تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - najme1993 - 10 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ

منم امروز امتحانم تموم شد
از فردا شروع میکنم برنامه ریزی و خوندن
گرم میکنیم موتورم ^_^

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - M0TRIX - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

موتور من داغ کرده باید یه ذره خاموشش کنم =))

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - fzpakzad - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  موتور من داغ کرده باید یه ذره خاموشش کنم =))
Smile

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ

یه دستم روو سر موتور ما بکشینSmile)))

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - iammiti - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ

نه انگار نمیشه Sad(
یکی باید منو هل بده Sad(
از هفته دیگه باید برم کتابخونه :|

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 13 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  نه انگار نمیشه Sad(
یکی باید منو هل بده Sad(
از هفته دیگه باید برم کتابخونه :|
منم موافقم.هر روز بدتر از دیروز Sad

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahsa * - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ

استاد جلالی چطوره برای معماری و منطقی... ایشونم مثل استاد یوسفی پوران کتابشو میشه بیرون خرید یا نه

استاد خوبیه؟

استاد یوسفی که کپی کتابشو سرکلاس میگه ..کسی میدونه جلالی چیکار میکنه؟

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A.M.S - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  من فعلاً زبان ۵۰۴ را شروع کردم تا موتور درس خوندنم گرم بشه.بعدش میخوام از ساختمان گسسته پوران شروع کنم

سلام منم دقیقا با ۵۰۴ و زبان تخصصی شروع کردم زبان خیلی آسونهههههTongue

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - ana9940 - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ)A.M.S نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  من فعلاً زبان ۵۰۴ را شروع کردم تا موتور درس خوندنم گرم بشه.بعدش میخوام از ساختمان گسسته پوران شروع کنم

سلام منم دقیقا با ۵۰۴ و زبان تخصصی شروع کردم زبان خیلی آسونهههههTongue

زبان تخصصی چی می خونید؟ کتاب خاصی دارید یا نه؟!

A.M.S ساخت گسسته درس سختیه برای شروع مطالعه، اگه از یه درس آسونتر شروع کنید بهتره. البته واسه من گسسته سختتره، اگه برای خودتون آسونیه که مشکلی نیست.

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - shvh - 17 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ

خاک به سرم ۱۶ روز گذشت ولی هیچی به هیچی Sad
اصلا حس درس خوندن نیومده Sad
ماه رمضونم که .....
یا خوابم ، یا گشنمه Big Grin
نمیشه درس خوند !!!

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - singleboy0123 - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ

منم هنوز شروع نکردم،همش امروز فردا میکنم
شاید از فردا شروع کنم
دوستان یه راهنمایی میخواستم
یه کتابو کامل تموم کنم بعد کتاب دیگه شروع کنم،یا اینکه تو هر هفته، روزی یه کتابو بخونم؟!!

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mahdi200hell - 17 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  منم هنوز شروع نکردم،همش امروز فردا میکنم
شاید از فردا شروع کنم
یه کتابو کامل تموم کنم بعد کتاب دیگه شروع کنم،یا اینکه تو هر هفته، روزی یه کتابو بخونم؟!!

سلام دوست عزیز
به نظره من برنامه ریزی کن و روزی ۲ تا درس رو بخون.مقدارشم به خودت بستگی داره

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - fzpakzad - 17 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ)singleboy0123 نوشته شده توسط:  منم هنوز شروع نکردم،همش امروز فردا میکنم
شاید از فردا شروع کنم
چرا شروع نکردید؟مشکل چیه؟به نظرم منتظر نباش تا شرایط کاملا ok بشه و شروع کنی. حتی شده نیم ساعت در روز بخون.
من تو برنامه ام گذاشتم هر روز زبان با یک درس دیگه. برای بعد ماه رمضون زبان همراه با دو درس دیگه

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - singleboy0123 - 17 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  چرا شروع نکردید؟مشکل چیه؟به نظرم منتظر نباش تا شرایط کاملا ok بشه و شروع کنی. حتی شده نیم ساعت در روز بخون.
من تو برنامه ام گذاشتم هر روز زبان با یک درس دیگه. برای بعد ماه رمضون زبان همراه با دو درس دیگه
گفتم که سربازیم،این چندروز خیلی کار داشتیم،نرسیدم درس بخونم
ایشاا... از فردا شروع میکنم
من خیلی زور بزنم روزی ۵ ساعت بخونم،بازم روزی۲تا کتاب بخونم؟!؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - sanahin - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ

من میخوام کلاس c# هم برم. یعنی از دو ماه پیش ثبت نام کردم الان زنگ زدن که بیا کلاس شروع شدهSad الان چیکار کنم من؟ میترسم از اینجا مونده از اونجا رونده بشم. دوستانی که سی شارپ کار کردن خیلی وقت میگیره؟ الان برم یا بذارم بعد کنکور؟