطور که باید مفید میخوندن نخونرن به امید اینکه هنوز زمان به قدر کافی دارن پس خودتو با هیچ کس مقایسه نکن چون همین باعث میشه احساس ضعف کنی خدایی نکرده و اعتماد به نفستو از دست بدی این واقعیتو قبول کن که توانایی هر آدمی با دیگری فرق داره پس خودتو باور کن به خدا توکل کن یه یاعلی بگو و شروع کن .

موفق باشی

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - Mahsash - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
کمکم کنید .
نه دقیقا به موقعه هست
نه خیلی به موقع هست اصلا وقتشه چون اگه از قبل تابستون و تیر شروع میکردین مطمئنا یکی دوماه مونده به کنکور زده میشدین و ساعت مطالعه و گیرایتون حتی ناخواسته پایین میومد اگه دیر ترم شروع کنید ساعت مطالعتون و استرستون زیاد میشه

اگه تو کتابخونه نتونستی بخونی حتما برگرد خونه خیلی ها تو محیط کتاب خونه نمیتونن بفهمن هی هم استقامت میکنن یه زمانی به خودشون میان که کلی انرژی و وقتشون تلف شده ولی برای بعضی ها هم کتاب خونه خوبه

مرسی...
امروز رفتم خوب بود.
من تو خونه نمی‌تونم بخونم اصلا. چون خونه‌مون خیلی خیلی شلوغه.
ما تو یکی از شهرکهای اصفهان زندگی می‌کنیم(بهارستان). کتابخونه‌ش روزهای زوج برای دخترها و روزهای فرد برای پسرهاست.
امروز رفتم خودم تک و تنها بودم تو کتابخونه و هیچکس نبود! ۴ساعت خوندم که خوب بود. هفته ی دوم تیر هم خونده بودم کمی و بعد ول کرده بودم. الان ادامه‌شو خوندم.

من یه سوالی داشتم!اگر کسی اینجا ساختمان داده‌ی مقسمی می‌خونه می‌شه بگه راضی هست یا نه؟ آخه خیلی از مباحثو نگته و گفته به عهده‌ی دانشجو :| خب آخه کتاب کنکوری باید مباحثو کامل گفته باشه...
کتاب رفرنس چی هست برای ساختمان داده؟ همون CLRS؟ هرچند که وقت ندارم مرجع بخونم.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ho3ein.59 - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

اره مقسمی رو شنیدم خیلی گنگه به نظر منم اصلا کنکوری نیست وقتتو تلف نکن من خودم از رو کتاب مدرسان میخونم خیلی عالیه . باز تصمیم با خودته میتونی یه سر بری بازار کتاب خودت کتابا رو با هم مقایسه کنی . موفق باشی

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mohammad.ardeshiri - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
کمکم کنید .
نه دقیقا به موقعه هست

مرسی...
امروز رفتم خوب بود.
من تو خونه نمی‌تونم بخونم اصلا. چون خونه‌مون خیلی خیلی شلوغه.
ما تو یکی از شهرکهای اصفهان زندگی می‌کنیم(بهارستان). کتابخونه‌ش روزهای زوج برای دخترها و روزهای فرد برای پسرهاست.
امروز رفتم خودم تک و تنها بودم تو کتابخونه و هیچکس نبود! ۴ساعت خوندم که خوب بود. هفته ی دوم تیر هم خونده بودم کمی و بعد ول کرده بودم. الان ادامه‌شو خوندم.

من یه سوالی داشتم!اگر کسی اینجا ساختمان داده‌ی مقسمی می‌خونه می‌شه بگه راضی هست یا نه؟ آخه خیلی از مباحثو نگته و گفته به عهده‌ی دانشجو :| خب آخه کتاب کنکوری باید مباحثو کامل گفته باشه...
کتاب رفرنس چی هست برای ساختمان داده؟ همون CLRS؟ هرچند که وقت ندارم مرجع بخونم.
مقسمی خوب توضیح داده و رون و یه استارت خوبه ولی برای اینکه خیالتون راحتر شه به نظرم باید کتاب دیگه هم بخونی یا میتونین از همین جزوه های که بچه ها(softwere94 وAva.arshad94) زحمت کشیدن و آپلود میکنن استفاده کنین
کرمن کتاب عالی ای هست واقعا ولی یکم زمان بر و خیال راحت کن

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ

آقای اردشیری من کتاب clrs ترجمه ی جعفرنژاد قمی رو دارم که به نظرم جمله بندیش مبهمه. شما هم همین ترجمه رو خوندین یا زبان اصلی؟

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mohammad.ardeshiri - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  آقای اردشیری من کتاب clrs ترجمه ی جعفرنژاد قمی رو دارم که به نظرم جمله بندیش مبهمه. شما هم همین ترجمه رو خوندین یا زبان اصلی؟
من ترجمه قلزم رو خوندم جمله بندیش مشکل نداشت ولی یه جاهای اشتباه داشت ولی بیشتر اشتباه تایپی داشت مثلا جای ده عدد ۱۰۰ رو نوشته بود دانشجو خیلی وقتش تلف میشه تا بفهمه اشتباه تایپیه
اگه زبان اصلی بخونی خیلی خوبه یه تیر و دونشونه چون زبانتم پیشرفت میکنه
من قبلا شنیدم ترجمه گروه خوارزمیش بهتره ولی چاپش تموم شده وگیر نمیاد

پاسخ : کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 13 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

زبان اصلی که تا بیام بخونم میبینم بهمن ماه شده و اوووه. بازم سپاس از پاسخ فوریتون

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - golsa20 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ

سلام مرسی از جواباتون
ولی نمی دونم چرا من همش اعصابم خورده و فکر می کنم خیلی دیر شده ؟راستش من خرداد پروژه ام را تحویل دادم .حالا همش عذاب وجدان دارم که چرا من که تصمیم داشتم بخونم از همون موقع نخوندم و وقتم تلف کردم!!! حالا جدی جدی دیر نیست ؟؟؟ چی کار کنم عذاب وجدان نداشته باشم؟؟؟؟
یه ترجمه خوب از کتاب clrs بهم پیشنهاد می کنید ؟؟؟وقت زبان اصلی خوندن رو ندارم .

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - pooyaa - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام مرسی از جواباتون
ولی نمی دونم چرا من همش اعصابم خورده و فکر می کنم خیلی دیر شده ؟راستش من خرداد پروژه ام را تحویل دادم .حالا همش عذاب وجدان دارم که چرا من که تصمیم داشتم بخونم از همون موقع نخوندم و وقتم تلف کردم!!! حالا جدی جدی دیر نیست ؟؟؟ چی کار کنم عذاب وجدان نداشته باشم؟؟؟؟

سلام
بهترین ترجمه موجود برای clrs انتشارات نص ترجمه تابش هست که ۲جلدیه

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mohammad.ardeshiri - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام مرسی از جواباتون

دیر نشده واقعا ولی زودم نشده به نظرم اگه آشنایی زیادی با طراحی نداری و وضعیتت پایست یا نخون یا سرعت داشته باش

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - dr.a_AI - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام مرسی از جواباتون

دیر نشده واقعا ولی زودم نشده به نظرم اگه آشنایی زیادی با طراحی نداری و وضعیتت پایست یا نخون یا سرعت داشته باش

نه بابا ... چرا میترسونین ؟ بخونین ولی ببینین اگه نمیرسین همشو بخونین یه سری بخشاشو حذف کنید (با توجه به همون درجه اهمیت و تعداد سوالات و غیره). دلیلی نداره اگه درسی برای بقیه سخت باشه برای شما هم سخت باشه. خودتون ببینید آیا میتونید برسونید خودتونو یا نه. کامل حذف نکنید بهتره. از همین الان هم شروع کردید به خوندن خیلی خوبه. همه که مثل هم نیستن که چون فلانی از فلان زمان شروع کرد یا فلان دروس براش سخته شما هم مثل اون باشید. شروع کنید به خوندن و برای دروس پر اهمیت دقت بیشتری کنید برای حذف کامل
موفق باشید

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - singleboy0123 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ

سلام
بچه ها من نتونستم کتاب ۶۰۰ مسئله رو گیر بیارم از کتاب فروشیها،از تو سایت انشارات فاطمی میشه گرفت
فقط یه سوال از دوستانی که این کتابو دارن
اسم کتاب " ۶۰۰ مسئله چند گزینه ای از داده ساختارها و الگوریتم ها" همینه؟قیمت هم زده ۱۴۴۰۰
دوستان کسی میدونه بهم بگه میخوام بخرم،ممنونم