تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بگوBig Grin

نه دیگه هر وقت سال آینده رتبه ام در حدی شد که باهام مصاحبه کنن اون وقت میگم چند سالمهTongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ

نیومد؟!!! Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ

جوابا اومد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

اومد Confused

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

درصد بگیرین بیاین اینجا:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - negar.v - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

بچه ها به نظرتون بخوام یک تاپیک راجع به کنکور ارشد آزاد ایجاد کنم،جای درست ایجاد تاپیک کجاست؟همین بخش آزمون ارشد ۹۳ خوبه؟

Sent from my ME172V using Tapatalk

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  سلام به همه ......! خسته نباشششیییییییییدHeart و خدا قوتAngel
یه سوال دارم چطور میشه تاپیک جدید باز کنم ؟؟اصلا من میتونم تاپیک بذارم ایا؟؟؟؟HuhHuh
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک واسه بچه های کنکور ازاد ۹۳ بذاره تا دیر نشده؟؟
چه کسایی که مثل من تازه شروع کردن واسه ازاد بخونن و اصلا سراسری شرکت نکردن چه اونایی که هم سراسری شرکت کردن هم میخوان ازاد شرکت کنن
میخوام ببینم تو این فرصت چه درسایی حذف کنم ایا بهتره ازدروسی که میخونم همه مباحثش کامل خونده شه یا میشه از بعضیا صرف نظر کرد؟؟؟؟؟
دفترچه کنکور ازاد چطوریه چندتاس تو هر دفترچه چه درساییه و از این چیزا دیگه با تشکر
HeartHeartBlush

من یک تاپیک ایجاد کردم،یعنی درخواست دادم،فکر کنم باید صبر کنیم تا مدیر این بخش تایید کنند

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

دقت کردین دوباره مانشت شلوغ شده...!Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - tabassomesayna - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ

کاش سوال ۹۹ الگوریتم کلیدش عوض بشه و سوال ۱۰۴ پایگاه هم حذف بشه..
اون وقت شاید امیدی بود Sad

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

آخه شریفم شد دانشگاه؟! CoolBlush

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sharif1394 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  آخه شریفم شد دانشگاه؟! CoolBlush
نبینم کسی به دانشگاه من توهین کنه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - damavand_kellap - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  کاش سوال ۹۹ الگوریتم کلیدش عوض بشه و سوال ۱۰۴ پایگاه هم حذف بشه..

سوال ۹۹ شما چی زدین؟من زدم ۳ اما فکر کنم جواب سنجش درسته

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  آخه شریفم شد دانشگاه؟! CoolBlush

والا یکی نیست به این درصد خفنا بگه...Dodgy شریفم شد یونی...!Sleepy

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ

حال و روز من
[تصویر:  257146_75357574375904208896.jpg]

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - tabassomesayna - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  کاش سوال ۹۹ الگوریتم کلیدش عوض بشه و سوال ۱۰۴ پایگاه هم حذف بشه..

سوال ۹۹ شما چی زدین؟من زدم ۳ اما فکر کنم جواب سنجش درسته

منم سه زدم .. با مثال به سه رسیدم .. تومانشت هم یکی بااستدلال حل کرد به سه رسید نمی دونم دیگه Undecided

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ezra - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ

آقا از کی بشینیم واسه آزاد بخونیم ؟ [تصویر:  257155_crazy.gif]